Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
54 příspěvků

Geocaching - jakou aplikaci použít?

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
Uživatelský avatar
THeKbK
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II
Příspěvky:
24
Registrován:
17. 01. 2012 16:01
Odesláno:
24. 02. 2012 14:03
Re: Geocaching - jakou aplikaci použít?
osobne píše:
Jirka Krokodýl píše:Komplet GPX PQ pro Locus už tvořím víc jak rok, vždy tak s dvouměsíčními odstupy aktualizuji, takže dám i sem:
Jenže ty jsi jen basic member ne? Takže tam nebudeš mít ty kešky, které jsou zpřístupněny jen pro premium member.
B3!CrAZy by mohl poskytnout alespoň tyto premiové kešky samostatně v PQ GPX pro celou ČR, když je teď tím premium memberem.
To by mohl no. Ale ty kešky jsou v podstatě jenom pro tvůj pocit. Stejně si je na gc.com nezaloguješ. ALe musím uznat že jednu premiovou sem našel opravdu náhodou a ta byla dost dobrá.
Mobil Čumil Plus
B3!CrAZy
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC EVO 3D, root, mwakious3Drom® (M3DR®) 5.1.3
Příspěvky:
588
Registrován:
21. 10. 2010 19:57
Odesláno:
24. 02. 2012 17:01
osobne
Mobil Profi User
Zařízení:
JiaYu G4
Příspěvky:
368
Registrován:
22. 02. 2009 15:28
Odesláno:
24. 02. 2012 18:09

Re: Geocaching - jakou aplikaci použít?

Nevím, já nikdy nebyl premium member. Možná to ani odlišit nejde, premium member ty premiové kešky prostě vidí a basic member je nevidí. Mě se u jedné kešky stalo, že když ještě byla "pro všechny", tak jsem ji našel a měl ji tedy mezi zalogovanými, ale pak byla změněna na prémiovou a od té doby jsem viděl pouze upozornění, že je to keška pouze pro premium member a k tomu odkaz na zakoupení členství, neviděl jsem už souřadnice. Pokud bys byl ochoten ty prémiové kešky poskytnout, tak bys asi musel být přihlášen jako premium member a přitom postupně stáhnout do GPX všechny kešky, tedy celou ČR, to se dělá přímo na stránkách geocaching.com pomocí Pocket Query:

Kód: Vybrat vše

http://wiki.geocaching.cz/wiki/PocketQuery
http://www.geocaching.cz/pq.php
Anebo pomocí programu Geoget, což je rychlejší a komfortnější a jde to udělat i najednou, z toho se pak nechá vyexpertovat GPX třeba po krajích, jako to udělal Krokodýl.

Kód: Vybrat vše

http://geoget.ararat.cz/doku.php/geoget
Mobil Profi User
Nemesis_CZ
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Huawei IDEOS X5
Příspěvky:
8
Registrován:
28. 04. 2011 09:47
Odesláno:
24. 02. 2012 18:23

Re: Geocaching - jakou aplikaci použít?

A myslis ze potom pujde zalogovat premiumka kdyz jsi jen klasicky basic user? U nas ve meste uz dokonce zacinaji jako premium wherigovky.
Mobil Čumil Plus
osobne
Mobil Profi User
Zařízení:
JiaYu G4
Příspěvky:
368
Registrován:
22. 02. 2009 15:28
Odesláno:
24. 02. 2012 18:36

Re: Geocaching - jakou aplikaci použít?

Zalogovat asi ne. I když jsem to nezkoušel přes Field Notes. A např. ten Locus umí Field Notes vytvářet. Ale jde hlavně o to mít možnost tu prémiovou kešku najít, když budeš znát souřadnice, logování je pro mě až druhořadá věc.

Kód: Vybrat vše

http://wiki.geocaching.cz/wiki/Field_Notes
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
THeKbK
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II
Příspěvky:
24
Registrován:
17. 01. 2012 16:01
Odesláno:
24. 02. 2012 20:06

Re: Geocaching - jakou aplikaci použít?

Premiovku nezalogujes. To je ten problem. Hodne jich pribyva a geocaching zacina bejt komercni, coz je skoda.
Mobil Čumil Plus
B3!CrAZy
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC EVO 3D, root, mwakious3Drom® (M3DR®) 5.1.3
Příspěvky:
588
Registrován:
21. 10. 2010 19:57
Odesláno:
24. 02. 2012 20:34

Re: Geocaching - jakou aplikaci použít?

tak pokud ji stejne nezalogujete, tak je zbytecne, abych je stahoval
Mobil Extra User
osobne
Mobil Profi User
Zařízení:
JiaYu G4
Příspěvky:
368
Registrován:
22. 02. 2009 15:28
Odesláno:
25. 02. 2012 06:20

Re: Geocaching - jakou aplikaci použít?

No to není rozhodně zbytečné, alespoň pro mě ne. Geocaching snad není o honění co nejvyššího počtu logů? To jako nemáte nic z toho, že tu kešku naleznete a uspokojí vás až to, že se někde na internetu zalogujete? :roll:
Mobil Profi User
novottom
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galagy Ace
Příspěvky:
7
Registrován:
02. 05. 2011 12:04
Odesláno:
15. 03. 2012 12:28

Re: Geocaching - jakou aplikaci použít?

já používám cGeo a jsem maximálně spokojený. Máte pravdu, že se z geocachingu něco vytrácí, rozřazováním na běžné a premium keše..
Mobil Čumil Plus
B3!CrAZy
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC EVO 3D, root, mwakious3Drom® (M3DR®) 5.1.3
Příspěvky:
588
Registrován:
21. 10. 2010 19:57
Odesláno:
16. 03. 2012 19:41

Re: Geocaching - jakou aplikaci použít?

Rozrazovanim na bezne a premium kese se nic nevytraci-proste sis zaplatil premium tak dostanes maly darecek jako bonus,tak to beru ja...spis se neco vytraci diky honeni se za co nejvetsim poctem kesi.pres tyden jsme s pritelkyni posbirali par mestskych kesi v brne a reknu vam ze nektera mista byla opravdu hnus(uprostred skladky,primo mezi hodne frekventovanou zastavkou a nekolika pruhovou krizovatkou)..uz se tesim na pristi tyden na odlov ve chribech-konecne nekolik krasnych a zajimavych mist.jinak ted pouzivam neongeo(od posledniho updatu ma live mapy jak je znate z drivejsiho cgeo)

sent from my 3D toy
Mobil Extra User
54 příspěvků