Všechno možné pro Pocket PC co nemá vlastní kategorii.
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

HTC - Kaiser - HyperDragon III Pro

Všechno možné pro Pocket PC co nemá vlastní kategorii.
FatalError
Mobil Plus User
Zařízení:
Htc Touch Pro
Příspěvky:
69
Registrován:
31. 03. 2008 08:55
Odesláno:
25. 09. 2008 08:04
HTC - Kaiser - HyperDragon III Pro
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=397121

Je to nejlepsi romka, kterou sem kdy na cemkoli od HTC videl, akorat s tim mam jeden problem, nevim jak na displeji premapovat základní tlačítka (Programs, Phone), potřeboval bych tam dát kontakty.. na foru se zaregistruju ale když chci nechat prispevek a zeptat se co s tim tak mi to hlasi ze na to nemam opravneni.. :(

Poradi nekdo pls ?
Mobil Plus User
jirkab
Mobil Guru
Zařízení:
HTC One M8
Příspěvky:
163
Registrován:
18. 02. 2007 12:58
Odesláno:
25. 09. 2008 20:09

Re: HTC - Kaiser - HyperDragon III Pro

ROM není špatná, jak jsi psal, v klidu je i poměrně rychlá. Bohužel při větším vytížení nestíhá: Spuštěná navigace přes BT (profil A2DP), spuštěný Skype a telefonování přes Skype pomocí HSDPA. Má to problém s odezvami systému a velice častými výpadky zvuku při telefonování přes Skype (na pozadí běží už "pouze" ICQ - IM+ a synchronizace přes data s Exchange serverem). Pokorně jsem se zase již jako pokaždé vrátil k WM6.0 a ROM Helmi_C. Ta s naprosto stejným zatížením nemá žádný problém a vše zvládá s rezervou.

Jestli jsem správně pochopil problém, tak chceš přemapovat soft tlačítka? Na to je jednoduchý prográmek "SoftKeyChanger (Soft Key Applet).

Edit: ještě jeden problémek s uvedenou ROM co mi vadil: jelikož to tuším má nějaké ovladače grafiky z Omnie, tak při přehrávání filmů přes CorePlayer nefunguje volba QTV, ale musí se dát jiný video výstup a video najednou není tak plynulé, jako na ROM bez těch úžasných 3D ovladačů!
Mobil Guru
nazgul
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
7
Registrován:
08. 06. 2008 20:12
Odesláno:
26. 09. 2008 07:42

Re: HTC - Kaiser - HyperDragon III Pro

a jak vám na téhle romce funguje camera 6.8 ?
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
BalkonMajster
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S3 , Android 4.1.1, Omega Jelly Bean ROM, Root, Go Launcher Ex
Příspěvky:
103
Registrován:
08. 06. 2008 05:20
Odesláno:
11. 10. 2008 20:07

Re: HTC - Kaiser - HyperDragon III Pro

jirkab píše:ROM není špatná, jak jsi psal, v klidu je i poměrně rychlá. Bohužel při větším vytížení nestíhá: Spuštěná navigace přes BT (profil A2DP), spuštěný Skype a telefonování přes Skype pomocí HSDPA. Má to problém s odezvami systému a velice častými výpadky zvuku při telefonování přes Skype (na pozadí běží už "pouze" ICQ - IM+ a synchronizace přes data s Exchange serverem). Pokorně jsem se zase již jako pokaždé vrátil k WM6.0 a ROM Helmi_C. Ta s naprosto stejným zatížením nemá žádný problém a vše zvládá s rezervou.

Jestli jsem správně pochopil problém, tak chceš přemapovat soft tlačítka? Na to je jednoduchý prográmek "SoftKeyChanger (Soft Key Applet).

Edit: ještě jeden problémek s uvedenou ROM co mi vadil: jelikož to tuším má nějaké ovladače grafiky z Omnie, tak při přehrávání filmů přes CorePlayer nefunguje volba QTV, ale musí se dát jiný video výstup a video najednou není tak plynulé, jako na ROM bez těch úžasných 3D ovladačů!
Zkus tyto ovladače, jestli se ti to nepolepší:

Kód: Vybrat vše

http://www.4allmobile.eu/viewtopic.php?f=15&t=11709
BalkonMajster
Mobil Guru
4 příspěvky •Stránka 1 z 1