Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
22 příspěvků

T-mobile Move

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
17. 10. 2011 15:12
Re: T-mobile Move
Jinak pokud budu mit root dam plugin a muzu parit hry na terru jo super
Nemozes.Drivery sice mozes emulovat,ale na hranie Tegra hier nemas vykon. Nechcem sa ta dotknut,ale Tegra je na uplne inej urovni ako tvoj mobil.
Moderátor
3NDor
Mobil Beginner
Zařízení:
iPhone 5S 64bit
Příspěvky:
25
Registrován:
14. 10. 2011 04:56
Odesláno:
17. 10. 2011 23:43

Re: T-mobile Move

neboj nedotkneš :-) v pohodě jsel rád za každej post co mi pomůže nebo mě vyvede z omylu :-) díky za info :-)

EDIT:

mám ještě jednu malou asi debilní otázky :D
Jak je to s filmama na Androidu? Já totiž nikde nemohl najít jestli muj foun podporuje filmové kodeky popř. jestli potřebuju nějakej program k tomu :-)
Předem díky za odpovědi :-)

edit: jen chci dodat že když dam film na kartu tak mi to ten film nenajde nevim proč
Obrázek
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
01. 11. 2011 09:17

Re: T-mobile Move

V tom pripade nemas potrebne kodeky.Stiahni si nejaky program na prehravanie filmov,napr. Rockplayer alebo nieco ine,v sekcii programov ich je naozaj kopa.
Moderátor
3NDor
Mobil Beginner
Zařízení:
iPhone 5S 64bit
Příspěvky:
25
Registrován:
14. 10. 2011 04:56
Odesláno:
02. 11. 2011 10:55

Re: T-mobile Move

Super funguje díky :-)
Obrázek
Mobil Beginner
cputakt
Mobil Plus User
Příspěvky:
68
Registrován:
07. 01. 2008 16:20
Odesláno:
18. 11. 2011 19:29

Re: T-mobile Move

Taky jsem dostal tento telefon od T-mobile zadarmo za prodloužení smlouvy.
Je to můj první tel. s androidem (předtím jsem měl jen s woknama) a celkem se mi zalíbil.
Vím že je to taková hračka ale zatím mi to stačí.
Navigace je slušná (nainstaloval jsem si IGO) i s telefonem se dá celkem slušně pracovat.
Mám ale problém a to ten že pokud někomu zavolám tak po 5 vteřinách se hovor ukončí.
Na t-mobile už někdo psal že má stejný problém a bylo mu doporučeno aby udělal hard reset což je pro mě nepřijatelná rada nebudu dělat každý týden reset a potom týden instalovat vše co jsem tam měl.
Podle mě je to chyba ROM ale T-mobile novou ROM nepustil a nahráním neoficiální ROM přijdu o záruku takže to budu muset řešit reklamací.
Pokud má někdo stejný problém tak ať napíše.
HTC Touch HD 8GB SDcard
Mobil Plus User
reeprich
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HP IPAQ 614c, WM6.0(320x240)
Příspěvky:
5
Registrován:
09. 05. 2009 14:55
Odesláno:
20. 11. 2011 00:09

Re: T-mobile Move

Já teda za cca 3 měsíce tenhle problém nepozoroval - je fakt že v něm používám SIM-ky od O2 a Vodafone... Doporučuji ověřit jestli máš opravdu poslední verzi ROM popř. pomocí One Touch Upgrade updatovat...

Link na OT Upgrade:

Kód: Vybrat vše

http://www.alcatelonetouch.com/products/smartphones/ot-908.html
Tady jsem v diskuzi pro ostatní sepsal jak pomocí Link2SD přesunout aplikace z vnitřní paměti na nově vytvořenou ext3 partition na SD kartě - odstraní se problémy s pamětí při instalaci více aplikací...

Kód: Vybrat vše

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1918&t=1153849&st=0&sk=t&sd=a&start=15
Pokud máte problémy s výdrží baterie doporučuji pomocí nějaké aplikace "zmrazit" aplikaci JrdSensor.apk - jedná se o automatické nastavení podsvícení a zřejmě je nějaká chybka v ROM - tenhle proces nehorázně "žere".... Podsvícení mám pak nastavené ručně na cca 80% a přesto se výdrž znatelně zvýšila....
Mobil Čumil Plus
cputakt
Mobil Plus User
Příspěvky:
68
Registrován:
07. 01. 2008 16:20
Odesláno:
20. 11. 2011 09:57

Re: T-mobile Move

Podsvícení mám nastavené na ruční ten automat mě sral po 5 minutách používání že to pořád blikalo.
Aktualizovat jsem zkoušel už se dvěma verzema ale vždycky mi napsalo že není novější než mám ale moc tomu nevěřím spíš to bude tím že tam má T-mobile svou rom a proto to utilita od alcatelu nedokáže aktualizovat.
Je to můj první telefon který je upravený operátorem a asi to bude problém.
HTC Touch HD 8GB SDcard
Mobil Plus User
peta809
Mobil Beginner
Zařízení:
ZTE Blade
Příspěvky:
27
Registrován:
27. 12. 2011 18:10
Odesláno:
28. 12. 2011 16:59

Re: T-mobile Move

Tak konečně jsme se něčeho malého dočkaly, drobné úpravy v systému Android 2.2:

Firmware update pro T-Mobile MOVE
reeprich píše:Byl uvolněn update firmware pro telefony T-Mobile MOVE s označením FRG83G.v66Z-0. Bohužel není k dispozici žádný changelog, zůstává verze Androidu 2.2.2, ale podle mých pozorování a postřehů lidí z XDA byl minimálně opraven bug s aplikací jrdsensor (upravuje automatické podsvícení), která způsobovala rychlé vybíjení baterie. Životnost se tak při běžném používání blíží ke třem dnům.
Update se provádí pomocí aplikace Move Upgrade 1.5 – odkaz ke stažení pod textem. Aktualizace trvá cca 15-20 minut a dojde při ní k resetu telefonu do továrního nastavení. Doporučuji proto provést zálohu nastavení a instalovaných aplikací např. pomocí Titanium Backup.

Kód: Vybrat vše

http://www.alcatelonetouch.com/global-en/downloads/otu/move%20upgrade%201.5%20Setup.rar
Mobil Beginner
eldiaron
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung s5230 star
Příspěvky:
3
Registrován:
29. 09. 2011 23:40
Odesláno:
28. 01. 2012 00:06

Re: T-mobile Move

reeprich píše:Já teda za cca 3 měsíce tenhle problém nepozoroval - je fakt že v něm používám SIM-ky od O2 a Vodafone... Doporučuji ověřit jestli máš opravdu poslední verzi ROM popř. pomocí One Touch Upgrade updatovat...

Link na OT Upgrade:

Kód: Vybrat vše

http://www.alcatelonetouch.com/products/smartphones/ot-908.html
Tady jsem v diskuzi pro ostatní sepsal jak pomocí Link2SD přesunout aplikace z vnitřní paměti na nově vytvořenou ext3 partition na SD kartě - odstraní se problémy s pamětí při instalaci více aplikací...

Kód: Vybrat vše

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1918&t=1153849&st=0&sk=t&sd=a&start=15
Pokud máte problémy s výdrží baterie doporučuji pomocí nějaké aplikace "zmrazit" aplikaci JrdSensor.apk - jedná se o automatické nastavení podsvícení a zřejmě je nějaká chybka v ROM - tenhle proces nehorázně "žere".... Podsvícení mám pak nastavené ručně na cca 80% a přesto se výdrž znatelně zvýšila....

Dobrý den,

mám move cca 4 dny. Párkrát se mi sekl, rychle se vybíjí baterie (cca 2,5h. video + 2h. hudba + mezi tím 30 minut internet. a měljsem cca 10%.

chtěl bych se zeptat jestl je tato výdrž odpovídající.

jinak jsem úplný nováček s androidy a měl bych pár dotazů:

tento upgradeuvedený výše - zůstane telefon po upgradování v cz?
jaký antivirus použít?
jakou aplikaci by jste mi doporučili na optimalizace mobilu, správu financí.
jak přiřadit ke kontaktům melodie.

jestli jde komunikovat s pc kromě android manažera a usb zařízení - software.
a jak nastavit formátování videa ve formatfactory


budu strašně moc vděčný za Vaši odpověď.

děkuji.
Mobil Čumil Plus
Johny35
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
T-Mobile Move
Příspěvky:
4
Registrován:
31. 12. 2011 13:50
Odesláno:
11. 08. 2012 18:19

Re: T-mobile Move

reeprich píše:Já teda za cca 3 měsíce tenhle problém nepozoroval - je fakt že v něm používám SIM-ky od O2 a Vodafone... Doporučuji ověřit jestli máš opravdu poslední verzi ROM popř. pomocí One Touch Upgrade updatovat...

Link na OT Upgrade:

Kód: Vybrat vše

http://www.alcatelonetouch.com/products/smartphones/ot-908.html
Tady jsem v diskuzi pro ostatní sepsal jak pomocí Link2SD přesunout aplikace z vnitřní paměti na nově vytvořenou ext3 partition na SD kartě - odstraní se problémy s pamětí při instalaci více aplikací...

Kód: Vybrat vše

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1918&t=1153849&st=0&sk=t&sd=a&start=15
Pokud máte problémy s výdrží baterie doporučuji pomocí nějaké aplikace "zmrazit" aplikaci JrdSensor.apk - jedná se o automatické nastavení podsvícení a zřejmě je nějaká chybka v ROM - tenhle proces nehorázně "žere".... Podsvícení mám pak nastavené ručně na cca 80% a přesto se výdrž znatelně zvýšila....
Snazim se podle tveho navodu presunout ty aplikace z vnitrni pameti na kartu, ale porad mi to nejde. Zaseknu se na tom, ze po zmenseni oddilu na karte a vytvoreni noveho (cca 400MB - mam 32GB kartu) mi ji pak telefon nebere a hlasi, ze je poskozena a potrebuje naformatovat. Zkousel jsem to udelat pripojenim mobilu pres USB kabel, ale i ze jsem dal SD kartu primo do pc. Dal uz nevim jak. Nejake rady? Diky.
Mobil Čumil Plus
22 příspěvků