Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

HTC Kaiser a pár problémů

Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
lukek
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
4
Registrován:
15. 12. 2009 08:36
Odesláno:
16. 12. 2009 10:41
HTC Kaiser a pár problémů
Zdravím, mám pár problémů s HTC Kaiser. Používám ROM HD_III_OMNIA, WM 6.1, 240 x 320

1) Na hlavní obrazovce (Today) mám 6 ikonek v 1 řadě (today, favorite people, weather, ... , music, sound)

Kód: Vybrat vše

ty ... označují můj problém, zřejmě jde o nějaký "quick launcher", po kliknutí se má zobrazit seznam programů či funkcí, které chci spustit
- do tohoto launcheru se mi podařilo bohužel dostat příkaz na resetování HTC, kdykoli tedy najedu na ikonku launcheru, HTC se resetuje a já mám smůlu
- už jsem se chtěl vzdát této funkce, bohužel je ale tato ikonka hned pod ikonkou SMS, často se mi tedy stává, že když chci kliknout na přijaté zprávy, omylem kliknu na launcher a HTC se restartuje
- nemohu do toho nijak najet a změnit to, není šance, dochází k okamžitému restartu
- napadlo mě najít soubor, který má restart na starosti a pozměnit jej, aby k tomu nedocházelo.. leč marně, našel jsem sice 3 položky:

Kód: Vybrat vše

1) Windows\Start Menu\Programs\Utils\Soft Reset.mscr
2) Windows\SoftReset.mscr
3) Windows\Start Menu\Programs\System\Reset PPC.ink
- a změnil parametr u prvních 2 tak, že na začátek jsem přidal "#", aby se příkaz neprovedl
- po najetí do launcheru ale opět došlo k restartování a já už nevím, kde mám hledat a jak to změnit
- nechce se mi kvůli tomu znovu instalovat ROM

2) Stává se mi, že když nechám přes noc zapnuté HTC (samozřejmě v nabíječce, jinak by to nešlo) a chci si nechat poslat autorizační SMS od banky, tak mi prostě nepřijde
- musím HTC vypnout a znovu zapnout, tím je problém vyřešen

3) Celkově mám velký problém s bankovní SIM kartou od RB, mám ji již několik let, tehdy ještě Ebanka
- když chci zažádat o autorizační zprávu, nechodí žádné SMS, ale na HTC se mi tato zpráva zobrazuje jako bankovní zpráva v "STK Service", kliknu na OK a zadávám PIN
- problém mám s tím, že v 90% případů mi prostě zpráva nepřijde, opět je nutní HTC restartovat, počkat a zapnout

Body 2) a 3) zřejmě spolu souvisí, ale mám za to, že problém 3 se objevuje i když mi SMS normálně chodí

Nejvíc mě ale trápí bod 1) :)

Díky za vaší pomoc.
Mobil Čumil Plus
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
16. 12. 2009 21:00

Re: HTC Kaiser a pár problémů

k bodu 1 . viewtopic.php?f=15&t=8730
Tohle je ten plugin co tam mas.

Tady je oficialni editacni programek pro ten plugin

Kód: Vybrat vše

http://www.pocketemu.com/windowsmobile/htc-home-customizer/
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
2 příspěvky •Stránka 1 z 1