Ty nejlepší a nejzábavnější hry pro Pocket PC
135 příspěvků

Call of Duty 2

Ty nejlepší a nejzábavnější hry pro Pocket PC
ondpet
Mobil Profi User
Zařízení:
Motorola Defy+,854X480,512 MB RAM, OMAP 1GHz IP 67
Příspěvky:
299
Registrován:
14. 09. 2009 21:18
Odesláno:
08. 02. 2011 17:34
Re: Call of Duty 2
mně se sice načte všechno, ale nemůžu nastavit ovládání, i když do settings jsem se horko těžko proklikal, ten displej je drobet rozhozenej v menu, ve hře už jde, ale to ovládání..nehnu se z místa, zatím jsem jen vzteky vystřílel všechny zásobníky :)..rozchodil to někdo na Diamonda 2?
Nokia 5110 :) - Nokia 3310 - Nokia 6310 - MIO A501 - HTC Diamond 2 - HUAWEI U8850 Vision - Samsung Galaxy mini - Motorola Defy+
Mobil Profi User
DeFF.Stoupa
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
16
Registrován:
01. 03. 2011 17:26
Odesláno:
30. 11. 2011 23:08

Re: Call of Duty 2

Můžu se zeptat? Asi jsem blbej, ale na svém HTC HD2 nemůžu zjistit kde mám nastavit ty owner information.. potřeboval bych přesně cestu v češtině díky moc.
Mobil Čumil Plus
baron_cz
PPC Moderátor
Zařízení:
HTC Touch Cruise WM6
Příspěvky:
4207
Registrován:
10. 01. 2009 22:33
Odesláno:
01. 12. 2011 00:25

Re: Call of Duty 2

Na HD2 budeš mít Owner Info nejspíše skryté. Jak provést zobrazení najdeš např. tady

Kód: Vybrat vše

http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?p=127590#p127590
PPC Moderátor
filacz
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
dell axim x50v
Příspěvky:
7
Registrován:
11. 07. 2012 08:52
Odesláno:
23. 07. 2012 15:13

Re: Call of Duty 2

Ta hra na mém Dell axim x50v jede úplně krásně! Akorát jsem nějak nepochopil multiplayer kde nemůžu najít žádný server! :( Bude to asi tim že ho musím vytvořit a pak přes adresu poslat někomu kdo to hraje taky! :( Každopádně tu hru doporučuji!! ;)
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
jiribekr
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung Galaxy S3 (Android 5.0.2 CM unofficial, HD), dříve HTC Touch Pro(WM 6.1, VGA)
Příspěvky:
93
Registrován:
17. 02. 2012 14:47
Odesláno:
05. 08. 2012 12:15

Re: Call of Duty 2

jen vás chci upozornit, abyste nebyli zklamáni
tato hra je nejspíš velmi stará (grafika je na úrovni roku 2000), hru si pořádně nezahrajete ani na nedotykovém smartphonu (myš se tlačítkama ovládá horkotěžko a většinou tato hra nepodporuje HW klávesnici), ani na dotykovém bez klávesnice (jakpak se dá chodit?)

pokud máte HTC Touch pro, nebo jiné dotykové PocketPC s klávesnicí, tato hra vám nejspíš půjde, můžete si nastavit 4 on-screen tlačítka (pauza, granát, nabít, mířit, skrčit ..., ovšem vždy musíte jedno oželet, takže pokud chcete dokončit nějaký level, rozhodně několikrát vstoupíte do nastavení)

k té klávesnici (nevím, jak vy)-tato hra má mnoho funkcí, které jdou přiřadit i na tlačítka na klávesnici, ovšem ať už stisknu jakékoliv tlačítko (krom šipek), všechna tlačítka se chovají jako jedno, např.: granáty mám nastavené na G, ovšem stisknu třeba Q a letí granát, stisknu třeba mezerák a letí granát
pokud máte Pocketpc s vysouvací klávesnicí (jako já), než budete hrát, přenastavte si ovládání šipek (kliknete na RIGHT a stisknete šipku doprava), jinak byste totiž šli kupředu šipkou doleva, doleva byste šli šipkou dolu atd.

rozhodně si nechte na displeji tlačítko pause, bez něho se z hry dá vyjít jen soft-resetem (neustále se přesouvá do popředí)

závěr: tato hra je dobrá pouze pokud jste třeba mimo civilizaci a máte absťák po střílečkách, ale nedomyšlené ovládání vás stejně po dvou levelech odradí a aktualizace se nejspíš nedočkáme, jelikož podpora pro WM, WP končí (a kdo za to může? - Microsoft), už i já přecházím na Android, ale je to škoda, WM byl dobrý systém, ale v dnešní době opičení se po Applu pro něj není místo (WM byl vždycky přívětivý otevřený systém, WP už takový není, proto končí)
Cyanogenmod !
Mobil Plus User
135 příspěvků