Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
12 příspěvků

WiFi

Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
brutar83
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
9
Registrován:
13. 06. 2008 15:47
Odesláno:
18. 06. 2008 21:31
Re: WiFi
Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví jak se z PC přes total commander připojit na MDA přes wifi? Z MDA na pc se připojím,ale opačně nevím jak.

díky
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
EurEye
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC TyTN, +4GB SDHC, QVGA
Příspěvky:
33
Registrován:
24. 03. 2008 16:14
Odesláno:
05. 07. 2008 19:43

Re: WiFi

Tak mi to nedalo a musel jsem zkusit zprovoznit připojení wifi z PC do PDA, což se mi i záhy povedlo a dokonce by to mělo fungovat z PDA do PDA.

Takže za prvé jsem připojil PC a PDA pomocí adhoc wifi připojení (případně PDA s PDA pomocí adhoc).
Poté jsem použil Mocha FTP server na PDA, který už obsahovalo moje nová WM 6.1 ROMka, ale dá se stáhnout zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.mochasoft.dk/wmftp.exe
http://www.mochasoft.dk/freeware/ftpd.htm
Po spuštění na PDA to vypadá přibližně takto:

Obrázek

Onu IP adresu budeme potřebovat na zadání do jakéhokoliv ftp prohlížeče jako je třeba zabudován v Total Commandru, nebo jako obsahuje každý webový prohlížeč.

Po zadání např:

Kód: Vybrat vše

FTP://192.168.2.232
v Internet Exploreru pak uvidíme přibližně toto:

Obrázek

V Total Commandru se mi připojí něco jako další disk ve kterém bez nejmenších obtíží můžu kopírovat soubory do i z PDA, no a ve Firefoxu taková řádkovitá struktůra, ze které se dá zřejmě jen kopírovat a ne nahrávat.

Mocha FTP server dále nabízí možnosti jako nastavit jaký adresář chcete sdílet, komu dáte práva přistupovat na váš FTP server, jestli ho zabezpečíte heslem a nebo třeba dovolíte anonymní připojení komukoliv. Dále obsahuje nápovědu, ze které jsem zprovoznil toto wifi sdílení, takže kdyby něco nebylo jak má mrkněte do nápovědy. Hodně štěstí... :D :lol: :twisted:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mobil Beginner
12 příspěvků