Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

JJ Reader

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
mcgogo
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
4
Registrován:
20. 08. 2009 22:40
Odesláno:
13. 10. 2009 15:09
JJ Reader
Ahoj,

po updatu nové verze rom jsem si nějak špatně zazálohoval verzi JJ readeru a musel jsem hledat na internetu a instalovat znovu. Bohužel se mi podařilo najít jen verzi 0.8 a moc bych nedal za to, že jsem před tím měl novější. Teď na cyanogenu 4.1.999 mi nějak špatně zobrazuje. Vždy je poslední řádek jakoby na rozhraní spodní obrazovky a při tapnutí mi přeskakuje ob jednu stránku. Neměl by tu někdo náhodou poslední verzi?

díky

PS: Nechci FBReader (neumí txt a převádět nic nechci) a jinou pořádnou čtečku txt souborů která by měla české kódování jsem nenašel.

PS2: Našel jsem ještě PalmBookReader, ale ten je šíleně pomalý a nelíbí se mi, že se tam nedá listovat po stránkách ale jenon jakoby rolovat. Takže pokud by někdo měl ještě nějakou další aplikaci pro čtení txt s kódováním W1250 a možností číst po stránkách. Byl bych mu velice vděčný.

díky všem
Mobil Čumil Plus
1 příspěvek •Stránka 1 z 1