Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

Asus A696 - vypinanie

Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
saiya-jin
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
07. 07. 2008 20:11
Odesláno:
14. 07. 2008 11:37
Asus A696 - vypinanie
Ahojte,
mam A696, a vypinanie sa podla manualu robi parsekundovym podrzanim power buttoniku na vrchu zariadenia, potom sa ukaze volba ci akoze naozaj vypnut.
Zatial vsetko OK.
Ale vsimol som si ze ked stlacim to tlacitko iba kratko tak sa displej vypne, a nie je problem aby zariadenie po opatovnom stlaceni rychlo nabehlo, resp. nabehne ihned. Je to iba vypnutie displeja, alebo sa vypne do nejakeho radoby stand-by rezimu ako bezny pocitac?
Ide mi o to ci to stale papka energiu z bakterky, ak jo tak to nema moc zmysel pouzivat (to radsej vypnem displej cez hold tlacitko na boku, a len tak sa nezapne) alebo nie.
V manuale som toho moc nenasiel, tak sa pytam pravych odbornikov ;)

P.S. existuje nejaky inteligentnejsi SW sposob vypinania? Bud nejaka volba v menu, ktoru som prehliadol alebo nejaka utilitka?
Mobil Čumil Plus
_darebak_
Mobil Extra User
Zařízení:
SE Xperia Arc S
Příspěvky:
560
Registrován:
21. 03. 2008 13:34
Odesláno:
14. 07. 2008 13:16

Re: Asus A696 - vypinanie

hej, vrchnym tlacitkom prepnes zariadenie do radoby stanby rezimu, ale aplikacie stale bezia, napr telefon, budik...
tym bocnym vypnes len podsvietenie displeja, cize logicky ma zmysel pouzivat to vypinanie tym hornym tlacitkom pokial chces usetrit vydrz baterky.. osobne to riesim tak ze to mam nastavene v nastaveniach tak, ze bocnym zamykatkom zamknem len displej ktory zhasne a po cca 5min necinnosti sa zariadenie automaticky prepne do toho stanby rezimu..

nejaka SW aplikacia napr totok, ale je toho mrte :)

Kód: Vybrat vše

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-tag-restart.html
Sony Ericsson Xperia Arc S
Unlocked Bootloader » DooMKernel v15 » Arconium 3.0a - Experimental Tweaks [4.0.2.A.0.58]

Sony Ericsson Xperia X10mini ● Gingerbread 2.3.7_MiniCM7-2.1.4
Asus P535_128MB RAM ● WM6.1_PDAVIET_Build 21028.1.6.0
Mobil Extra User
saiya-jin
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
07. 07. 2008 20:11
Odesláno:
16. 07. 2008 11:33

Re: Asus A696 - vypinanie

diky za info, skusil som ten soft ale chova sa kus zvlastne (ked dam vypnut zariadenie tak akurat vypne displej a stlacenim vypinacieho tlacitka hned nabehne windows).
Mam este 1 otazku - pri dlhodobejsom pohybe v terene so zapnutou GPS (a vypnutym displejom) asi pristroj dlho nevydrzi. Pri kazdom zapnuti trva podla mna dost dlho (par minut) kym sa GPS-ka chyti (skusal som s OZI) - je nejaky sposob ako mat funkcnu GPS-ku stale poruke a pritom ju behom par hodin nevybit?
Snad som to formuloval zrozumitelne, proste chcem pouzivat GPS pri viacdnovych vyletoch
Mobil Čumil Plus
_darebak_
Mobil Extra User
Zařízení:
SE Xperia Arc S
Příspěvky:
560
Registrován:
21. 03. 2008 13:34
Odesláno:
16. 07. 2008 11:54

Re: Asus A696 - vypinanie

no tak s tou vydrzou to mas tazke u tychto zariadeni, na to sa ti lepsie hodi speci krabicka priamo na to urcena, ta zerie menej a ma dlhsiu vydrz ako PPC na ktorom ti predsalen bezi viac app..

Ale na to by sa ti mohlo hodit taketo nieco pisu ze bezne zariadenia by si s tym mal nabit 3-5 krat pri uplnych vystaveniach baterky :)

Kód: Vybrat vše

http://www.proporta.com/F02/PPF02P05.php?t_id=2763&t_mode=des
Sony Ericsson Xperia Arc S
Unlocked Bootloader » DooMKernel v15 » Arconium 3.0a - Experimental Tweaks [4.0.2.A.0.58]

Sony Ericsson Xperia X10mini ● Gingerbread 2.3.7_MiniCM7-2.1.4
Asus P535_128MB RAM ● WM6.1_PDAVIET_Build 21028.1.6.0
Mobil Extra User
4 příspěvky •Stránka 1 z 1