Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
8 příspěvků •Stránka 1 z 1

Blue_Elves_v5_ELF_4MbPP_WM6.1

Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
Relaxx30
Mobil Plus User
Zařízení:
s.g.note
Příspěvky:
77
Registrován:
21. 01. 2008 22:44
Odesláno:
01. 08. 2008 19:58
Blue_Elves_v5_ELF_4MbPP_WM6.1
jsem vlastníkem htc houch MDA od t-mobile vlastni ho již necelí rok a nějak jsem se nechtěl pouštět do těchto věci neboť jsem se bál že statím záruku ale jak sem se informoval přímo ze zdroje t-mobile tak prý záruku neztratím ale pokud se mi s tím něco stane tak že mi pouze přeinstaluji originál a doporučí mi ho užívat a nic jiného.

a co se týče w.m.6.1en
používám tu to verzi Blue_Elves_v5_ELF_4MbPP_WM6.1 asi už 14 dni (čím chci poděkovat všem kdo ji vykutaly) není špatný ale je tam dost promne třeba nepotřebných věcí jako je například Messenger, display switch psshutxp search Touch settings nastaveni 3D kostky ikony programy a dokonce bych se obešel i bez 3d kostky.dále je tu LG Buttons není to špatná věcička akorát kdyby si tam člověk mohl dát svoje ikony atd. libý se mi vněm prográmek pictuse album akorát jde použít jenom pro fotky co jsou na kartě pravě vyfocené. dále je tu alarm dá se tam nastavit
budík jak ho vypnout kolikrát má zvonit a po jaké době i melodie to se dá. co se tyče vzhledu jakožto motivu... no zaleží,ale podle mě je tam příliš mnoho nepotřebných(nevím jak je odstranit jsou to systémové soubory)

program Action Screen
je dosela užiteční dá se nastavit do stránek v hlavni displeji.tento program je vzhledem a funkčnosti něco jako 3d kostka je v ni:
noví email
nova sms
nova mms nová upomínka do kalendáře
noví task neví přesně nezkoušel jsem
nová poznámka noví kontakt.

SMS nejsem znalec aj tak že jsem ještě nepřišel na to jak si nastavit vzhled hned po zmáčknuti ikony.ale klávesnice je barevně rozdělena. a co se tyče psáni a ukazováni slov tak je to stejné jak to bylo pamatuje si nečastěji používaná slova. novinkou je ukládáni do jedné složky když vám někdo píše a vy od něho mate sms tak se vám to uloží do jedné složky i to co jste mu psali vy ale jisté se to dá někde nastavit ale jak sem řekl nejsem znalec aj.

je tu složka accessories je v ni nějaké nastaveni přístroje do toho se nechci nějak moc pouštět v určitých programech se tam dá nastavit i pixelace displeje a takové to věci ještě jsem to nezkoušel.

Memory

Storage
total: 54.44MB
in use: 8.74MB po instalaci programu SPB.Mobile.Shell.v2.1.0.3363 jinak já tam 4..MB
Free: 45.70MB

Program
Total:51.73MB
In use: 33.14 MB po Sof.Res. 29.07MB ale zdá se mi to nějak málo.
free: 18.59MB po sof.res. 22.65MB mohlo by být vice volné paměti
je bodře že když jsem ho nechal delší dobu v lobu přes noc tak se vše zvedlo a bylo to jako po soft restartu,ale jakmile se jenom podíváte na sms tak to klesne.
a k teto pomoci se tu prográmek Task Manager kde se dá vypnout nepoužívané programy a v menu tohoto programy je hned alltasks který vše ukončí a je to jako po sof.res.

SPB.Mobile.Shell.v2.1.0.3363
používám ho už asi 14 dni a jsem s nim spokojeny je v češtině nádherný vzhled různé využití všemožné nastavení ale abych ho nepřechválí l listu se jmény které tam uložíte se nedá volat chyba spojeni.možná po přesunutí telefoniích čísel do přístroje by to šlo nezkoušel jsem

jinak programy a nastaveni ve w.m 6.1 en jsou stejně jak bylo u původní něco přibylo něco ubylo.a zaleží na vás co si tam nainstalujete.
jsem s nim spokojen
to musí každý posoudit sáám


Obrázek
Naposledy upravil(a) Relaxx30 dne 24. 08. 2008 20:26, celkem upraveno 4 x.
sansung galaxy NOTE gt n7000
Mobil Plus User
boocheck
Mobil Plus User
Příspěvky:
67
Registrován:
02. 07. 2007 16:08
Odesláno:
02. 08. 2008 16:38

Re: Blue_Elves_v5_ELF_4MbPP_WM6.1

Nevím, jestli je to schválně. Ale tolik pravopisných chyb pohromadě, jsem opravdu dlouho neviděl :D
E TEN x500+
WM6.1 Professional
Mobil Plus User
Zindy
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
13
Registrován:
02. 09. 2008 09:16
Odesláno:
02. 09. 2008 10:46

Re: Blue_Elves_v5_ELF_4MbPP_WM6.1

Ahoj. Blue Elves je docela dobrá ROM, ale jak píšeš, obsahuje spoustu zbytečnýho SW. Pokud jsi typ, který se žene hlavně za volným místem a RAM a nemáš rád zbytečnosti navíc, zkus tuhle ROM:
UC2.0 + Mortscript Ultra Clean Edition concept

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=392637
Mám ji osobně nainstalovanou a je docela rychlá a nenáročná, můžeš si tam doinstalovat jen to, co opravdu potřebuješ :wink:
Mobil Čumil Plus
Relaxx30
Mobil Plus User
Zařízení:
s.g.note
Příspěvky:
77
Registrován:
21. 01. 2008 22:44
Odesláno:
02. 09. 2008 18:14

Re: Blue_Elves_v5_ELF_4MbPP_WM6.1

díky za radu ale vubec nevím kde to tam stahnout?porad prosím




Obrázek
sansung galaxy NOTE gt n7000
Mobil Plus User
Zindy
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
13
Registrován:
02. 09. 2008 09:16
Odesláno:
02. 09. 2008 20:38

Re: Blue_Elves_v5_ELF_4MbPP_WM6.1

Je to trošku nepřehledný zrovna v tomhle topicu, postupně to procházej a hned v prvním příspěvku je řádek: "Q. Where can I get this "Ultra Clean Edition (AB.UC.DXS.10.02)" ROM from?" a pod ním je link na rapid share. Doufám, že to takhle stačí...

No kdyby náhodou, tak tady máš přímej link na poslední verzi :wink:

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/139359432/AB.UC.DXS.10.02.rar
Mobil Čumil Plus
Relaxx30
Mobil Plus User
Zařízení:
s.g.note
Příspěvky:
77
Registrován:
21. 01. 2008 22:44
Odesláno:
03. 09. 2008 17:03

Re: Blue_Elves_v5_ELF_4MbPP_WM6.1

hele díky za ten soubor ale nějak si nevím rady co s tím dál možná tuším ale než se do toho pustím tak se radši poradím
předem díky za informáce



Obrázek
sansung galaxy NOTE gt n7000
Mobil Plus User
Zindy
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
13
Registrován:
02. 09. 2008 09:16
Odesláno:
03. 09. 2008 17:47

Re: Blue_Elves_v5_ELF_4MbPP_WM6.1

Postup je stejnej jako u všech ostatních ROM. Přesný postup a podmínky pro flashování najdeš na xda-developers.com. Vzhledem k tomu, že používáš Blue Elves, tak už jsi musel udělat CID unlock a všechno ostatní máš přichystaný na flashnutí téhle ROM. Po unraru tam budeš mít "RUU_Signed.nbh",což je přímo ta ROM a pár dalších souborů a mezi nima je i "ROMUpdateUtility.exe", ten spustíš a už se dál držíš postupu, jak se zobrazuje, ale to už asi znáš.

Jinak než se do toho pustíš, tak doporučuju stáhnout ty programy, který využíváš v současné ROM, nebo jsi používal předtím. Není v ní vážně nic, ani office, Acrobat reader, prostě ultra clean :) jinak se mi na ní ještě nepodařilo rozjet net přes T-Mobile, ale moc jsem se tím zatím nezabýval, takže třeba jen nějaká kravinka. Osobně se ale chystám vyzkoušet Touch Surface 6.1 ROM, UC není špatná, ale od téhle očekávám spoustu věcí navíc, podíleli se na ní dost šikovný lidi z xda-developers, takže věřím, že to bude nářez :)
Mobil Čumil Plus
Relaxx30
Mobil Plus User
Zařízení:
s.g.note
Příspěvky:
77
Registrován:
21. 01. 2008 22:44
Odesláno:
03. 09. 2008 18:05

Re: Blue_Elves_v5_ELF_4MbPP_WM6.1

a ten co tam je Blue_Elves_v5_0_ELF4MbPP NBH musím vyjmout že
jinak je to tak jak jsem si myslel že to tam dam a pojede to ok diky za rady a informace ....










Obrázek
sansung galaxy NOTE gt n7000
Mobil Plus User
8 příspěvků •Stránka 1 z 1