Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Kopírování kontaktů MDA Vario

Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
Alesh
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
MDA Vario
Příspěvky:
6
Registrován:
31. 03. 2008 19:08
Odesláno:
08. 07. 2008 08:47
Kopírování kontaktů MDA Vario
Ahoj,
přešel jsem od T-Mobile k Vodafonu a tudíž jsem změnil simku a nemám na ní žádné kontakty. Mám je všechny v telefonu. Ale proo´tože potřebuju občas tu simu přehodit do jiného telefonu který nejde připojit k PC (taková ta křuska na akce ) tak bych je nějak potřeboval zkopírovat na SIM. Nevíte někdo jak? Napadlo mě že možná Jeyo Mobile Companion by to mohlo umět ale nejde se mi přes něj připojit k telefonu, takže bych potřeboval něco jiného. Máte někdo nějaký nápad?
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Jirka Krokodýl
Moderátor
Zařízení:
Huawei P20 lite, android 8
Příspěvky:
1406
Registrován:
25. 03. 2008 21:18
Odesláno:
08. 07. 2008 09:19

Re: Kopírování kontaktů MDA Vario

Ono bude taky záležet co tam máš za verzi WM. Na HTC Polaris mám WM 6.1 a součástí je prográmek SIM manager od HTC. Ten umí přesně to co potřebuješ. Je integrovaný do kontaktů a v menu se objeví Sim manager (či Správce SIM). Spustíš - Menu - Contacts to SIM ... načtou se všechny kontakty zvolíš které chceš přesuout a hotovo. Snad bude fungovat i s tvým WM
Ke stažení zde

Kód: Vybrat vše

http://www.1800pocketpc.com/2008/06/17/htc-sim-manager-645.html
Moderátor
conecting
Mobil Beginner
Zařízení:
MDA Vario
Příspěvky:
47
Registrován:
20. 03. 2007 19:29
Odesláno:
03. 08. 2008 20:10

Re: Kopírování kontaktů MDA Vario

na mem mda variu funguje a sim manager tam opravdu je. Jen mi hlasil nějakou chybu při kopírování kontaktu na sim. Asi jen špatné nastavení.
Mobil Beginner
3 příspěvky •Stránka 1 z 1