Všemožné navi aplikace pro android ;-)
133 příspěvků

iGO NextGen

Všemožné navi aplikace pro android ;-)
OldStanda
Mobil Guru
Příspěvky:
222
Registrován:
06. 10. 2007 14:26
Odesláno:
27. 08. 2015 04:16
Re: iGO Primo NextGen 2014
Velmi rozumný nápad, ale přeju pevné nervy, protože oveček tu je (kvůli reklamy) hodně a každý má problém, který se ještě nevyskytl a nebo to potřebuje stáhnout hned v následující odpovědi.
_________________
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Crusy
Mobil Guru
Příspěvky:
208
Registrován:
25. 09. 2008 09:51
Odesláno:
27. 08. 2015 06:29

Re: iGO Primo NextGen 2014

Tím novým vláknem je to potěšující zpráva...To že "oleško" ví, je více než patrné z příspěvků :good

Pro ty co shání větší font :

V raru je skin od "pongo" a ještě jeden za zahraničního fora. Můžete odzkoušet, oba jdou...Rozbalit a vložit do UX (vždy jen jeden a původní zazálohovat a smazat !)

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/xVdCyyZa/the-skin-large-font-rar
Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520F
Mobil Guru
olesko
Mobil Profi User
Příspěvky:
349
Registrován:
07. 06. 2008 23:18
Odesláno:
27. 08. 2015 07:07

Re: iGO Primo NextGen 2014

Ten, ještě jeden, ze zahraničního fóra je skin od arimi & Vamibg. Pokud použijete některý z těchto skinů, vraťte do složky UX všechny původní ux utility.

Pokud má někdo zájem o plnou verzi:

Kód: Vybrat vše

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xigo+Nextgen.TRS0&_nkw=igo+Nextgen&_sacat=0
Otázkou jde, zda jde opravdu o proklamované zboží.
Citáty slavných:
Mark Twain
"Blbce lze povýšit, ale tím nezmoudří."

Svůj dotaz vkládejte do příslušného vlákna. Vše co vím o navigaci iGO NextGen najdete >>> Rady - ZDE <<< a >>> testovací verze - ZDE <<<.
Mobil Profi User
Tolux
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Xperia X8 Androd 1.6 [320x480]
Příspěvky:
2
Registrován:
10. 02. 2010 18:26
Odesláno:
27. 08. 2015 08:30

Re: iGO Primo NextGen 2014

Dík za tip na skin_by_pongo. Má větší texty v datových polích, je to čitelnější, zobrauení stavu akku v tlačítku menu je dobrý nápad, stejně jako rychlý přepínač 2D/3D v horním rohu.
MDA III WM 6.1 (CE 5.2.10209 by xplode) [240x320] + GPS MSI SF200
Mobil Čumil Plus
janhura
Mobil Guru
Zařízení:
Huawei P9 Lite
Příspěvky:
107
Registrován:
03. 01. 2012 16:46
Odesláno:
27. 08. 2015 15:03

iGO Primo NextGen 2014

Uvítal bych, kdyby při uvedení každé nové verze navigace byly popsány vylepšení, popř. novinky, které tato verze obsahuje.
Mobil Guru
OldStanda
Mobil Guru
Příspěvky:
222
Registrován:
06. 10. 2007 14:26
Odesláno:
27. 08. 2015 16:42

Re: iGO Primo NextGen 2014

A kde že se takové informace vyskytujou?

tady

Kód: Vybrat vše

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=627004&st=520#entry42212441
nebo tady

Kód: Vybrat vše

http://www.nng.com/igo-primo-nextgen
_________________
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
27. 08. 2015 18:10

Re: iGO Primo NextGen 2014

2 OldStanda
Pokud uzivatele naseho fora nejsou registrovani na foru 4PDA, tak se jim linky nezobrazi.
A protoze to jsou prevazne mladsi rocniky nez my, tak jich mnoho registrovanych neni (kvuli jazykove bariere s rustinou).

Navic neni zadouci nase uzivatele posilat z tohoto fora jinam, tak jim to sem radeji kopirujme. :wink:
Moderátor
OldStanda
Mobil Guru
Příspěvky:
222
Registrován:
06. 10. 2007 14:26
Odesláno:
27. 08. 2015 19:38

Re: iGO Primo NextGen 2014

Tam se nachází zdroj a jediný člověk, který to dokáže prolomit, všude jinde jsou jen kopie. Pokud se tam nic nevyskytuje, tak těžko takové informace požadovat. Odkaz na to samé fórum je také v prvním příspěvku tohoto vlákna.
Jestli to nebylo ze zdejších stránek patrno, tak co soubor v adresáři ux, to vylepšení. Taky nezapomenout na další podnětnou informaci, že čím víc jich tam bude, tak to nepovede k žádné dokonalosti. Každý si tam může nastrkat vše dle libosti a tohle bude do budoucna problém každé stránky daného vlákna k verzi Nextgen.
_________________
Mobil Guru
olesko
Mobil Profi User
Příspěvky:
349
Registrován:
07. 06. 2008 23:18
Odesláno:
27. 08. 2015 20:02

Re: iGO Primo NextGen

To je pravda na 4pda je opravdu zatím jediný člověk, který umí prolomit kód iGO, a nejen NextGen, byl první, kdo prolomil již iGO8 (o tom se ale moc neví, většina má za to, že to byl JetMouse). Byl první, kdo poskytl utilitu k editování *.lua souborů (bez té by nebylo možné dělat skiny pro PRIMO, AMIGO, a nyní NextGen). Není pravda, že se někdo snaží toto fórum tajit, já sám z něho čerpám, a se spoustou lidí ze zmíněného fóra spolupracuji, také jsem na něj poskytl odkaz v prvním postu.
Myslím, že Kamilos reagoval pouze na to, že se potom množí hlášky, o nefunkčním odkazu, spousta lidí nepochopí, že aktivační kód je prostý matematický příklad např, 1+1=2.
Narážka na UX utility mi připadá zcestná. Jsem nepřítelem balíků, kde se dá něco dohromady, bez ladu a skladu, z toho potom plynou takové řeči, že PRIMO umělo např. hlášení DA, ano umělo, ale ne v základu, na to přišel WertVRV, který tu utilitu vytvořil, a až potom ji skinaři zařadili do svých skinů. Kdo myslíte, že poskytl, první engine pro český TTS hlas, ano bylo to také ze 4pda, já k tomu jen dodělal český syntax, předěláním německého TTS. A mohl bych pokračovat ...

Pokud má někdo pocit, že se zde někdo snaží něco zatajit, mýlí se. Šlo mi jen o jednu věc, aby si každý odzkoušel, co je a není možné v základním balíku NextGen, proto jsem poskytl originální utility, veškeré nadstavby je možné přidávat postupně, jen tak se dají eliminovat chyby. Prostě nechci aby to s NextGen dopadlo jako s PRIMO. Vyšel nový build, okamžitě přeinstalovat, co na tom, že předešlá instalace chodila bez problémů. Nefunguje ti to? Vymaž save, přeinstaluj nový build, ... o tom to přeci není.
Ukažte mi jinou navigační aplikaci, kterou lze tak snadno uživatelsky editovat, a přizpůsobovat. Je taková?

Jen malý dovětek. Často, zde čtu narážky na můj nick, a na fórum ES. Tak snad malé vysvětlení nick olesko, jsem si zvolil pro toto fórum, když jsem se zde registroval v červnu 2008, abych si mohl najít nějaké informace k iGO6 MioMap. V té době jsem o navigacích nic nevěděl. Na fórum entershop jsem se zaregistroval v červenci 2008, a tam jsem si zvolil nick amatér, jako poklonu všem tehdejším přispěvatelům jmenovaného fóra. Pro mne to byli borci, a díky nim jsem pochopil jak co funguje, hlavním tahounem byl v té době tomasii a jeho skin J&T. No a u tohoto nicku už jsem zůstal i na jiných fórech.
Proto všechny prosím, můžete mít výhrady k mé osobě, ale nedegradujte proto fórum entershop.
Citáty slavných:
Mark Twain
"Blbce lze povýšit, ale tím nezmoudří."

Svůj dotaz vkládejte do příslušného vlákna. Vše co vím o navigaci iGO NextGen najdete >>> Rady - ZDE <<< a >>> testovací verze - ZDE <<<.
Mobil Profi User
OldStanda
Mobil Guru
Příspěvky:
222
Registrován:
06. 10. 2007 14:26
Odesláno:
27. 08. 2015 20:26

Re: iGO Primo NextGen

Slušné vysvětlení historie. Pokud to bude mít nějakou fazónu od tebe, tak se to snad tolik nezvrtne.
Jsem sice na 4pda hromadu let, ale já tam pouze sosám (a to patřím mezi fosilní uživatele, kteří z ruštiny maturovali). Udržuji si nějaké aktuální verze, čehož nejsi zastánce, ale já zase můžu říct, že na každém novém telefonu ty novější verze nějaké bugy vyřešily (jdu zkusit včerejší verzi Primo od arimiho). Jinak většinou do nastavení lozím až na pumpách po cestě, když mi něco nevoní :) .

Edit: Z tohodle budou nadšeni ti od tahačů.

Kód: Vybrat vše

http://www88.zippyshare.com/v/oIF8f1Hw/file.html
_________________
Mobil Guru
133 příspěvků