Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
14 příspěvků

LG OPTIMUS 2X VS HTC Senseation

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
Uživatelský avatar
hlemejzd99
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Sensation , Samsung Galaxy Note II , Android 4.3
Příspěvky:
20
Registrován:
13. 10. 2011 20:29
Odesláno:
29. 11. 2011 10:08
Re: LG OPTIMUS 2X VS HTC Senseation
problem s prachem a vrzáním krytu a sekání se Sense jsem nezaznamenal ani jednou ..prach se mi tam nedostane ,protože ho opatruju ,jako oko v hlavě a to dělám v papírně !!!!, nevrže ,páč jsem na něj jemnej a to sekání sense je asi dost ovlivněno tím ,co je všechno naistalovaný za bordel v telefonu ...já tam mám jen hry ,navigaci sygic aura, a nějaký drobný aplikace , jako třeba měřák datového spojení atd.,nehledě na to , že LG vedle HTC vypadá dost chudě ...vzhled se mi nelíbil hned ,jak jsem je porovnával,ale to je každého názor na věc.
Obrázek
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
29. 11. 2011 10:18

Re: LG OPTIMUS 2X VS HTC Senseation

To si potom jeden s tych stastnejsich,kazdopadne 2hry,2 navigacie a par aplikacii neni bordel. Ja vyuzivam mobil na 110% a proste nestiha. Mam novy mobil kazde 2mesiace a Sensation sa nechyta ani na priatelkyne Desire S v tomto ma HTC naozaj sklamalo. Ale zbytocne sa tu nebudem rozpisovat,staci pozriet na Android forum alebo XDA a tam je pekne vydiet ake mnozstvo ludi ma spominane problemy a to su ludia ktory svoje mobily normalne pouzivaju.
Moderátor
Uživatelský avatar
hlemejzd99
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Sensation , Samsung Galaxy Note II , Android 4.3
Příspěvky:
20
Registrován:
13. 10. 2011 20:29
Odesláno:
29. 11. 2011 12:02

Re: LG OPTIMUS 2X VS HTC Senseation

dyt je to jedno - za rok budu mít stejně zase jinej :-D
Obrázek
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
29. 11. 2011 12:11

Re: LG OPTIMUS 2X VS HTC Senseation

No mna taketo veci seru,lebo za Senzaciu som vyhodil ako za novinku 570eur a za tie prachy by som si poprosil kvalitu. Tuto jedinu vlastnost mi vzdy vedel ponuknut iba iP,preto som investoval do noveho modelu,ale to uz je OT.
Moderátor
14 příspěvků