Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
5 příspěvků •Stránka 1 z 1

Android alebo WM 6.5

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
kubo448
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7 2.3.7 (800x480) 16GB
Příspěvky:
17
Registrován:
21. 12. 2010 19:04
Odesláno:
19. 01. 2011 18:19
Android alebo WM 6.5
nazdar chcem sa spytat ci je android lepsi ako WM 6.5 lebo uz dlho rozmyslam ci si mam dat android
Mobil Čumil Plus
xpe_1
Mobil Guru
Zařízení:
HTC M8
Příspěvky:
141
Registrován:
11. 09. 2010 11:54
Odesláno:
19. 01. 2011 18:37

Re: Android alebo WM 6.5

Neda se presne specifikovat, co je lepsi. Zalezi na tobe, co od telefonu cekas.
Kdyz to tak definuju:

WM 6.5 jsou na praci, office, internet, dokumenty, synchronizaci, navigace...
Android umoznuje temer to, co WM, ale je trochu vice i na zabavu, hry, hudbu apod.
Potom Android je prehlednejsi a skoro neni treba se o neco starat. WM je nutne porad drzet pod kontrolou, hlidat si co se instaluje protoze aplikace si delaji co chteji.

Jestli to chces na HD2, ktere mas v podpise tak Android doporucuju urcite zkusit z pametove karty - nic tim nezkazis a sam si pak muzes udelat prehled o tom, co vyhovuje vice. Kdyz nebude vyhovovat, po restartu tam mas WM tak, jak jsi ho nechal. Kdyz ano, tak muzes flashnout Android rom misto te WM.
mattyy1hp
HTC M8 Gunmetal Grey [Snapdragon 801][64GB MicroSDXC][ROOT][Android 4.4.4]
Historie: Nokia 3310 -> Nokia 3510i -> Siemens CT65 -> SE K750i -> SE K800i -> SE K850i -> SE P1i -> SE Xperia X1 -> HTC HD2 (WM 6.5) -> HTC Touch Pro 2 -> HTC HD2 (Android 2.3) -> HTC Desire -> HTC Desire HD -> HTC One X -> HTC M8
Mobil Guru
Uživatelský avatar
FeebeEWN
Mobil Guru
Zařízení:
SONY Xperia T (32GB)
Příspěvky:
154
Registrován:
25. 10. 2010 17:33
Odesláno:
19. 01. 2011 18:53

Re: Android alebo WM 6.5

Jednoznačně doporučuju Android. WM je zastaralý a je to znát. Vypínání aplikací je na půl roku a do toho se telefon ještě hryže (viz. vypínání opery), čas od času telefon úplně zamrzne a pokud chceš na telefonu hrát, tak je WM naprosto nevhodný, protože se na něj žádné pořádné hry kromě pitomých java portů nedělají až na vyjímky. Po programové stránce je v pořádku a určitě bys našel co potřebuješ. Jinak souhlasím s názorem xpe_1
nVidia Shield Tablet
Mobil Guru
kubo448
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7 2.3.7 (800x480) 16GB
Příspěvky:
17
Registrován:
21. 12. 2010 19:04
Odesláno:
19. 01. 2011 18:59

Re: Android alebo WM 6.5

dik za pomoc hned teraz idem skusit ten android :good
Mobil Čumil Plus
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
13. 02. 2011 08:51

Re: Android alebo WM 6.5

predevcirem se mi podarilo rozject android..sice je to trosku uz starsi tema, ale treba prijde vhod dalsi nazor nekomu jinemu, kdo se rozmysli, byl jsem na vazkach taktez..

uprimne, nevim jeste, jestli na androidu zustanu..spise jsem si chtel zkusit jak je to s tou baterkou, a osobne se mi dva systemy na HD2ce libili (s poizitim SD verze androidu..)..ale ta vydrz..ta vydrz..to je neco tragickeho, neni se cemu divit, ale pul dne pri NEPRACOVANI s telefonem je fakt sila..
jak jsem napsal, predevcirem jsem teprve NAND android to telefonu hodil, ale doposud si nemuzu stezovat..co mi vadi jsou urcite BUGy (napriklad pripojeni ke google uctu na market, atp..)..
NEGATIVNI:
1) vzhled v menu..a nabidky typu nastaveni, atp..to je neco (pro me) priserneho..sice sense je na androidu hezci..vic uzivatelsky privetivy..ale to menu, to je jak kdyby to delali posledni dva dny pred vydanim..zadna moznost nejakyho presouvani ikon, zadna moznost vytvareni slozek, atd..alespon jsem na to doposud neprisel JAK..a vzhled treba nabidek nastaveni..pripadam si jak u staricke 3310ky..to je opravdu vec, kterou bych androidu OKAMZITE vytknul..v tom vypada WM opravdu mnohem, mnohem lip..ale je to vec, na kterou se da zvyknout..

2) vec na kterou si asi nezvyknu je oproti WM neporovnatelna navigace..des a hruza..u WM mate pocit, ze opravdu mate STROJ..a ze kdyz spustite IGO..tak ze mate opravdovou navigaci..ty nahrazky navigace u androidu..to je dalsi vec, se kterou se jen tak nesmirim..

POSITIVA:
1)hry..oproti WM neco neskutecneho..zkratka takovy osekanejsi iphone..

2)jednoduchost..oproti WM mnohem jednodussi system..

3)NAND verze- vydrz baterie je uz relativne normalni a nemohu si stezovat..je to sice oproti WM trosicku poznat (po 5ti minutovym telefonatu tak 1-2% dole..a vzhledem k tomu ze me nedela problem telefonovat treba dve a pul hodiny, tak to je poznat trosku vic :D ale oproti SD verzy neco nadherneho)

zkratka receno jak napsali uzivatele predemnou..rozhodnout se hlavne NA CO je telefon vyuzivan..
jestli spis na "kancelarinu"..nebo spis na zabavu..ja ten telefon mam hlavne na zabavu, ozkouset si co to umi a nejspis to tak i dopadne jako vzdy, po chvili ho dat pryc a poridit jiny..kazdopadne HTC HD2 je opravdu muj vysneny telefon (jak co se tyce HW tak i vzhledu, funkcnosti, atp..)..tak doufam, ze mi vydrzi dyl..ale i tak nemam potrebu mit kazdy den napsane nekde nejake schuzky a furt neco zarizovat, takze mobil slouzi hlavne pro zabavu..sem tam abych si neco naprogramoval..takhle na androidu se alespon neco dalsiho naucim a to programovat app na android..
kazdopadne za to ozkouseni to urcite tak jako tak stoji..kdyz se to clovekovi nezalibi..holt hodi zpatky WM..je to otazka 5ti minut..nic sloziteho..ale na ten tyden na ozkouseni a rozhodnuti se, jaky system vyuzivat, to urcite doporucuji..
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
5 příspěvků •Stránka 1 z 1