Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
5 příspěvků •Stránka 1 z 1

Zaccaria Pinball full unocked (bez reklam)

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
05. 07. 2016 11:09
Zaccaria Pinball full unocked (bez reklam)
Tento pinball se sice nechá hrát celý i z obchodu play ovšem jen když je človek připojený k internetu a s reklamou která navíc překaží. Shaním verzi bez reklam se všemi stoly. Díky.

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
06. 07. 2016 12:02

Re: Zaccaria Pinball full unocked (bez reklam)

Tak už to neshaním, nakonec jsem si to našel sám. Kdyby to někdo chtěl tak sem to celé dal semka:
Návod: Rozbalte celý obsah balíčku i se složkou. Apk soubor naistalujte (musíte mít v nastavení povoleno intalace z neznámích zdojů). Zbytek (celou složku a odkaz) přesuňte do: zařizení/Android/obb 
To je vše hezkou zábavu. ;)

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
06. 07. 2016 12:21
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
06. 07. 2016 20:50

Re: Zaccaria Pinball full unocked (bez reklam)

Děkuji ale verze 3.9.0 a 3.9.1 jsou naprosto totožné. Tam šlo o to že ve verzi 3.9.0 nešlo hrát s reklamou a ve 3.9.1 už zase ano. V cracklé verzi se ale nic nemení. ;)

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
11. 07. 2016 12:05

Re: Zaccaria Pinball full unocked (bez reklam)

Nevím jestli se tady smí ještě jen tak psát toto fórum už totiž není fórum ale jen odkazovník na cacky. ???


Ke hře: Rozhodl jsem že udělám takový soubor tipů k nastavení hry tak aby samotné hraní bylo co nejlepší. Tento pinball má totiž tolik nastavení že se vám s toho zatočí hlava a bohužel jak tam něco přenastavíte musíte si pamatovat co, v teto verzi totiž nefunguje tlačitko default, tak že bacha! Osobně jsem s tím hodně laboroval a zde dávám pár tipů. Napíšu vždycky i co to dělá.

Musíte klepnout v levem horním rohu na options. Při spušpatné hře na stole je to v pravém horním rohu.

SETTINGS: První menu v kterém je možné rolovat dolů. Můžu doporučit přepnout na 5 ball budete hrát na 5kuliček místo tří. Dále je tam TILT TYPE a další položky kolem TILT. Tady se musím přiznat že ať jsem možnosti přestavoval jakkoliv TILT (zablokovaní spodních páček šťouchaním do stolu) se mi udělat nepodařilo. :( Kdyby někdo věděl rád si nechám poradit. Dole je ještě možnost Extra Ball za reklamu. Vzhledem k tomu že již budet hrát na 5 kuliček doporučuji tuto možnost uplně vypnout.

Je tam ještě možnost změnit si barvu spodních páček a kuliček (flipper type a ball type) ale to hratelnosti nijak nepomůže.

SETUP: Je to centrovaní středu kuličky. Toho doporučuji se vůbec nedotýkat. 

SOUND: Samozřejmě zvuk. Zvuk pozadní, samostané hry. Její hladna je dobře nastavena, pokud chcete můžete poladit ale nemyslím si že je to nutné. Doporučuji ale spodní řádek (Backgrond type) je to kulisa kde se pinbaloví stůl nalezá. Můžete zvolit hernu, letiště ale ale všude jsou slyšet ledé a ruchy které ruší zvuky stolů. Zde se mi nejvíc osvedčil a tedy doporučuji přepnout na Island (ostrov) a slyšíte v dali jen vodopád. ;)

GRAPHIC: další menu v kterém se nechá rolovat a velká spousta nepřehledných možností. Napíšu jen ty které doporučuji.
REFLECTION FX: zde doporučuji přepnout na Realistic - rosvití se všechny žarovky na stolech na maximum a některým tmavším stolům to opravdu pomůže. 
GLASS REFLECTION: toto doporučuji vypnot (off) je to odraz vrchní části stolu ve skle podní části. Je to sice cool efet, při samotné hře to ale docela vadí.
To je vše v tomto menu, vše ostaní je nastaveno dobře od výrobce.

PHYSIC: Fyzika. V tomto menu jsem taky nechal vše tak jak je předastaveno od vyrobce.


Všechno ostaní už je v podstaně o ničem akorát na zavěr možnost

CAM EDIT: Tady extra bacha!!! 

Dají se tady editovat pozice kamer 4, 5, 6 a 7. Mně se nejvíce osvědčila pozice kamery 6 (přepíná se při hře na stole klepaním na ikonku kamery v levem rohu) 

V samotném CAM EDIT nastavní musíte dole nejprve zvolit pozici kamery kterou chcete editovat, tedy 6. Doporučuji se zde ničho nedotýkat kromě dole možnosti View Position a zde posunout puntík pod první V slova View tím docílite oddalnení kamery od spodní hrany stolu a při návratu kuličku k páčkám (fliperům) uvidite pod nimi ještě kousek volného místa na stole. ;)

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
5 příspěvků •Stránka 1 z 1