Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

synchronizace casu

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
Uživatelský avatar
opa.key
Mobil Beginner
Zařízení:
Samsung Galaxy S
Příspěvky:
25
Registrován:
18. 05. 2009 13:28
Odesláno:
18. 11. 2009 21:27
synchronizace casu
Zdravim, nemate nekdo nejakou app na sync presnyho casu? jelikoz automaticka aktualizace funguje jenom kdyz se cas uplne vynuluje a hodiny v telefonu se mi dost predchazej, ted koukam ze jdou o 3min napred a to sem je tak pred 2 tejdnama serizoval...
FOLLOW ME Obrázek
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
03. 12. 2009 17:47

Re: synchronizace casu

To je nejake divne. ja cas nenastavoval nikdy a jde mi naprosto totozne jako atomove hodiny v PC.

Cas se myslim synchronizuje pri kazdem spusteni mobilu.
Ani po flashnuti rom nic nenastavuju (a to flashuju hoodne casto )

Zkus nastavit presne cas a pote vypnout automaticke nastaveni casu (jelikoz hodiny jako takove v androidu dle me jdou presne tak to mozna nejak spatne synchronizuje)

Rozhodne o zadne app nevim. A ani o podobnem problemu nekoo jineho a to jsem jich cetl 100vky :-)
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
X46X
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC One, HTC One X, HTC Sensation, HTC TyTN II
Příspěvky:
787
Registrován:
03. 12. 2007 18:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
06. 12. 2009 12:26

Re: synchronizace casu

Já vim že na WinMo je, ale na androida jsem nic takovýho neviděl, problém s tim nemam protože si čas sesynchronizuju ve WinMo a pak nabootuju androida(kterej si bere čas z WinMo) :D
Zeptáš-li se na to co nevíš, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Čím více určitou věc potřebujete, tím spíše ji nenajdete.
Nikdo není dokonalý..! I hovno má své mouchy!
Mobil Extra User
3 příspěvky •Stránka 1 z 1