Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Sencor Element P450

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
w_e_b
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Zenphone 2 laser
Příspěvky:
6
Registrován:
30. 12. 2011 11:21
Odesláno:
08. 06. 2015 08:05
Sencor Element P450
Ahoj všem... mám s P450 poslední dobou trable, cca rok a půl fungovala perfektně, poslední měsíc ale "jak když na ní šáhne" - chci telefonovat, otevřu seznam a kontakty nikde, v ten moment mám doručené SMS od lidí v seznamu uvedené jako doručené z tel. čísel a ne pod jejich jmény. Telefon zrestartuji a všechno OK, akorát ubude restartem cca 10% baterie. Další projev je třeba to, že mám plně nabito, přijde SMS a v tu chvíli je pryč 8-10% baterie a telefon se začne fest zahřívat v oblasti procesoru (při telefonování, datech (3G i WiFi) nebo GPS ubývá baterie tak jak by měla - o dost míň jak při přijetí SMS), případně mám třeba nepatrně pod polovinu baterie a během 1/2 hodiny nečinnosti jsem na 15% a přitom není spuštěného nic víc než bývalo před tím, než tohle telefon začal dělat. Dříve mi vydržela baterka cca 3 dny, někdy i 4 dny. Co mi ale vadí nejvíc, je to, že mám plný signál, telefon leží na jednom místě, najednou má na vteřinu jednu čárku a pak je cca 5 vteřin bez signálu, potom najednou zase plný signál (těsně vedle položené dva dualsimy Alcatel se stejnými operátory jak mám já mají signál stále stabilní). Ten výpadek dělá jen jedna (stále stejná) SIMka, druhá je pořád na plném signálu. Nechal jsem si SIMku u operátora vyměnit ale je to beze změny. Netušíte někdo, co by tomu telefonu mohlo být? Díky za radu.
Mobil Čumil Plus
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
08. 06. 2015 16:57

Re: Sencor Element P450

základ je zkusit master reset... :)
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
w_e_b
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Zenphone 2 laser
Příspěvky:
6
Registrován:
30. 12. 2011 11:21
Odesláno:
11. 06. 2015 11:53

Re: Sencor Element P450

Díky za radu - Hard Reset pravděpodobně pomohl ve všem mimo vypadávání signálu. Telefon se někdy po ztrátě signálu vůbec nechce chytit - pomůže buď zakázání a znovu povolení SIMky nebo restart telefonu....
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1