Všechno možné pro Pocket PC co nemá vlastní kategorii.
24 příspěvků

Windows Mobile 6.0 Crossbow for HTC Hermes (TyTN)

Všechno možné pro Pocket PC co nemá vlastní kategorii.
Grue
Odesláno:
03. 03. 2007 17:09
Tak jsem neodolal a nakopal jsem tam WM6 :roll: (sehnal jsem si původní ROMku a vyextrahoval jsem z telu Extended_ROM, takže už můžu kdykoliv zpět.... a nikdo nic nepozná)
:!: rychlý jako průvan....
:!: ale mám to bez lokalizace (interwrite) pač s tou to bylo celkem hrozný... složka windows 35sec bez lokalizace 2sec :D
jinak jdu zkoušet movie... kdyžtak kdyby měl někdo nějaké otázky rád odpovím :)
Matrix44
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy S
Příspěvky:
252
Registrován:
23. 12. 2006 22:08
Odesláno:
03. 03. 2007 17:45

Mam otazku : ako si vyextrahoval Extended_ROM (mam ju stiahnutu z XDA, ale nie som si isty ci je to presne to iste co som mal v phone)

Ta lokalizacia ma ale dost mrzi :?

Matrix44
Samsung Galaxy S Android Power»
8GB MicroSDHC | BT HF SonyEricsson HBH-GV435
Mobil Profi User
Grue
Odesláno:
03. 03. 2007 18:48

pomocí total comanderu nahoře napíšeš Extended_ROM a měl by jsi jí vidět :) a stačí když si jí nakopčíš třeba na kartu (doufám, že Ti to půjde, pač u některých ROM s ní nešlo vůbec pracovat - kopírovat, přesouvat atd... )

zde je důkaz co je vůbec ve stroji:
Obrázek

zde máš tu Extended_ROM
Obrázek

zde zajímavost: jde zavírat i křížek, jak to dělá wisbar... takže wisbar už nepotřebuju :P
Obrázek

A jinak vyzkoušel jsem rovnou jestli jdou otevřít office soubory vytvořené v Office 2007 a bohužel nejdou - ale v Office 2007 je volba uložit jako 97-2003 což pak jdou, ale použité věci, co nejdou u 97-2003, tak se musí odstarnit... a jinak office n WM6 naprostá spokojenost, akorát vlastní ikonky progrmu nejsou ( i když možná když je najdou ve windows a zkopčím je do programs - popř vytvořim složku office, tak to půjde... snad :roll: )

a jinak videjko v core playeru (což dělalo u mě na WM5 velkej humbuk) tak jde úplně stejně(řekl bch, že to bude tou Ext_ROM :( - takže zpět k smartmovie :)
Matrix44
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy S
Příspěvky:
252
Registrován:
23. 12. 2006 22:08
Odesláno:
03. 03. 2007 19:59

Zalohu Extended_ROM uz mam hotovu. U mna sa jednalo o 5 suborov :
- AutoRun.exe
- Config.txt
- HERMES_SK_BUILD_93_UK_URL_UPDATE.CAB
- MT_PC_Hermes_Orange_REG_060612.CAB
- MT_Shortcut-MMS-Hermes.CAB
A je to presne tych 5 suborov co som stiahol z XDA.
Akurat neviem kde zozeniem WM5 ked budem chciet robit downgrade :?

A potom sa uz len pustit do upgradu na WM6 :wink:


Matrix44
Samsung Galaxy S Android Power»
8GB MicroSDHC | BT HF SonyEricsson HBH-GV435
Mobil Profi User
Grue
Odesláno:
03. 03. 2007 20:09

jakou máš přesně ROM?? mrknu se Ti po ní??
Matrix44
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy S
Příspěvky:
252
Registrován:
23. 12. 2006 22:08
Odesláno:
04. 03. 2007 00:02

gulii píše: :!: ale mám to bez lokalizace (interwrite) pač s tou to bylo celkem hrozný... složka windows 35sec bez lokalizace 2sec :D
skus tuto lokalizaciu. Je to od chlapcov z ce4you.cz. Je to lokalizacia pre vsetky WM5.0. Ked ti isla lokalizacia od sunysoftu, a ta je tiez pre WM5, tak by ti mala ist aj tato. Ved WM6.0 Je v skutocnosti len WM5.0 SE ! Prednostou tejto lokalizacie je, ze vobec nezatazuje RAM a nespomaluje PPC, lebo je sucastou Windowsu. Potom napis ako si dopadol :wink:

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/19270657/Lokalizace__Cestina__pro_WM_5.0_verze_1.1_Final.CAB.html
gulii píše:... a jinak office n WM6 naprostá spokojenost, akorát vlastní ikonky progrmu nejsou ( i když možná když je najdou ve windows a zkopčím je do programs - popř vytvořim složku office, tak to půjde...
presne ako pises, musis ist do Windowsu, a vytvorit si v Programoch odkazy na Word, Excel a PowerPoint.

Mam od predajcu tuto konfiguraciu :
Verze Operatora : 14.123.8.783
ROM verze : 1.23.78.3
ROM datum : 08/01/06
Radio verze : 1.06.00.00
Protokol verze : 32.37.7010.01H

Maj sa,
Matrix44
Samsung Galaxy S Android Power»
8GB MicroSDHC | BT HF SonyEricsson HBH-GV435
Mobil Profi User
Grue
Odesláno:
04. 03. 2007 11:47

Takže k té lokalizaci:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry:
tak to je ještě horší, než od sunnysoftu (myšleno pro WM6) sice, že nezatěžje tak radikálně RAM, ale dělá následující vylomeniny:
:!: kopletně mně rozháže menu programy - jsou tam ikonky těch programů, co nejsou ve vanilce a ty co mám nainstalovaný, tak tam ani nejsou (TC, Screen Capture - proto jsem nemohl udělat žádný screen)
:!: nešel spustit file explorer - jen bílá obr
:!: nešla napsat new sms - levá soft key je totiž u WM6 delete a u WM5 new sms a pravá nefungovala
:!: odinstalace sice proběhla ok, že se vše vrátilo do původního stavu, ale asi budu muset udělat HR :roll: - jen tak pro jistotu

takže resumé: tuhle lokalizaci nebrat, to už radši od sunnysoftu, to takovýhle koniny nedělá, jen se Ti to dost zpomalí

jinak zde je moje dílo ohledně office:
jde to dle návodu, jen spouštěci ikony ve windows mají tyto názvy:
ppt.exe, pword.exe, pxl.exe - kdyby někdo hledal

Obrázek Obrázek


Extended ROM máš zde:

Kód: Vybrat vše

http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Hermes_ExtendedRoms
- cca uprosřed stránky

Kód: Vybrat vše

ftp://ftp.wm-gurus.com/Hermes/Extended_ROMs/
ROM zde:

Kód: Vybrat vše

ftp://ftp.wm-gurus.com/Hermes/Dumped_ROMs/
kdyby Ti nešel přístup na ftp, tak zde se registruj...

Kód: Vybrat vše

http://www.wm-gurus.com/registration/signup.php
Matrix44
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy S
Příspěvky:
252
Registrován:
23. 12. 2006 22:08
Odesláno:
04. 03. 2007 14:35

Tak to mrzi ze to nevyslo. Cestina od Sunysoftu pocestuje slova ako translator. Preto mne napr. pocestila aj Adobe Reader. Tato cestina zas prepise a upravi samotny windows, lenze nerozozna ze tam nie je 5-ka, ale uz 6-ka. Tak uz len pockat az to niekto upravi pre WM6.

Dik, za pohladanie softu :wink:

Matrix44
Samsung Galaxy S Android Power»
8GB MicroSDHC | BT HF SonyEricsson HBH-GV435
Mobil Profi User
gesamgr
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
07. 02. 2007 13:02
Odesláno:
17. 03. 2007 15:14

Dear Sirs can you explain to me in English what the above threads talked
about? I want to know for this thread..

Takže k té lokalizaci:
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad
tak to je ještě horší, než od sunnysoftu (myšleno pro WM6) sice, že nezatěžje tak radikálně RAM, ale dělá následující vylomeniny:
Exclamation kopletně mně rozháže menu programy - jsou tam ikonky těch programů, co nejsou ve vanilce a ty co mám nainstalovaný, tak tam ani nejsou (TC, Screen Capture - proto jsem nemohl udělat žádný screen)
Exclamation nešel spustit file explorer - jen bílá obr
Exclamation nešla napsat new sms - levá soft key je totiž u WM6 delete a u WM5 new sms a pravá nefungovala
Exclamation odinstalace sice proběhla ok, že se vše vrátilo do původního stavu, ale asi budu muset udělat HR Rolling Eyes - jen tak pro jistotu

takže resumé: tuhle lokalizaci nebrat, to už radši od sunnysoftu, to takovýhle koniny nedělá, jen se Ti to dost zpomalí

jinak zde je moje dílo ohledně office:
jde to dle návodu, jen spouštěci ikony ve windows mají tyto názvy:
ppt.exe, pword.exe, pxl.exe - kdyby někdo hledal

Image Image


Extended ROM máš zde:

Kód: Vybrat vše

http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Hermes_ExtendedRoms
- cca uprosřed stránky

Kód: Vybrat vše

ftp://ftp.wm-gurus.com/Hermes/Extended_ROMs/

ROM zde:

Kód: Vybrat vše

ftp://ftp.wm-gurus.com/Hermes/Dumped_ROMs/
kdyby Ti nešel přístup na ftp, tak zde se registruj...

Kód: Vybrat vše

http://www.wm-gurus.com/registration/signup.php
Naposledy upravil(a) FullSoft dne 13. 04. 2008 17:52, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Linky do CODE
Mobil Čumil Plus
Child of bodom
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
13. 04. 2008 11:02
Odesláno:
13. 04. 2008 11:09

Re: Windows Mobile 6.0 Crossbow for HTC Hermes (TyTN)

Prosim vás mám takový problem... Mám HTC Hermes (TyTN) a nejdou my to toho karty SDHC, kamrád mi říkal, když tam hodím wm 6 tak ty karty tam budou chodit. Co je na tom pravdy? Nešlo by to řešit nějakým patchem, než instalovat wm 6? Je to docela blbý, když mně na tom nejde 8 gb, když mýmu spolužákovi to jede na voxovi. Doufám, že mně poradíte. A sorry za OT- :D
Mobil Čumil Plus
24 příspěvků