Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
5 příspěvků •Stránka 1 z 1

GSM Status

Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
PedroNET
Mobil Guru
Zařízení:
Prestigio 4300 Duo (16GB SDHC), Eten M700 (240x320), WM6.1, 8GSDHC, Nokia E52 4GSDHC
Příspěvky:
121
Registrován:
26. 06. 2007 21:08
Odesláno:
01. 12. 2007 18:26
GSM Status
Zdravím, občas tu při ukázkách úvodních obrazovek vidím, že je ukázán i status GSM operátora. Na M700 se mi to nedaří najít. V úpravě today je jen pár položek (datum čas, úkoly,...) ale toto se mi nedaří najít. Díky Petr
Mobil Guru
crazypeople
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch HD, MDA Vario, N E90
Příspěvky:
15
Registrován:
27. 11. 2007 20:53
Odesláno:
03. 12. 2007 15:21

Re: GSM Status

ten Eten by mel mit stejne moznosti co dat na today jako jakykoli jiny WM PPC... Takze... Jaky status operatora myslis? Myslis tim na horni liste (kde jsou hodiny, nabidka start) ukazanou antenku s carkama podle sily signalu, nebo myslis polozku na today? Primo na screenu?
BTW zkus se podivat na hodnotu registru HKEY_LOCAL_MACHINE/SERVICES a tady polozku WlsMngSrv... To by mel byt wirelles manager... U mne (mio A701) je ten radek na today, ve kterem se zobrazuje jmeno operatora a status BT soucasti wirelesmanageru, tak treba u Tebe to bude podobne (ale treba je to nejaka cast kterou nema zadny jiny phone - jako napriklad mioMenu)... Pokud se chces podivat na polozku pod kterou to mam v nastaveni today, tak se pokus v settings-today-items podivat na Wirelles...
BTW zmenit jmeno operatora muzes podle tohoto

Kód: Vybrat vše

http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=38
BTW toho wirelles managera stejneho jako mam ja jsem videl prave ted na MDA II a sebral jsem kvuli tomu tatovi i svuj starej artemis, kterej ted pouziva a je to na vsech pristrojich stejne... Takze na ten tvuj by to melo fungovat taky... :)
MiTac Mio DigiWalker A701 (k videni na dne lipenske prehrady)
- ROM RZX-WM6-WWE Modified 24-11-2007
- 4GB SD Panasonic
HTC Wizard
- ROM SNN Diamond
- 2GB miniSD SanDisc
HTC TouchHD
-stock
Nokia E90
-stock


Nikdo Vam neda to, co ja vam slibim...
Mobil Čumil Plus
PedroNET
Mobil Guru
Zařízení:
Prestigio 4300 Duo (16GB SDHC), Eten M700 (240x320), WM6.1, 8GSDHC, Nokia E52 4GSDHC
Příspěvky:
121
Registrován:
26. 06. 2007 21:08
Odesláno:
03. 12. 2007 23:09

JJ myslím položku na Today screenu.
V nastevení jsou celkem omezené možnosti zobrazení.

Date/Owner/Messaging/Task/Calendar/Device Lock/Quick Link

A ve Wireless managerovi Co se týká položky GSM tak nastavuju pouze funkce telefonu.

Vím že to není extra důležitá věc, ale připadá mi to přehlednější než ty čárky u antény.
Mobil Guru
crazypeople
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch HD, MDA Vario, N E90
Příspěvky:
15
Registrován:
27. 11. 2007 20:53
Odesláno:
04. 12. 2007 00:07

To je dost divne... Co zkusit upgrade na novejsi rom?
To by totiz mela standartne byt soucast WM... Tak me to prijde takove divne... S timto jsem se jeste nesetkal... Ale... Nezoufej :) Zkus HTC home plugin

Kód: Vybrat vše

http://janzat.wsystem.eu/home.cab
... Je to jen na WM6 ale... ale na xda developers uz je i neco na WM5... Mno a na tom jsou velke hodiny, ovladani wmplayeru, rychle vytaceni cisel pocasi atd... vsechno elegantne a prehledne reseno pomoci tabu a hlavne - SAM OD SEBE ZOBRAZUJE STATUS SITE :D Ale jen tak mimochodem... ten wireless manager zobrazuje jen nazev site a nikoli silu signalu :)
MiTac Mio DigiWalker A701 (k videni na dne lipenske prehrady)
- ROM RZX-WM6-WWE Modified 24-11-2007
- 4GB SD Panasonic
HTC Wizard
- ROM SNN Diamond
- 2GB miniSD SanDisc
HTC TouchHD
-stock
Nokia E90
-stock


Nikdo Vam neda to, co ja vam slibim...
Mobil Čumil Plus
PedroNET
Mobil Guru
Zařízení:
Prestigio 4300 Duo (16GB SDHC), Eten M700 (240x320), WM6.1, 8GSDHC, Nokia E52 4GSDHC
Příspěvky:
121
Registrován:
26. 06. 2007 21:08
Odesláno:
05. 12. 2007 09:58

No kouknu na to, ale uz jsem diky tvemu minulemu odkazu nasel programek Battery Status, kterej to take ukazuje (mimo jine funkce). Jinak v přístroji mám WM6.
Mobil Guru
5 příspěvků •Stránka 1 z 1