Všemožné navi aplikace pro android ;-)
650 příspěvků

TomTom GO Navigation GPS Traffic

Všemožné navi aplikace pro android ;-)
waveve1
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galaxy S8
Příspěvky:
15
Registrován:
15. 03. 2015 19:42
Odesláno:
04. 10. 2017 17:08
Re: TomTom GO Navigation GPS Traffic
Nedávno jsem instaloval TT do zcela nového tabletu Lenovo 3/16GB.Měl jsem pouze dvě 32GB karty,tak jsem je použil.Navigace se beztak stáhla do zařízení.Výsledně se mi ještě podařilo obě karty v tabletu odpálit při instalaci uložiště.S Lenovem mám již neblahé zkušenosti co se týče instalací na kartu(zde pokud byla karta funkční nešlo převést ani fotky a ani stažené apk.)
Mobil Čumil Plus
lumi
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch2 CZE
Příspěvky:
23
Registrován:
23. 05. 2008 16:07
Odesláno:
04. 10. 2017 21:18

Re: TomTom GO Navigation GPS Traffic

Tak jsem nainstaloval aktualizaci na 1.17 ze stranky 28 ci 29. A po spusteni chce si dotahnout 37MB. Nic co bych neznal.
Nicmene vzapeti stahovani preruseno pry ze neni na siti. Tak nevim zda maji vypadek ci se neco po. predchozi 1.16 mi normalne jela. A na WIFI i 4G normalne jsem a funguji.
Mobil Čumil Plus
lumi
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch2 CZE
Příspěvky:
23
Registrován:
23. 05. 2008 16:07
Odesláno:
05. 10. 2017 17:51

Re: TomTom GO Navigation GPS Traffic

Bilardos píše:Konečně vyřešeno :-)
- nainstalovat z Google play (nespoustet)
- zazalohovat si OBB složku i se souborem
- odinstalovat
- instalovat patch verzi (nespoustet)
- nakopírovat zalohovanou složku OBB
- spustit (možná bude výzva na obnovení, tak potvrdit a spustit znovu)
Mě to pomohlo a pustilo mě to stáhnout mapu :-)
Tak si sam odpovim.:)

Po te co se to definitivne rozbilo, jsem zkusil vse od zacatku a tento postup zabral na S7 s android 7 VDC firmware.
akorat po spusteni nebyla vyzva obnoveni. stahl si app data. po kliku na hotovo nacitani aplikace a nic. takze kill vymazat data a pak uz se rozjel.
S tim, ze holt jsem tech cca 7G evropy musel stahnout znovu a obavam se, ze tentokrat mam aplikaci s mapami na vnitrni pameti a ne na SD karte:(
Ale hlavne ze to opet jede:D Sice to pouzivam hlavne na dalkove jizde, ale je fajn to mit funkcni.
---------
takze obb zustano na vnitrni pameti a data jsou na SD karte. Takze stav takovy jaky jsem potreboval. I diky uctu v my drive sync, mam zpet sve ulozene mista.
Takze dik za ten postup. pravdepodobne to je opravdi tou obb slozkou. bo u 16.0 jsem ji nikde myslim nemel.
Mobil Čumil Plus
steila
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
4
Registrován:
11. 11. 2008 16:45
Odesláno:
12. 10. 2017 17:54

Re: TomTom GO Navigation GPS Traffic

Ahoj
mam dotaz, co je OBB soubor a kde ho najdu?
Taky mi to píše spojení přerušeno.
Díky L
Mobil Čumil Plus
rychtar5
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
G76GPS
Příspěvky:
2
Registrován:
03. 03. 2013 17:12
Odesláno:
13. 10. 2017 15:35

Re: TomTom GO Navigation GPS Traffic

Interní úložiště/Android/obb - tam by se měla nacházet složka com.tomtom.... a v ní by měl být jeden soubor.

Zdar
Mobil Čumil Plus
steila
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
4
Registrován:
11. 11. 2008 16:45
Odesláno:
13. 10. 2017 17:23

Re: TomTom GO Navigation GPS Traffic

Super už to maká :good díky moc.
Celkem by mě to mrzelo, TOMTOM je fakt dobrej.
L.
Mobil Čumil Plus
lukpav0
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galxy S7 - android 8
Příspěvky:
4
Registrován:
07. 06. 2017 17:08
Odesláno:
16. 10. 2017 17:29

Re: TomTom GO Navigation GPS Traffic

Samsung S7 - Android 7 - dodržel jsem všechny kroky z návodu a stejně se mě to nerozjelo.......zamrzlo to vždy na "načítání aplikace".
Rozjel jsem to tak, že jsem po instalaci craknuté aplikace ( verze 1.17.0 Build 2117 ) vymazal data aplikace. (to jsem se dočetl tady na některé starší stránce)
Pak se to rozjelo bez problémů. :D
Díky za rady všem! :D
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
16. 10. 2017 22:28

Re: TomTom GO Navigation GPS Traffic

Navod na postup, kdyz nejdou stahnout mapy (po aktualizaci verze 1.17.0 Build 2117), stahovani se sekne na 1% a vyskoci chybova hlaska o preruseni internet. spojeni.

Postup (prvni instalace - kdo instaluje poprve)
- nainstaluj z Google Play FREE verzi TomTom GPS Navigation Traffic

Kód: Vybrat vše

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomtom.gplay.navapp
- spust TomTom, pokracuj dle pokynu aplikace az do stazeni map (tady mapy nestahuj, aplikaci ukonci)
- vrat se opet do Google Play a FREE verzi TomTom GPS Navigation Traffic odinstaluj
- nyni nainstaluj cracklou verzi Tomtom Go Navigation and Traffic v1.17.0 Build 2117 [Patched]

Kód: Vybrat vše

https://uloz.to/!mEtOr56lF8Il/tomtom-go-navigation-and-traffic-v1-17-0-build-2117-patched-apk
- navigaci stale jeste nespoustej
- stahni si slozku OBB (ZIP pochopitelne musis rozbalit) a slozku OBB nakopiruj do telefonu zde (pripadne stavajici stavajici soubory prepis): Phone\Android\obb\com.tomtom.gplay.navapp
- nyni muzes navigaci spustit, stahovani map by melo byt v poradku

********************************************************************************************************************************************

Postup (preinstalovani predchozi verze - kdo jiz mel nainstalovano)
- stahni cracklou instalacku, preinstaluj aplikaci a navigaci nespoustej
- stahni OBB slozku a nakopiruj ji zde (stavajici soubory prepis): Phone\Android\obb\com.tomtom.gplay.navapp
- nyni muzes navigaci spustit, stahovani map by melo byt v poradku

APK

Kód: Vybrat vše

https://uloz.to/!mEtOr56lF8Il/tomtom-go-navigation-and-traffic-v1-17-0-build-2117-patched-apk
OBB

Kód: Vybrat vše

https://uloz.to/!itRJg2YG6QcB/com-tomtom-gplay-navapp-zip
nebo
https://dailyuploads.net/zorluk9dq15d
****************************************************************************************

Na oficialnich strankach TomTom si muzete ZDARMA zridit ucet zde: (nemusite se niceho obavat)

Kód: Vybrat vše

https://www.tomtom.com/cs_cz/
Pak se stejnym loginem a heslem muzete prihlasit na TOMTOM MYDRIVE: (planovani tras a ukladani oblibenych mist)

Kód: Vybrat vše

https://mydrive.tomtom.com/cs_cz
Stejny login a heslo pak pouzijte i v mobilni navigaci TomTom GO.

Vsechny vyse uvedene stranky a mobil jsou pak provazany timto jednim uctem, muzete pak v pocitaci pohodlne planovat trasy, ktere se automaticky synchronizuji s mobilem.
Moderátor
overkill11
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
4
Registrován:
01. 05. 2009 01:08
Odesláno:
17. 10. 2017 19:22

Re: TomTom GO Navigation GPS Traffic

Čau všem,mě to stále nejde nainstalovat,pořád se mi to sekne na 1%.Nevím už co s tím.Poradíte někdo?Díky.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
alro
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HONOR 7 lite
Příspěvky:
1
Registrován:
26. 02. 2017 19:41
Odesláno:
18. 10. 2017 19:45

Re: TomTom GO Navigation GPS Traffic

Používám verzi 1.16.1 kde mi bez problému chodila služba TomTom Traffic, dopravní informace v reálném čase s využitím dat.
Už asi týden se mi ale žádné dopravní informace nenačtou, nastavení telefonu jsem neměnil.
Má někdo podobnou zkušenost?
Může to souviset s tím, že používám neaktuální verzi?
Mobil Čumil Plus
650 příspěvků