Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
7 příspěvků •Stránka 1 z 1

zrychlenie Hero bez Root a flash custom ROM

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
HellAngel
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S 2.2 ofik SR
Příspěvky:
156
Registrován:
29. 12. 2006 14:17
Odesláno:
14. 08. 2010 17:30
zrychlenie Hero bez Root a flash custom ROM
Dnes som sa prebavil cely den s Herom a mojim cielom je zvysit vykon hera bez Root a nahranie custom ROM.
Vykon sa mi podarilo zdvihnut, nie je to o moc, ale niektore app bezia sviznejsie.

1 vec co som spravil bolo ze som odinstalovat Task Killera. Bolo viacej debat na to ci ho mat alebo nemat. V podstate Task killer v beznom surfovani az tak nezavadzal, ale pri nejakej app to uz zavadzalo. Je viditelny rozdiel ho nemat a mat nainstalovaneho. Takze vysledok je neinstalvoat ho.
2 vec co som srpavil odstranil som HTC sense. nainstaloval som iny lanch. Volna RAM po starte bola 72mb! so sence 50-60mb.

Ak mate este nejake typy ako zdvihnut vykon tak sem s nimi. :D

napriklad, po spusteni systemu sa mi na chilu zapne GPS, asi vyhladava moju polohu, neviem preco, ale rad by som to vypol. Potom tam mam taky kruh so sipkami, tiez neviem co znamena.
Samsung Galaxy S
Mobil Guru
kubano
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
10
Registrován:
26. 11. 2008 17:58
Odesláno:
14. 08. 2010 17:48

Re: zrychlenie Hero bez Root a flash custom ROM

kruch so sipkamu znamena ze sa ti nie synchronizuje
Mobil Čumil Plus
HellAngel
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S 2.2 ofik SR
Příspěvky:
156
Registrován:
29. 12. 2006 14:17
Odesláno:
14. 08. 2010 18:33

Re: zrychlenie Hero bez Root a flash custom ROM

ano na to som uz prisiel, len neviem co sa mi synchronizuje ked vsetko som dal zakazat.
zatial max volnej ram po starte 73mb.
Samsung Galaxy S
Mobil Guru
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
14. 08. 2010 20:46

Re: zrychlenie Hero bez Root a flash custom ROM

Ja bych to spis zkusil tou cestou root (V podstate nic nehrozi, o nic neprichazis)
Pote muzes prikladne nahodit ROM ktera vubec neobsahuje HTC Sense a celkove jsou poladene oproti Oficialnim FW.


Vim ,ze je to OT jelikoz je to pravej opak toho co pises ,ze chces.Jen mi to nedalo ,jelikoz ja jsem zastancem cesty ROOT :)) (Max do par dni po zakoupeni xD )
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
HellAngel
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S 2.2 ofik SR
Příspěvky:
156
Registrován:
29. 12. 2006 14:17
Odesláno:
14. 08. 2010 20:56

Re: zrychlenie Hero bez Root a flash custom ROM

na xda som hldal nejaku cistu stabilnu romku, ale neviem ju tam najist. Nemas nejaku na doporucenie :D

inac som dalej nic viacej nenasiel co by sa dalo vypnut bez toho aby nespadol OS. Ale aj tak tieto 2 veci dost vyrazne zlepsili rychlost hier. Aj to super KO boxing uz ide relativne v pohodicke. V benchmarku NEOCORE mi to dalo o 0,5 FPS viacej :D
Samsung Galaxy S
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
14. 08. 2010 21:14

Re: zrychlenie Hero bez Root a flash custom ROM

nikto z nas uz Hero nema,takze ROMky si bude musiet vyskusat sam.Ja som tiez zastanca Rootu,bez toho by som nedokazal existovat.Nema vyznam snait sa vyladit oficialnu ROM ked stoji za ho... Tie neoficialne vecsinou riesia uplne vsetko.
Moderátor
HellAngel
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S 2.2 ofik SR
Příspěvky:
156
Registrován:
29. 12. 2006 14:17
Odesláno:
17. 08. 2010 10:05

Re: zrychlenie Hero bez Root a flash custom ROM

tak chcel som si rootnut Hero ale bohuzial sa mi neda sa mi spravit Recorvery. Cital som ze moja romka ma uz upchatu tu zaplatu ktoru vyuzival prave recorvery. Jedine co by mi ostalo asi je nahodit spet 1,6 a tak rootnut telefon. OMG
Samsung Galaxy S
Mobil Guru
7 příspěvků •Stránka 1 z 1