Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Potreboval bych radu HTC tytn II a android

Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
martin.venda
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Tytn II
Příspěvky:
2
Registrován:
05. 01. 2012 13:53
Odesláno:
05. 01. 2012 14:07
Potreboval bych radu HTC tytn II a android
Zdravim.Mam problemek a nevim si rady.Koupil sem prez aukro Htc tytn II ale ten dotycni tam mel nahratej android a tel byl zaheslovanej na jeho simkartu.Tel bohužel neuvedl pred poslanim do puvodniho nastaveni takze ja tam doma dal svoji sim a tel po me chtel nejakej odemikaci vzorec kterej sem samozrejme nemel a prodejce se neozival.Tudiz sem vycerpal moznosti a ted to po me stale chce nejakou emailovou adresu a heslo a tel mi je k prdu protoze si s nim ani nezavolam.Zkousel sem to nechat prehrat ale v servisu mi rekly ze pokud nevi do ktere casti RAMky byl androud nahranej tak ze to prehrat nejde protoze by se ten tel uplne zabil.Muzete mi nekdo prosim poradit co z tim mam delat?dekuju moc uz me to vazne stve
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 05. 01. 2012 16:26, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zla sekcia! PRESUNUTE!
Mobil Čumil Plus
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
05. 01. 2012 14:37

Re: Potreboval bych radu HTC tytn II a android

Ze by to byl ten program na odcizeni mobilu. Co se i po prehrani ROM nedal smazat. Skousel jsi tam nahrat original ROM WM?

Nebo to byl pouze brandovany mobil a musi se odblokovat pro vsechny SIM.

Rada je Flashni tam WM original a uvidis. To ze ti ani v servisu neflashly original je divne. To byl teda divny servis.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
xpavel15
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2, Android 2.3.3 HyperDroid
Příspěvky:
4
Registrován:
13. 03. 2007 17:58
Odesláno:
02. 02. 2012 22:04

Re: Potreboval bych radu HTC tytn II a android

martin.venda píše:Zdravim.Mam problemek a nevim si rady.Koupil sem prez aukro Htc tytn II ale ten dotycni tam mel nahratej android a tel byl zaheslovanej na jeho simkartu.Tel bohužel neuvedl pred poslanim do puvodniho nastaveni takze ja tam doma dal svoji sim a tel po me chtel nejakej odemikaci vzorec kterej sem samozrejme nemel a prodejce se neozival.Tudiz sem vycerpal moznosti a ted to po me stale chce nejakou emailovou adresu a heslo a tel mi je k prdu protoze si s nim ani nezavolam.Zkousel sem to nechat prehrat ale v servisu mi rekly ze pokud nevi do ktere casti RAMky byl androud nahranej tak ze to prehrat nejde protoze by se ten tel uplne zabil.Muzete mi nekdo prosim poradit co z tim mam delat?dekuju moc uz me to vazne stve
Blbost! Je to normálně uzamčený. Udělej HardReset a máš to. Samozřejmě tím přijdeš o všechny (jeho) data, ale to ti nevadí. Při novém startu si zvolíš odemykací kód svůj. V servisu jsou pitomci, že to nepoznali....a spíš se jim to nechtěl řešit - i když je to otázka 1 minuty.
HTC HD2, Android 2.3.3 HyperDroid
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1