Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
8 příspěvků •Stránka 1 z 1

HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
HellAngel
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S 2.2 ofik SR
Příspěvky:
156
Registrován:
29. 12. 2006 14:17
Odesláno:
02. 11. 2010 17:39
HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S
Konci mi pausal a u nas maju v ponuke 2 super telefony desire HD a galaxy S. Teraz riesim dilemu co sa viacej oplati zobrat. Napriklad Galaxy S malo hodne velky nadskok nad starsim Desire, hlavne v 3D hrach a podobne. Ako je na tom HD?
Napriklad videl som test starsieho Desire a Galaxy S kde na nich slo demo z Quake 2. Na desiro to bola sekanica ale na Galaxy to so paradne plynule. Je mi jasne ze je to koli pouzitemu cipu v galaxy, ale co nove desire je na tom lepsie?
Samsung Galaxy S
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
02. 11. 2010 17:52

Re: HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S

No konstrukcne je na tom HTC urcite lepsie ale vykonom urcite nie. Jasne,aj ja som vydel famy ze sa vykonom SgS vyrovna,ale benchmarkt bol robeny na smiesnom Programe ktory je samozrejme Made by Qualcomm,takze je to len o optimalizacii a nie o vykone. Skusal som si Desire HD ale okrem Designu ma nijako nezaujalo,dalsia vec je ze na 4,3 Displej je uz rozlisenie WVGA pre mna nezaujimave a otrasne. Najlepsie bude ked si ich sam vyskusas. HTC proste nikdy nerobilo vykonne fony a toto neni ziadna vynimka.
Moderátor
HellAngel
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S 2.2 ofik SR
Příspěvky:
156
Registrován:
29. 12. 2006 14:17
Odesláno:
02. 11. 2010 17:56

Re: HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S

aha, no mne ide skor o ten vykon, myslim ze vzhladaovo a velkostou je jak HD2 a to som v ruke mal. Podstatne mi ide hlavne o ten vykon, aby som nepchal prachy viacmenej len do marketingovej veci. TO ze to ma 700mb ram , tak to je mi vpodstate fuk. Nevies o nejakych videach kde porovnavali napriklad chodenie hier na zariadeni?
Samsung Galaxy S
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
02. 11. 2010 17:59

Re: HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S

Pohladaj na Youtube,to by myslim nemal byt problem.

EdIT:aby som nezabudol,SgS ma este svoj vykon SW obmedzeny,nikto zatial.presne nevie preco,je mozne ze koly spotrebe baterie. Snad tuto blbost casom niekto vyriesi. S custom FW totiz Sgs podava ovela vecsi vykon
Moderátor
HellAngel
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S 2.2 ofik SR
Příspěvky:
156
Registrován:
29. 12. 2006 14:17
Odesláno:
02. 11. 2010 18:10

Re: HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S

inac procesor co ma desire HD bol pouzity aj v pvom desire nie? takze ratam ze ten vykon fakt nebude vyzsi... Hmm myslim ze je rozhodnute.
Inac ty mas toho samunga, ako si snim spokojny? nekazi sa alebo tak?

hladal som to video na youtube ale nic tam nie je, aspon ten test s quake 2 tam neni. VIem ze Q2 na desire siel fakt mizerne a na Galaxy uplne v pohode, preto ma to dost zajmalo ako je na tom HD
Samsung Galaxy S
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
02. 11. 2010 18:16

Re: HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S

No CPU je v podstate to iste akurat je robene myslim 45Nm technologiou. Sgs na tom konstrukcne neni moc dobre,vecsinou sami plast,ale ja pouzivam Invisieble Shield,takze mi je to v podstate jedno. HTC samozrejme pouziva kvalitnejsie materialy na vyrobu. Ja osobne som prechadzal na Sgs z HTC desire a vobec tuto zmenu nelutujem.Aj ked Sgs trosku SW laguje som s nim velmi spokojny.Samozrejme do doby kym nebude SgS 2. Najvecsie plus ma samozrejme vstavana pamet,vykon a nadherny SuperAmoled Displej a nizka vaha.
Moderátor
HellAngel
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S 2.2 ofik SR
Příspěvky:
156
Registrován:
29. 12. 2006 14:17
Odesláno:
02. 11. 2010 18:20

Re: HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S

o tom lagovani som pocul, ale nevyriesi to custom ROM? pozeral som na XDA nejake ROM a vyzeraju ze ten telefon naozaj posunu kus vyzsie. Konstrukcne mi moc plast nevyhovuje ale je fakt ze ja telefony nosim iba v puzdrach , ziadne hadzanie alebo nejake brutalnejsie zaobchadzanie nehrozi.
Samsung Galaxy S
Mobil Guru
George12721
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
16. 11. 2010 20:53
Odesláno:
16. 11. 2010 20:55

Re: HTC Desire HD vs Samsung Galaxy S

Lidi a jak je na tom foťák a GPS?
Mobil Čumil Plus
8 příspěvků •Stránka 1 z 1