Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Hlasové oznámení volajícího přes bluetooth?

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
bergruft
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Desire Z
Příspěvky:
7
Registrován:
10. 04. 2011 15:53
Odesláno:
06. 03. 2012 14:48
Hlasové oznámení volajícího přes bluetooth?
Ahojte, zkouším všechno možné a nemožné a stále se mi nedaří najít nějakou dobrou aplikaci pro HTC Desire Z (ROM 2.3.3 tuším - klasická se Sense + Root) ohledně Ohlášení volajícího přes bluetooth náhlavní sadu - Mám Jabru bluetotoh headset a chci zejména při jízdě autem být informovaný ideálně hlasem přes bluetooth do hands free sady o tom, kdo mi volá (telefon mám v držáku v landscape módu - což při zazvonění ukáže otočeného volajícího o 90 stupňů). Když jsem používal pouze klasické sluchátka s drátem, tak nebyl problém používat aplikaci Talktome, bohužel ale s bluetooth u 2.3 se ale seká. Ostatní aplikace co jsem zkoušel - call id, enhanced sms, id.... a tak dále umí říci kdo volá ale jen přes reproduktor telefonu (což je stejně v hlučném provozu stejně tak akorát na dvě věci). Prosím - má-li někdo dobrou zkušenost s nějakou aplikací, která oznamuje id volajícího (případně čte i odesílatele sms zprávy) a funguje přes bluetooth sluchátko nechť se podělí o zkušenosti - díky
Mobil Čumil Plus
jamesgsf
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
21. 12. 2010 21:56
Odesláno:
12. 07. 2014 10:59

Re: Hlasové oznámení volajícího přes bluetooth?

No tak to jsme na tom stejně taky hledám to samé
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
12. 07. 2014 19:05

Re: Hlasové oznámení volajícího přes bluetooth?

V telefonu na "cteni jmena volajiciho" pouzivam aplikaci Enhanced SMS & Caller ID+ , v nastaveni jsem zahledl volbu "Spustit s BT handsfree".

Bohuzel BT HF nepouzivam, nemohu potvrdit funkcnost.
Treba umi to, co hledate, ale zkusit to musite sami.

Aplikaci mame na foru zde: android-aplikace/enhanced-sms-caller-id ... l#p2580445
Moderátor
3 příspěvky •Stránka 1 z 1