Všechno možné pro Pocket PC co nemá vlastní kategorii.
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

Rapidshare a ostatni servery pro UP/DOWN

Všechno možné pro Pocket PC co nemá vlastní kategorii.
MrP3dr0
Mobil Plus User
Zařízení:
T-Mobile G1 + Xperia X10 mini + Nexus S
Příspěvky:
77
Registrován:
09. 12. 2007 13:10
Odesláno:
30. 05. 2008 21:36
Rapidshare a ostatni servery pro UP/DOWN
V poslední době jsem usilovně přemýšlel, proč většina věcí je upnuta právě na tento server. A nějak mne nanapadá ani jedno pozitivum, které by toto mohlo zapříčinit.
Shrnu to v bodech:
1) Rychlost = možná je rychlý, ale to není sám a většina uživatelů stejně nepřekoná hranici 10MB/s při stahování, takže tento bod není relevantní, ostatní servery (ziddu, uploaded, ulozto, edisk...) jsou stejně rychlé.
2) Uživatelský komfort = má nejnižší ze všech, které znám. Ať to jsou "kočičky" či čekačky, které jinde nejsou, nebo jsou méně otravné, či omezené stahování na IP (argumenty placeného přístupu možná vyhovují max. 10% uživatelů).
3) Prostor = silně omezený, neboť soubory se po 90 dnech nečinnosti mažou, což na jiných serverech není, a proto také většina žádostí o reup je právě na soubory z RS.
4) Reklama = neobsahuje reklamní prostor, což samozřejmě vyplývá z podstaty placeného přístupu. Ziddu, edisk a další také ne, u ostatních samozřejmě lze blokovat pluginy do Opery či FF

Další argumenty mne nenapadají, ale možná sem něco podstatného vynechal a ostatní mi napíší ten NEJDŮLEŽITĚJŠÍ argument, o kterém nevím. Snad.
Naposledy upravil(a) MrP3dr0 dne 30. 05. 2008 22:01, celkem upraveno 1 x.
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Filippo
Mobil Extra User
Zařízení:
Toshiba Portégé G900 [WVGA]
Příspěvky:
781
Registrován:
23. 12. 2006 09:07
Odesláno:
30. 05. 2008 21:46

Re: Rapidshare a ostatni servery pro UP/DOWN

REKLAMY - žádná "blikátka, hejbátka, hopsátka..." a vyskakovací okna

STABILNÍ a osvědčený server

Soubory tam vydrží dlouho, a pokud ten soubor nikdo nenaptáší, tak ho většinou nesmažou
Toshiba Portégé G900
Mobil Extra User
MrP3dr0
Mobil Plus User
Zařízení:
T-Mobile G1 + Xperia X10 mini + Nexus S
Příspěvky:
77
Registrován:
09. 12. 2007 13:10
Odesláno:
30. 05. 2008 21:52

Re: Rapidshare a ostatni servery pro UP/DOWN

REKLAMY - žádná "blikátka, hejbátka, hopsátka..." a vyskakovací okna = ty nemám skoro nikde, prostě blokuju

STABILNÍ a osvědčený server = spíše bych řekl klasika, každý ho zná. Existují i varianty, které jsem tu neuvedl, úmyslně sem vypíchl jen zde používané.

Soubory tam vydrží dlouho, a pokud ten soubor nikdo nenaptáší, tak ho většinou nesmažou = právě že problém je v tom, že soubory mizí. Zkus projít měsíc staré příspěvky a 50% souborů z RS již neexistuje :(
Mobil Plus User
sakoverife
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Touch PRO // ROMeOS² 1.70.3//RADIO 1.02.25.32// + 8GB karticka SanDisk
Příspěvky:
145
Registrován:
01. 01. 2008 10:06
Odesláno:
18. 06. 2008 10:24

Re: Rapidshare a ostatni servery pro UP/DOWN

MrP3dr0 zkus si prvne zaplatit na mesic premium acc, alespon zkusebne a pak muzes porovnavat.
Porovnavas rapida neplacenyho a ten je vazne uplne jinaci nez placenej.

A ano taky jsem byl proti placenym ulozistum dat. Ale nyni po pulrocnim uzivani premium rapida mam uplne jine nazory.

Ale prekecavat te samozrejme nechci, kazdej ma moznost volby.
Mobil Guru
4 příspěvky •Stránka 1 z 1