Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Prozvonění - otevření brání

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
johnsun
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC EVO 3D
Příspěvky:
3
Registrován:
25. 02. 2012 19:46
Odesláno:
18. 05. 2016 10:33
Prozvonění - otevření brání
Zdravíčko,

popíšu Vám problém. Nainstalovali nám v práci závoru, která se otevírá a zavírá pomocí vytočení čísla. Když na číslo zavolám a jednou to zazvoní, tak se brána otevře, když zazvoní třikrát brána se zavře. Problém je, že můj telefon má špatné čidlo a když si dám telefon od ucha tak se mi občas nerozsvítí display a nestihnu hovor po jednom zazvonění ukončit, čili místo abych si bránu otevřel tak mi zůstane zavřená.
Potřeboval bych tedy aplikaci, kde bych měl číslo do brány uložené a aplikace by bránu sama prozváněla. Např. bych si tam uložil předvolbu otevřít, vytočilo by se číslo a po jednom zazvonění by se sám hovor ukončil, a pak bych tam měl předvolbu zavřít, kdy by telefon bránu prozvonil a po třech zazvonění hovor ukončil. Existuje nějaká aplikace, která toto umí? Koukal jsem a dřív na PocketPC podobná aplikace byla, která na povel prozváněla. Ale ani po usilovném googlení jsem nic podobného nenašel, přiznám se, nevím jak to najít. Případně jestli máte jiné řešení budu Vám moc vděčný. Díky ;)
Mobil Čumil Plus
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
18. 05. 2016 18:06

Re: Prozvonění - otevření brání

Napada me možnost nedavat si telefon k uchu, vytocit a jakmile se začne brána otvírat tak zavěsit, popř.pustit reproduktor a ukončit hovor ihned po provoznění
Moderátor
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
18. 05. 2016 18:29

Re: Prozvonění - otevření brání

A tady ještě nějaké app...

Kód: Vybrat vše

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.robertoconterosito.ring
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vorlan.screenoncall.free
Moderátor
3 příspěvky •Stránka 1 z 1