Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
12 příspěvků

MDA Compact IV

Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
15. 12. 2008 00:19
Re: MDA Compact IV
Nevim, jestli je tento topic jeste aktualni, ale pro jistotu.

Active Sync - musi fungovat spojeni PC s PDA, tj. je prvni predpoklad spravne synchronizace kontaktu, ktere synchronizuji s pouze s Microsoft Office Outlookem !!! (tedy s tim co je v MS Office a ne s tim co je ve Widowsech) !!! To je alespon muj poznatek s Windows XP, SW pro Visty je popsan vyse, vypada stejne, akorat se jinak jmenuje - WM device center.

Osobne pak pro spravu kontaktu pres PC radeji pouzivam Jeyo Mobile Companion 2.0 - je jednodussí, intuitivnejsi, snaze ovladatelny s moznosti zasilani SMS (ale ty uz snad dnes posilame radeji zdarma pres internetove prostredi nebo napr. pohodlne pres program Kubik DreamCom.

Jeyo Mobile Companion 2.0 - ke stazeni zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/31498/Jeyo_Mobile_Companion_2.0.zip_2.37MB.html
Moderátor
Uživatelský avatar
Tomas_2002
Mobil Plus User
Zařízení:
Nokia N8, Nokia 808, HTC Mozart, SGS III., SGS V.,
Příspěvky:
76
Registrován:
10. 11. 2008 10:42
Odesláno:
15. 12. 2008 14:06

Re: MDA Compact IV

Teď mě celkem dost vytočilo, že v práci, kde používám skype a připojil jsem Diamonda přes ActiveSync, tak mi do Skypu telefon naházel všechny kontakty z telefonu a mám v tom teď děsivej bordel :-)
Obrázek
Mobil Plus User
12 příspěvků