Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Porovnani navigaci

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
Uživatelský avatar
bmatias
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC Desire (Android)
Příspěvky:
33
Registrován:
03. 01. 2009 22:57
Odesláno:
26. 12. 2010 12:15
Porovnani navigaci
Chtel bych pozadat skusenejsich uzivatelu navigaci na android k vyjadreni, ktera je nejlepsi , pripadne nejake porovnani na zaklade testovani v praxi

Hlavne:
NDrive
Sygic
Navigon
...pripadne dalsi

Presnost navigace (zaklad)
Kvalita map (aktualizace, detaily objektov)
Dlhodoba funkcnost bez pripojeni k internetu (napr. pri dlhsich cestach po evrope, kdy neni mozne dlhodobejsi pripojeni na internet)
Spravce mist (oblibene mista, casto navstevovane mista ...)
Funkcnost pri castej strate signalu (tunely, lesni cesty)

Dakujem za postrehy, nazory
Mobil Beginner
cani
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
10
Registrován:
01. 01. 2011 23:03
Odesláno:
01. 01. 2011 23:47

Re: Porovnani navigaci

Jej, přesně to bych potřeboval taky vědět... ale tady snad nikdo nepoužívá navigaci? Já používám Sigic Auru 2.1.
Mapy jsou podle mě dostatečně aktuální, rozhodně aktuálnější než tragické google mapy.
Navigace fungovala stabilně, (i po při příjmu hovoru), přesně.
Internet nepotřebuje (pokud ne obejdu bez počasí, dopravního infa atd).
Ma oblibena mista, posledni mista.
Se ztratou signalu zatim nemam zkusenost. Jedine co mi obcas vadi je prilis maly font pisma.
Jinak detailly budov.. tohle ja nepotrebuju, staci mi zastavena plocha a cisla popisna. Nicmene velka mesta jako Brno, Plzneň, Praha, Ostrava obsahuje velke mnozstvi 3D budov.

Taky jsem zkoušel Motonav. Je super, při řízení se snáze ovládá, ale komplet v angličtině, mapové podklady se mi tolik nelíbí, nesjou aktuální.

Na kolo používám Trekbuddy. (turistické mapové podklady)
ostatní jsem neměl možnost vyzkoušet...
My history: Motorola T2288 -» Siemens M35i-» Nokia 3410i -» Nokia 3510i -» Siemens M65 -» Sony Ericsson K800i -» Motorola Milestone -» Motorola Droid4
Mobil Čumil Plus
2 příspěvky •Stránka 1 z 1