Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Čeština

Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
alastis
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
17
Registrován:
11. 07. 2008 20:34
Odesláno:
23. 07. 2008 11:40
Čeština
Poraďte mi prosím v jakým programu je možné udělat češtinu, nebo přeložit původní jazykový soubor k různým aplikacím. V případě zájmu vždy takto přeloženou aplikaci vložím pro ostatní uživatele. Nejde o to, že nevím co kde zmáčknout... používám PPC bez češtiny, ale přece jen jsem čech tak proč to nemít česky. Děkuji za rady a informace.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
ExiMoR
Mobil Guru
Zařízení:
iPhone 1G 16GB
Příspěvky:
199
Registrován:
11. 10. 2007 17:47
Odesláno:
24. 07. 2008 10:37

Re: Čeština

Počeštění - Sunnysoft Interwrite Pro...
Pokud chceš dělat češtiny, tak skus: Hex Editor od SK Softu (Aspirin se válí, můžeš ho zvednout přes google), pak normálně malé soubory otevřít v total commanderu, nebo přes Resco Explorer, někdy i v registrech - Resco Registry....
Vše tu najdeš...
Já osobně sem se pokoušel CRACknout a předělat pár prográmků, vše vyšlo, ale pak psalo, že jsou necertifikované - a dál jsem se nehnul.....
Pokud chceš kutit něco na Pc: Restorator - dobrý je 2007 - CR4Ck!ng DLL, EXE aj.. , WinHex, a na CABiky je nej - WinCE CAB Manager....
Tak good luck a když něco vykutíš, tak napiš :wink:
Obrázek
Mobil Guru
2 příspěvky •Stránka 1 z 1