telefony NOKIA bez Operačního systému
3 příspěvky •Stránka 1 z 1
lukix22
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia 6303
Příspěvky:
2
Registrován:
30. 03. 2013 17:55
Odesláno:
30. 03. 2013 17:57
NK6303c - jak na více místa paměti v telefonu?
Už mě štve ta neustálá hláška že je málo místa.
Lze to nějak vyřešit?
Co bych klíďo smazal, tak ty hry a aplikace, jenže to nejde ani pomocí MobilEdit a nevím čím jiným je dát pryč.
Nebo lze nějakým způsobem si do pc stáhnot příslušný firmware, modifikovat ho a pak nahrát do tel.?
A případně jestli 6303c by zkousla firmware z 6303i ?

Díky za vyčerpávající odpovědi ;)
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Jirka Krokodýl
Moderátor
Zařízení:
Huawei P20 lite, android 8
Příspěvky:
1406
Registrován:
25. 03. 2008 21:18
Odesláno:
30. 03. 2013 20:51

Re: NK6303c - jak na více místa paměti v telefonu?

Nic jednoduchého neexistuje. Nedostatek paměti nejvíce nastává u těchto telefonů přijetích velkých souborů pře BT - písničky, obrázky ... které se ukádají jako příchozí doubor přímo do telefonu, je třeba ho projít a ty soubory vymazat, nebo přesunout na kartu. Dalsší možností jsou i MMS, opět uložené velké přílohy.
Moderátor
lukix22
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia 6303
Příspěvky:
2
Registrován:
30. 03. 2013 17:55
Odesláno:
30. 03. 2013 21:27

Re: NK6303c - jak na více místa paměti v telefonu?

Nedostatek paměti mi to hlásí když ukončím ,,aplikaci" fotoaparát, nebo když chci spustit přehrávač médií.
A ony java hry chci odstranit i z toho důvodu aby se mi do paměti telefonu vešlo více dat. Například, když si nastavím nějakou melodii, kterou mám na paměťové kartě, telefon připojím k pc, nebo vyndám kartu, tak můžu nastavovat znovu. Ovšem když je melodie v paměti telefonu, tak s tím není problém.
Jinak mám z telefonu vydrbaný včecky ty přednastavený obrázky, rámečky a jiné kraviny, ale stále je to málo, tak chci ještě těch pár kB co jde, tím že dám pryč ty hry a aplikace.
Doufám že Lumia 920 nebude mít takovýhle problémy :D Vlastně snad nebude, tam se paměťovka nemá kam dát :)
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1