Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
22 příspěvků

T-mobile Move

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
3NDor
Mobil Beginner
Zařízení:
iPhone 5S 64bit
Příspěvky:
25
Registrován:
14. 10. 2011 04:56
Odesláno:
14. 10. 2011 05:06
T-mobile Move
Ahoj právě jsem se regnul a tak chci představit svůj malej telefon :D
Nebojte se mě hrabe stabilně hlavne při pařbách na phounu :D

Mám T-Mobile MOVE a i když ho spousta lidí odsuzuje ja jsem spokojen :-) za málo peněz dá se říct hodně muziky :-)
parametry to má tyto:
Displej: LCD 2,8″ (71 mm) 240×320 bodů, 262 144 barev, dotykový, kapacitní
Procesor: 600 MHz Qualcomm
Operační systém: Android 2.2.2 Froyo
Interní paměť: 150 MB
Paměť RAM: údajně 512 MB
Rozměry: 110 x 57 x 12 mm
Hmotnost: 123 gramů
GPS: ano
Wi-Fi: 802.11 b/g
Bluetooth: 2.0
Konektory: 3,5mm stereo audio jack, microUSB, slot na microSD
Senzory a diody: G-senzor, detekce otočení zařízení o 90, 180 a 270 stupňů, přiblížení (proximity), okolní světlo, digitální kompas
Fotoaparát, videokamera: 2 Mpix, bez autofokusu
Akumulátor: Li-Ion 1300 mAh

Prý to není na hry ale z vlastní zkušenosti vím že tam rozběhnu i fifu, sice není úplně plynulá ale je hratelná, a pak koukám že lidem na lepších telefonech to nešlo tak se drbu na hlavě čím to je :D nevim nechápu :D jsem ve světě androida nový teď mám první phoun s androidem tak kdyby byl nekdo ochoten my neco lehce vysvětlit ohledně tohoto budu rád.
Dám příklad, teď přesně něvím název hry, ale nekomu s HTC co stoji min. jednou tolik co ten muj telefon se to ani nespustilo me to fachá normálně :D
Jinak pecka fórum :-)
Obrázek
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
14. 10. 2011 08:16

Re: T-mobile Move

Na tu cenu to telefon spatnej neni, ale nepsal bych ze za malo penez hodne muziky. Odpoved na tvou otazku je jednoducha. Zalezi na hre jak je optimalizovana taze muze byt optimalizovana na tvuj telefon, ale nemusi byt zrovna pro draha HTCcka. Nadruhou stranu na takovym telefonu nerozjedes hry jako Dead Space, Asphalt 6..... ale pokud ti to nevadi tak v tom neni problem. Vpodstate jediny co by me vadilo by bylo to qvga rozliseni, mohli tam dat aspon hvga, protoze jsme jen krusek od toho, kdy budou predstavene telefony s HD rozlisenim a tim padem se podpora her bude presouvat spis smerem k vyzsim, ale nadruhou stranu na marketu jsou urcite tisice her pro qvga. Ja osobne bych si tn telefon nekoupil a radsi bych trochu nasetril na neco lepsiho, ale pokud nejses tak narcnej na vykon jak ja tak s tim nebudes mit problem. Celkove bych ten telefon odnotil jako dobrej Low-End.
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
3NDor
Mobil Beginner
Zařízení:
iPhone 5S 64bit
Příspěvky:
25
Registrován:
14. 10. 2011 04:56
Odesláno:
14. 10. 2011 23:04

Re: T-mobile Move

Tak na pařbu lepších her mam 3DS PSP a az vyjde i PSP2. Ano displej je na prd to vim no na displeji se nejvice setrilo prave proto stoji cca 2500 že :D Ve všech recenzích byly prakticky jen 3 nevýhody displej foťák a to že se tam nedaj hrát nějaké pecky, ale snad si nekupuju telefon jako konzoli že jo :D
Ae jak jsem psal jsem začátečník s androidem a myslím že na začatek osahat androida zjistit co to umí atd tak to je dobrej telefon dle mého názoru. Je to můj první telefon s androidem a teprve objevuji svět androida a v každou volnou chvilku zkouším co to umí :D , asi budu závislej na robotovi :D
Jinak k těm hrám. Když to bude prímo pro low-end telefony, tak můžu mít i telefon za 100K a hru nerozjedu ani kdybych se :suicide: chápu to dobře.
Jinak určitě bych ctěl lepší ale jako student si moc vyskakovat nemůžu :D tak sem rád aspoň za toto :D

edit: mohl bysm mi kdyžtak doporučit nějaké hry se zombie ktere by my mohli jít? Miluju hry se zombie :D
Obrázek
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
14. 10. 2011 23:32

Re: T-mobile Move

Staci se kouknout na foru do her a zkusit je a nebo muzes v maretu zadat vyhledat "zombie" a najde ti to hafo vysledku. S tema hrama pro low-end je to naopak mel bys to rozjet kdyz bude hr pro Hi-End tak to nema cenu se snazit. Co se tyce zacatku tak je to relativne dobra volba ja zacinal s portem androidu do kaisera a ten mel horsi vykon nez ten tvuj, ale tydle prazdniny sem mesic potil krev na stavbe a koupil si Sensation a to sem taky student :wink:
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
3NDor
Mobil Beginner
Zařízení:
iPhone 5S 64bit
Příspěvky:
25
Registrován:
14. 10. 2011 04:56
Odesláno:
15. 10. 2011 00:33

Re: T-mobile Move

JJ na foru sem toho vyděl randál :D už jsem koukal a rozjedu i Q3 což je mazec :D škoda jen že to chce o malinko větší displej :D
Jinak bez thání jsem rozjel Sleepy Jack, a ten Q3 což si myslím že na to co mám je pohoda :-)
S tim low-endem moje chybka myslel jsem to takto, že když to bude verze přímo pro muj mobil tak zbytek má vlastně smůlu.
jinak co jsem ted projížděl net tak sem zjistil že tředa narozdíl, myslím že to je xperia, mam multitouch ale jen na 2 doteky což je super u her :-)
Obrázek
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
15. 10. 2011 16:14

Re: T-mobile Move

S tou optimalizaci pro tvuj telefon sem to myslel ak ze hry jsou optimalizovane vzdy pro urcitou skupinu telefonu vetsinou se to deli a qualcomm procesory a tegra 2 takze to neni primo pro tvuj mobil, ale pro vice mobilu. Jedinou vyjimkou je xperia play tera ma gamepad. Jinak jestli to dobre chapu tak ti vyhovuje dualtouch tzn ze vic jak 2 prsty to nerozpozna.
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
16. 10. 2011 21:21

Re: T-mobile Move

Wow, rad vidim nove cleny ktere jsou takhle nadseni.
T-mobile Move je pro zacatecniky skvelej, koupil jsi dobre. Android hry jsou velmi dobre optimalizovane, takze ti jeste dlouhou dobu pujde hodne her rozbehnout.
Hlavni rada je to mit rad a chtit si s tim hrat. Jen tak to poradne vyuzijes.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
3NDor
Mobil Beginner
Zařízení:
iPhone 5S 64bit
Příspěvky:
25
Registrován:
14. 10. 2011 04:56
Odesláno:
16. 10. 2011 23:14

Re: T-mobile Move

KowboyBebop:no tom hranim si ani nemluv :D jsem věčne bez baterky :D dostavá nehorázně zabrat ten telefon :D chudák malej :D
ne tak ja chtěl něco s androidem už dýl a řekl jsem si že ykusím tenhle, i kvůli ceně. a yatim si vyhrávám :D a dost. každej den nabíjím :D mě se líbí ty veškeré cymoženosti co telefon s OS má :-) to ani nepotřebuju PSP skoro když budu mít lepší telefon :D
Akorát mě štve že u Quake 3 nejde nižši roylišení než 320x neco ted nevim. takže chzběj šipky na chůzi rád bych pařil :D

John2y: aha chápu takže je to dělané třeba pro founy s adrou nebo teru. dle procesoru například. Takže pokud to je pro adru tak já mám smůlu jednoduše řečeno a když to je pro muj procesou tak má smůlu ten s adrou pokud to už chápu lépe :D

EDIT:Jinak se chci zeptat jak to je s aktualizaci androidu? Pokud jsem pochopil správně to co sem našel na netu tak pokuď výrobce neuvolní aktualizaci na můj model telefonu tak mám smůlu je to tak?
Obrázek
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
17. 10. 2011 07:33

Re: T-mobile Move

Napsal si to zpravne, ale je moznost nainstalova si pluginy i pro tegru 2, ale potrebujes k tomu root, ale na to mas jeste moc brzo ;-) Jinak co se tyce te aktualizace tak mas moznost bud pockat az vyjde aktualizace jestli vubec nekdy vyjde a nebo si udelat root a flashnout si tam nejakou vyladenejsi romku. Zalezi na romce, ale vetsinou to prinasi lepsi optimalizaci takze vyzsi vykon a lepsi vydrz baterky, ale zas ne zavratne a telefon bude kazdej den nabijet stale. Kazdopadne se root doporucuje pouze lidem kteri vedi co delaji jinak si mzes z mobilu udelat cihlicku.
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
3NDor
Mobil Beginner
Zařízení:
iPhone 5S 64bit
Příspěvky:
25
Registrován:
14. 10. 2011 04:56
Odesláno:
17. 10. 2011 15:06

Re: T-mobile Move

ja si radši zatím postačím s official androidem :D nechci mít z nového mobilu cihlu na barák :D
Já si to radši nejdřív všechno najdu přes strýčka googla nastuduju a pak možná to zkusim :-)

Jinak pokud budu mit root dam plugin a muzu parit hry na terru jo super :D díky :)
Obrázek
Mobil Beginner
22 příspěvků