Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
13 příspěvků

Kdo tu má MOTOROLU ?

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
Uživatelský avatar
Kawei
Mobil Plus User
Zařízení:
BlackBerry Z10
Příspěvky:
57
Registrován:
25. 03. 2008 19:10
Odesláno:
06. 01. 2012 21:54
Kdo tu má MOTOROLU ?
Já vlastním Motorolu DEFY+. Zajímalo by mě kdo tu má ještě jakoukoliv motorolu. Zkušenosti, problémy atd. A taky důvod koupě :)
Já sem si jí koupil protože motorolu jsem chtěl od dob prvního ROKRa E1 ( měl jsem možnost si ho vyzkoušet a na tu dobu to byl boží telefon), ale dostal jsem se k ní až teď. V době příchodu E1 byla motorola ještě mezi špičkou mezi výrobci mobilů. No nějak mě to nepustilo a nakonec jsem tedy zkončil u DEFY+.

EDIT: Teď nevím jestli to není špatná sekce....ale když motorola poslední dobou jiné než androidí telefony nemá....??
BlackBerryZ10 od Vodafonu
Mobil Plus User
milbur
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Motorola Defy+
Příspěvky:
1
Registrován:
05. 01. 2012 15:38
Odesláno:
07. 01. 2012 01:37

Re: Kdo tu má MOTOROLU ?

Mám Defy + od vánoc. Nemám moc zkušeností se smartfony, ale myslím, že to byla dobrá volba. Zejména ta vodotěsnost (už dva mobily mě spadly celé do čaje, jeden zničený, druhý to přežil, ale displej se mi zalepil prachem a už na slunci je téměř neprůhledný). Angličtina mi nevadí (aspoň se něco naučím) a vše funguje, jak má, nijak se nekouše, je rychlý, zdá se mi dobrý, dá se dobře přizpůsobit - lepší česká klávesnice s diakritikou s qwertz, pár praktických programů, mapy on line i of line, hry nehraju. Líbí se mi ten telefon, vč. velikosti akorát do ruky, žádné pádlo, slušnej displej, zatím jsem všechny možnosti ani nevyužil.
Mobil Čumil Plus
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
07. 01. 2012 10:51

Re: Kdo tu má MOTOROLU ?

ja mel milestone a predtim mpx220 :D ted setrim na droid razr... :_)

motorola je stale na spici mezi vyrobcema :-) dela hodne kvalitni telefony a nedela kopie iphonů :-)

ja si motorolu kupoval protoze sou to kvalitni stroje, to ze jim aktulizace romek pomerne trva me nezajima :-)
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Egon
Mobil Plus User
Zařízení:
Mi9se
Příspěvky:
79
Registrován:
28. 11. 2007 11:23
Odesláno:
07. 01. 2012 15:06

Re: Kdo tu má MOTOROLU ?

Defy+
+ velikost, displej (rozlišení, velikost - vzhledem k celkovým rozměrům), výdrž baterie, uváděná odolnost (na MTB a na lyže se určitě hodí)
- systém jen v EN (hlavně VoiceCommands, ostatní mi až tak nevadí)

za chvíli budu "rootovat", až/jestli bude plně funkční CM7(9) (foťák) tak budu i flashovat

po letech s WM svěží vítr ;)
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Kawei
Mobil Plus User
Zařízení:
BlackBerry Z10
Příspěvky:
57
Registrován:
25. 03. 2008 19:10
Odesláno:
07. 01. 2012 21:04

Re: Kdo tu má MOTOROLU ?

No rootu se u motorol bojím...speciálně u defy potom co sem si pročetl XDA tak teda nebudu riskovat :D
No co se týče CM9 pokud bude nějaká EASY WAY možnost....šel bych do toho asi taky ale zatím ne......a navíc nikde nic moc pro defy(plus) všude se píše o normální.....fajn beru že je de-facto totožná.....ale rozdělit by to chtělo už jenom kvůli tomu že officiální kernel je jinej než u normální defy :)
BlackBerryZ10 od Vodafonu
Mobil Plus User
Egon
Mobil Plus User
Zařízení:
Mi9se
Příspěvky:
79
Registrován:
28. 11. 2007 11:23
Odesláno:
07. 01. 2012 23:32

Re: Kdo tu má MOTOROLU ?

root je bezproblemu
CM7 asi nebude (na +) nikdy uplne funkcni, myslim, ze spis napnou sily na CM9, ale mozna se mylim ... :o
zatim jedu na puvodni ROMce, jen jsem si ji trochu vykuchal ...
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Kawei
Mobil Plus User
Zařízení:
BlackBerry Z10
Příspěvky:
57
Registrován:
25. 03. 2008 19:10
Odesláno:
07. 01. 2012 23:39

Re: Kdo tu má MOTOROLU ?

No vzhledem k tomu že ROOT se mi povedlo udělat na SE X8 až na podruhé, přičemž si na poprvé hajzlík zamrzl......tak u té DEFY to zatím zkoušet nebudu...... Mě offi ROM-ka celkem vyhovuje dokonce mi vyhovují i motoblur widgety, a rád bych vyzkoušel celé motoblur prostředí, jinak výdrž baterie je excelentní vůči jiným smartům, které jsem zatím vyzkoušel..

Mimochodem nenašel jsi někde v ČR na prodej "synchronizační" kolébku ? já ji našel jenom na ebay. Celkem by se mi líbila abych nemusel pořád někde hledat kabel :D
BlackBerryZ10 od Vodafonu
Mobil Plus User
Egon
Mobil Plus User
Zařízení:
Mi9se
Příspěvky:
79
Registrován:
28. 11. 2007 11:23
Odesláno:
08. 01. 2012 10:56

Re: Kdo tu má MOTOROLU ?

se scriptem od DooMLoRD(a) je root na 1 "kliknutí"
... teda, pokud máš nainstalované Android SDK a drivery :)

kolíbku jsem u našich prodejců nenašel, na eBay ano,
i s možností dobíjení záložní baterie
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Kawei
Mobil Plus User
Zařízení:
BlackBerry Z10
Příspěvky:
57
Registrován:
25. 03. 2008 19:10
Odesláno:
08. 01. 2012 16:38

Re: Kdo tu má MOTOROLU ?

Jo jo tu jsem našel taky. Jinak o Rootu jem nevěděl, ale i tak zatím mi oficiální ROM-ka vyhovuje, tak nemám moc důvod do toho zasahovat. SDK teď nemám měl sem na starém PC, ale drivery bych měl mít....:D
BlackBerryZ10 od Vodafonu
Mobil Plus User
Egon
Mobil Plus User
Zařízení:
Mi9se
Příspěvky:
79
Registrován:
28. 11. 2007 11:23
Odesláno:
08. 01. 2012 17:49

Re: Kdo tu má MOTOROLU ?

na origoš ROMce mi nejvíc vyhovuje, že je plně funkční (teda, až na VoiceCommands, to nedám, v EN, si to dělá co chce) :D
jinak root je potřeba ne jen k flashnutí jiné (custom) ROM, ale i pro řadu programů, a pro "plný" přístup k systému (souborům)
Mobil Plus User
13 příspěvků