Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

ZTE grand X in se vypíná

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
picmis
Mobil Plus User
Příspěvky:
52
Registrován:
26. 12. 2010 16:49
Odesláno:
28. 10. 2014 11:24
ZTE grand X in se vypíná
Prosím o pomoc, můj ZTE Grand X in se sám vypíná, ale jen když jsem v práci. Doma nebo kdekoli venku mobil normálně používám ke všemu k čemu byl předurčen, tedy internet (wifi), navigace (GPS),budík, foto a hlavně k volání samozřejmě, vše naprosto bez chybičky funguje a nedojde k jedinému restartu, ale jakmile sním přijdu do zaměstnání tak se někdy i do 30 minut vypne, zapnu jej a on se zase po několika desítkách minut opět vypne, někdy se vypne hned po nastartování jak najde mobilní síť (Vodafone). Ve většině případů se vypne při příchozím hovoru. Takto se mi mobil vypne třeba i 30krát za pracovní dobu. Z tohoto důvodu je pro mne telefon v zaměstnání nepoužitelný. Mobil byl již třikrát na reklamaci v servisu Britex.cz . Poprvé uznali reklamaci a vyměnili zákl. desku, ale problém se opakoval, podruhé opět uznali a vyměnili baterii a reproduktor, ovšem problém se nevyřešil, potřetí reklamaci neuznali, že se závada neprojevila. Stav mobilu nyní je výše popsán. Napadá mě jestli problém nemůže být v mobilní síti v místě zaměstnání, když kdekoli jinde mobil funguje bez jakýchkoli závad? Taková závada se pak těžko reklamuje. Na druhou stranu mám v práci tento problém jen já.
:suicide: :suicide: :suicide:
Mobilní telefon: ZTE Grand X In Android 4.0.4
Tablet:Acer Iconia B1 710
Tablet: Zenithink Z102 Android 4.0.3 ICS GPS
Mobil Plus User
1 příspěvek •Stránka 1 z 1