Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Pěší offline navigace do města i lesa

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
vasikk
Mobil Plus User
Zařízení:
Aligator S4500
Příspěvky:
52
Registrován:
14. 01. 2008 19:09
Odesláno:
21. 07. 2016 16:00
Pěší offline navigace do města i lesa
Ahoj lidi,
pomůžete mi s výběrem navigace pro pěší?
Zkusil jsem kde co, ale nic pořádně nefunguje. Buď je to vyloženě do města - nebo opačně. Pak je tu problém s připojením... Kdo si tím proházel, tak jist zná.
Nenašel jsem nic co by se dalo využít zároveň ve městě a v lese.

Odpověď "MAPY.CZ" neberu. Je to krám nefungující bez internetu a to i se staženou mapou....
Podpis zrusen, v rozporu s pravidly fora!
Mobil Plus User
smrtcheck
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC touch pro2-CDMA
Příspěvky:
12
Registrován:
01. 02. 2011 08:32
Odesláno:
26. 07. 2016 11:46

Re: Pěší offline navigace do města i lesa

Ahoj, osobne se mi na kolo nejvic osvedcila SmartMaps (ale ne ten v Locus). Jizda na kole klasicky navigovana, doma sem si krasne naplanoval trasu+geocaching a vyrazil sem. V locus mi nevyhovovalo hodne veci. SmartMaps je jak pro auto, tak pro kolo, chuzi. Navigace delana primo na outdoor aktivity, takze znazorneni cyklostezek i pesich stezek. Vyzkousej, navic je zdarma v online rezimu, za priplatek je i offline (ale na muj vkus dosti draha- lepsi nekde ukrast).
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
26. 07. 2016 21:35

Re: Pěší offline navigace do města i lesa

Zkus Osmand+, je v cestine, ma mnohocetna nastaveni, funguje pro pesi i do auta ci na kolo. Mapy spouusty zemi (nejen Evropy) se daji stahnout primo v aplikaci, funguje offline.
Minuly tyden jsem aplikaci pouzival ve Vidni, mapy obsahovaly podrobne trasy metra, tramvaji i autobuse mestske dopravy.

Vice info:

Kód: Vybrat vše

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.osmand.plus
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Maps & Navigation — OsmAnd+ v2.3.5 build 238 k dnesnimu dni aktualni posledni verzi na foru najdes zde: android-navigace/maps-navigation-osmand ... l#p2607732
Moderátor
3 příspěvky •Stránka 1 z 1