Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Root Lenovo A880

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Uživatelský avatar
Endys111
Mobil Beginner
Zařízení:
Lenovo P90(5.5″ Full HD (1080 x 1920) IPS displej)
Příspěvky:
49
Registrován:
21. 08. 2008 14:05
Odesláno:
11. 03. 2015 08:28
Root Lenovo A880
Dobrý den,
mám problém se kterým si už nevím rady a proto se obracím s prosbou o pomoc na Vás,víc hlav,víc ví.
Vlastním telefon Lenovo A880 verze androidu 4.2.2 který měl root již když mi přišel z Číny kde jsem ho kupoval.Při aktualizaci superSU z google play mi pokaždé SU vypsalo hlášku,že binári nejsou aktualní a je potřeba je aktualizovat.Bohužel ani jedna metoda kterou aplikace nabízela neměla úspěch,proto jsem aplikaci musel aktualizovat přes TWRP. Po flashy SU přes TWRP bylo vše v pořádku,tedy zdánlivě.Vždy se našli minimálně dvě procenta aplikací které hlásili,že nemám root a ukončili se(což znamená hledat alternativní aplikace které fungují a odpovídají tomu co od nich očekávám.A to není vždy jednoduché),ostatní pracovali tak jak mají.Proto jsem nainstaloval dvě verze root checkeru(od různých programátorů) na kontrolu rootu a tady nastala druhá záhada.Jedna aplikace hlásila,že root mám,druhá,že ne.Po nějakém čase jsem to nevydržel a nahrál jinou rom kterou jsem našel a to Tron V2 Cyanogen Ui. Bláhově jsem doufal,že se problému zbavím.Ty samé problémy však trvají i s touto rom. Dokáže mi někdo objasnit,pro mě tuto záhadu.Myslím si,že nejsem úplný amatér v těchto věcech(v dlouhých chvílích opravuji i telefony pro známé),ale tady už opravdu nevím a to ani po radách se strýčkem googlem.

Děkuji
Mobil Beginner
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
14. 03. 2015 13:23

Re: Root Lenovo A880

SU nejnovejsi je tento. Take jsem si nainstalovat hodne starou verzi.

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1538053
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
2 příspěvky •Stránka 1 z 1