Všemožné navi aplikace pro android ;-)
12 příspěvků

ROUTE 66

Všemožné navi aplikace pro android ;-)
Uživatelský avatar
Germanicus
Mobil Member User
Zařízení:
One M8 /One M7 / HOX / Note 10.1
Příspěvky:
6021
Registrován:
23. 11. 2010 20:47
Odesláno:
15. 12. 2012 17:34
ROUTE 66
ROUTE 66 Maps + Navigation v5.11.47.B444740.B3A7AB8

Požadavky: Android 2.0+

Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Popis:
GPS-based mapping and navigation app with Follow Me™ augmented reality navigation.

FREE MAP VIEWER

+ Instant access to over 100 maps
+ Browse maps, search, calculate and simulate routes: it is all free!
+ The latest, up-to-date maps from top-rated map suppliers like TomTom, AutoNavi, Sensis
+ Free map updates
+ Works both with server based maps and maps stored on your phone
+ Download maps directly to your phone, no computer needed
+ Smart caching of map data: never download a map segment twice
+ High resolution 3D content in hundreds of cities around the world
+ Tap any point on the map and start route calculation straight away
+ Automatic switch between day and night colours, choose custom map colours
+ Access Wikipedia and local weather reports directly from the map
+ Powerful map 3D rendering with full hardware acceleration
+ Multi-touch map browsing: smooth and easy
+ Maps optimised for high resolution displays and tablets
+ Directly call a Point of interest or visit its website
+ Share your favourite locations with friends


PREMIUM NAVIGATION FEATURES

+ Turn-by-turn voice guided navigation with uncluttered visual guidance
+ 2D, 3D and Augmented Reality navigation
+ Drive or walk: always the best route
+ Choose between Fastest route and Shortest route
+ Add waypoints to your route at any time
+ Plan your trip ahead, your routes are automatically saved
+ Navigation shortcuts: easy access to key functions during your trip
+ Adjust the navigation display to your own preferences
+ Lane Guidance
+ Adjustable speed warnings
+ Real Time Traffic information with dynamic route recalculation (in-app purchase)
+ Speed camera warnings with automatic database updates (in-app purchase)
+ Compass enhanced pedestrian navigator: map always pointing in the right direction
+ Fully interactive maps, even during navigation
+ Voice guidance available in 59 different languages and dialects
+ Voice guidance continues when app is in background
+ Try all premium features like Navigation, Traffic information and Speed cameras for FREE before you buy a licence


SEARCH WITH EASE

+ Unique ROUTE 66 free text search: search any address, post code or point of interest
+ Free text search works even with partial or incomplete search requests
+ Turn a location into a personal Favourite with one tap
+ Full Search History
+ Address search lets you also find intersections
+ Search along route: find a nearby gas station or parking spot at your destination
+ Find any address stored in your Contact database
+ Search worldwide without having to download maps first!


WORLDWIDE COVERAGE

Maps and navigation supported in these countries:
+ Africa: Egypt, Lesotho, Morocco, Nigeria, South Africa, Swaziland
+ Asia: Bahrain, Brunei, China, Hong Kong, Indonesia, Kuwait, Macau, Malaysia, Oman, Philippines, Qatar, Saudi Arabia, Singapore, Taiwan, Thailand, United Arab Emirates
+ Oceania: Australia, New Zealand
+ Americas: Argentina, Brazil, Canada, Chile, Guadeloupe, Martinique, Mexico, Puerto Rico, United States, Uruguay, Virgin Islands (United States)
+ Europe: Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia-Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United Kingdom, Vatican

Maps only (no turn-by-turn navigation) in these countries:
+ Africa: Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Cameroon, Congo, Democratic Republic of the Congo, Gabon, Ghana, Kenya, Malawi, Mali, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mozambique, Namibia, Niger, Reunion, Tanzania, Togo, Uganda, Western Sahara, Zambia, Zimbabwe

Instruction:
1.Close WiFi
2.Install first Route66-1400.apk and don't open choose done
3.Install second Route66-SignFile.apk and don't open choose done
4.Start WiFi
5.Start Route 66
6.Download it's starting.

Další info:

Kód: Vybrat vše

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.route66.maps5
Download:

Kód: Vybrat vše

http://www61.zippyshare.com/v/55705779/file.html
Mirror:

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/xfNSj2W/r66-zip
http://uploadmirrors.com/download/1KZIHTRO/r66.zip
http://www.embedupload.com/?d=8ZJVLXFLHH
Obrázek

Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Jirka Krokodýl
Moderátor
Zařízení:
Huawei P20 lite, android 8
Příspěvky:
1406
Registrován:
25. 03. 2008 21:18
Odesláno:
15. 12. 2012 23:49

Re: ROUTE 66

Zkusil jsem, byla to jedna z prvních autonavigací kterou jsem před lety zkoušel na PDA, ale v porovnání se současnými navigacemi pro Android ... nepřehledné, nutnost zaregistrovat e-mail aby bylo možno stáhnout offline mapu (oproti jiným autonavigacím umí i mapové podklady online), chabá popisná čísla ... zkusil jsem a odinstaloval.
Moderátor
noirut64
Mobil Profi User
Zařízení:
Honor 6 (1080x1920)
Příspěvky:
299
Registrován:
30. 12. 2011 10:05
Odesláno:
16. 12. 2012 11:43

Re: ROUTE 66

Já jsem kdysi měl Route 66 jako mapu na PC, tenkrát byla jedna z nejlepších. Ale s navigacemi zaspali dobu, ani online mapy je nezachrání, protože lidi chtějí offline, a kdo má tak dobré připojení, tak zůstane u Google Navi. To už mnohem lépe poslouží jakákoli navigace zdarma postavená na OSM, třeba Be-On-Road. Ta jako jediná při zadání čísla domu v našem satelitním městečku ukáže přesně přímo náš dům. To neumí ani MapFactor, a dokonce ani můj Garmin, ty jen prsknou cílový bod doprostřed ulice...
Honor 6 (5" FHD 1080x1920, Kirin octa-core 1,7Ghz, MALI T628MP4, 3GB RAM dual channel, 13Mpix foto, 3100mAh battery, 16GB internal + 32GB mSD, Android 4.4.2 + EMUI 3.0)

(Alcatel OT302>Nokia 3510i>Sony Ericsson k700i>Nokia 6600>Nokia 6131>N5800XM>Google Nexus S>Huawei G700>Honor 6)
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Germanicus
Mobil Member User
Zařízení:
One M8 /One M7 / HOX / Note 10.1
Příspěvky:
6021
Registrován:
23. 11. 2010 20:47
Odesláno:
16. 12. 2012 13:24

Re: ROUTE 66

Když jsem postoval tuto navigaci, nečekal jsem žádný zázrak. Na to je vlastně forum, vyzkoušet nové věci a rozhodnout se, jestli mi vyhovují. Jedinou výhodu Route 66 vidím v možnosti kdykoliv stáhnout jednotlivou mapu na použití offline a nemuset sebou na dovolenou vláčet 3GB map jako v TomTomu. Někam přiletím, na hotelu stáhnu přes wifi mapu a jedu, ale to umí Sygic taky.
Řekl bych, že je na tom Route 66 podobně jako TomTom. Kdysi slušné, TomTom dokonce jednička, ale zaspali dobu. Podle mě jsou v navigacích pro mobily momentálně jasně nejlepší Sygic a Navigon. Každá má něco navíc. Navigon jako jediný umí nejen čísla orientační, ale i popisná, navíc má integraci StreetView. Ale zase, na StreetView potřebuji připojení, tak se snadno podívám na Google Maps. Sygic za poslední rok udělal ohromný skok dopředu, momentálně ho hodnotím ještě o fous lépe než Navigon. Pak je CoPilot a pak dlouho nic. Nehodnotím předělávky iGO, Primo atd.
Ještě se vrátím k číslům popisným, podle mě se z nich trochu stává fetiš. Já od navigace v cizím městě potřebuji navigovat do příslušné ulice, pak stejně zaparkuji kdovíkde a jdu do cíle pěšky. Takže je mi skoro jedno, jestli se šipka zapíchne doprostřed ulice nebo o kus dál.
Takže závěrem, Route 66 nic moc, nedovedu si představit zaplatit ty strašný prachy.
Obrázek

Obrázek
Mobil Member User
noirut64
Mobil Profi User
Zařízení:
Honor 6 (1080x1920)
Příspěvky:
299
Registrován:
30. 12. 2011 10:05
Odesláno:
16. 12. 2012 17:26

Re: ROUTE 66

Mne třeba popisná čísla přijdou vhod, aspoň nemusím v ulici hledat správný barák.

Ale jinak je dobře, že jsi R66 postnul, třeba někomu zrovna bude vyhovovat, každý má jiné představy. A zároveň máš pravdu jak s Route66, tak s TomTomem - kdysi to z nejlepších na trhu, dneska jejich navi na Android dost bída. TomTom žádný zázrak, kreténsky obrovský balík map, R66 nic převratného, spíš chybějící drobnosti. Nejhorší je, že oboje se prodává za dost ujeté ceny, hlavně TomTom. Beztak to už jen kupují ti, kteří se prostě přicucli k značce a nejsou schopní přiznat, že za nižší cenu jsou lepší možnosti. Já jelikož navi nevyužívám příliš často, tak jedu na OSM free navigacích, kdybych chtěl jezdit častěji, tak asi koupím Sygic. Za dobrou cenu hodně muziky.
Honor 6 (5" FHD 1080x1920, Kirin octa-core 1,7Ghz, MALI T628MP4, 3GB RAM dual channel, 13Mpix foto, 3100mAh battery, 16GB internal + 32GB mSD, Android 4.4.2 + EMUI 3.0)

(Alcatel OT302>Nokia 3510i>Sony Ericsson k700i>Nokia 6600>Nokia 6131>N5800XM>Google Nexus S>Huawei G700>Honor 6)
Mobil Profi User
tlamik
Mobil Plus User
Příspěvky:
91
Registrován:
05. 02. 2009 19:08
Odesláno:
17. 12. 2012 20:56

Re: ROUTE 66

sem to zkusil nainstalovat podle navodu, ale nejde mi stahnout ani jedna mapa, chce to registraci ....
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
17. 12. 2012 21:16

Re: ROUTE 66

Hned ve druhem prispevku Krokodyl pise, ze je nutna registrace platnym e-mailem.
Moderátor
tlamik
Mobil Plus User
Příspěvky:
91
Registrován:
05. 02. 2009 19:08
Odesláno:
18. 12. 2012 11:46

Re: ROUTE 66

Sem jelito

Stahl jsem si verzi z play, pro jistotu

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
Mobil Plus User
jarda44
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
samsung i900 omnia
Příspěvky:
12
Registrován:
13. 11. 2011 09:50
Odesláno:
26. 05. 2015 19:13

Re: ROUTE 66

Zdravím,mám Samsung galaxy tab 3 a mám problém s touto navigací a to že nějakou dobu fungovala skvěle,ale z ničeho nic po spuštění mi naskočí mapa,ale nejde nic dělat a po chvíli program spadne .Zkoušel jsem ji i odinstalovat a smazat složky které zůstaly a nainstalovat i stažené různé,ale pořád stejný problém,může mi někdo prosím poradit kde by mohl být problém.Děkuji
Mobil Čumil Plus
jarda44
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
samsung i900 omnia
Příspěvky:
12
Registrován:
13. 11. 2011 09:50
Odesláno:
05. 06. 2015 19:44

Re: ROUTE 66

Zdravím ,tak najde se tu někdo kdo mi pomůže s tímto problémem .Děkuji
Mobil Čumil Plus
12 příspěvků