Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
7 příspěvků •Stránka 1 z 1

ako rychlo sa minaju magabajty

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
fanuc
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2 800x480 HUAWEI MEDIAPAD 7 1280x800
Příspěvky:
107
Registrován:
14. 06. 2008 15:11
Odesláno:
18. 02. 2010 18:04
ako rychlo sa minaju magabajty
dnes som si vsimol pri pozivani programu wifirouter s iphonom, ze sa mi nejak rychlejsie minaju magabajty ako na mojom touch cruise. to bude asi rozlisenim, alebo cim? a ako by to bolo napriklad na hd-cku? tiez by mi to ''zralo'' viac mega kvoli rozliseniu?
Mobil Guru
Uživatelský avatar
erik.aragorn
exMód
Zařízení:
HTC Desire X, HTC One V, GoClever Tab 7500, Palm Pré 2
Příspěvky:
882
Registrován:
01. 08. 2007 13:44
Odesláno:
18. 02. 2010 18:15

Re: ako rychlo sa minaju magabajty

hmmm ake MB? V zariadeni alebo ked si cez wi-fi?? lebo nechapem Tvojej otazke
Technik mobilných telefónov v autorizovnom servise - Nokia, Samsung, Apple, Prestigio...
HTC Desire X - Android 4.1.1. + 32GB uSD
HTC One V - Android 4.0.3 - 16GB uSD
Palm Pré 2 - Palm WebOS 2.2.4 - 16GB internal memory
HTC 7 Mozart - Windows Phone 7.8 + 16GB internal memory
HP Veer - WebOS 2.1.2 + 8GB internal memory
GoClever Tab 7500 - Android ICS 4.0.4 + 16GB uSD
exMód
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
18. 02. 2010 21:31

Re: ako rychlo sa minaju magabajty

Hadam ze mas Operu se zapnutym turbem, komprimuje to stranky, takze stahujes min dat z internetu.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Santus
Mobil Beginner
Příspěvky:
44
Registrován:
17. 09. 2009 10:16
Odesláno:
19. 02. 2010 11:06

Re: ako rychlo sa minaju magabajty

a nebo zapnutou aktualizaci pocasi na pozadi, synchro e-mailů, další možnou hromadu aplikací atd. Tohle je hodně neurčitý popis něcěho... Pokud má člověk podezření an nějaké zlovolné připojování stoje k netu a nechce či chce zjistit proč se tak děje tak jsou dvě možnosti:

1) Instalovat MoDaCo NoData a zakázat vše snad kromě MMS profilu...
viewtopic.php?f=15&t=8323

2) Instalovat nějaký monitorovací vehykl jako např. SPB Wireless a z něho následně vytáhnout co se nejčastěji připojuje
viewtopic.php?f=15&t=12664

Páč jsem na tom podobě s těmi, kteří nepochopili problém
|| HTC Desire | OpenDesire | rooted ||
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Mobil Beginner
fanuc
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2 800x480 HUAWEI MEDIAPAD 7 1280x800
Příspěvky:
107
Registrován:
14. 06. 2008 15:11
Odesláno:
19. 02. 2010 13:27

Re: ako rychlo sa minaju magabajty

Tak sa vám ospravedlňujem za nejasnosti v texte. Za prvé toto nieje problém ale iba diskusia. Myslím že som v správnej sekcii. Skúsim to vysvetliť lepšie.
Mám internet web n walk giga od T-mobilu. Na mojom HTC touch Cruise. Ten giga mi na mesiac bohate stačí, ale.... Nainštaloval som si program wifirouter a pripojil som cez moje pda iphon na net. Cez wifi. Super bolo, že sme mohli ísť naraz na oboch mašinách na net.Keď som skúšal surfovať po nete a cez SPB Wireless monitor som pozeral spotrebu dát, tak cez iphon mi to míňalo MB oveľa rýchlejšie na tých istých stránkach ako na pda. Tak sme mysleli, že to bude tým, že sa to mení v závislosti od rozlíšenia displeja. Vyžšie rozlíšenie = viac mega. Ak som išiel na youtube cez pda a vybral so nejakú skladbu(bol to depeche mode), tak to tiež minulo viac mega ako na pda pri tej istej skladbe. O nič nejde, ale som sa chcel iba opýtať, že keď si náhodou kúpim iné pda napr. hd2, či mi to bude robiť rovnako ako ten iphon. Má to predsa iné rozlíšenie displeja. Ak sa vám to zdá ako hovadina, tak na to nereagujte prosím. A hlavne sa na mňa nehnevajte :-)

A iba taká poznámka. Ten modaco na mojom pda je nepoužitelné. nedá sa vypnúť nič.
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Santus
Mobil Beginner
Příspěvky:
44
Registrován:
17. 09. 2009 10:16
Odesláno:
19. 02. 2010 13:43

Re: ako rychlo sa minaju magabajty

Displejem to neni... iPhone je stroj ktery je designovany tak aby byl pripojeny k internetu a uzovatele nezahlcoval zbytecnymi infomracemi o pripojovani tj. na rozdil od PDA s WM se iPhone k netu pripoji kdykoliv, nepta se jestli chces nebo nechces a kontroluje si aktualizace a komunikace neustale probiha.

Pokud mame dve zarizeni a obe dve se pripoji na jednu stranku pres ruzne browsery tak bych to videl v te fycure, ktera byla zmine drive - OperaTurbo (za predpokladu ze na PDA mame Operu). OperaTurbo funguje jako proxyserver ktery re-formatuje webovy stranky tak aby z nich oklestil flash, zhorsil kvalitu obrazku na ukor rychlosti/objemu dat. Jaky byly pouzity prohlizece? Predpokladam ze na iPhone jakasi verze Safari a na PDA zrejme Opera/IE.

Myslim ze to nebude jen prohlizecem, ale dalsimi aplikacemi na iPhone ktere si kontroluji nove verze atp. Navic via WiFi Router nelze poznat o jake aplikace se jedna nelikoz SPB bude pocitat pouze data na PDA tj bude pocitat to co tece pres WiFi router tj. tezko se dopracujem konkretni apliakce/aplikaci ktere delaji onen traffic
|| HTC Desire | OpenDesire | rooted ||
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
19. 02. 2010 18:23

Re: ako rychlo sa minaju magabajty

lol santus on se k tomu dopracovat nechce.
Abych ted odpovedel na tvoji otazku. Ne, rozliseni s tim nema co docineni. U opery jde nastavit "Virtualni rozliseni" ktere strance rika ze mas jine pripojeni nez doopravdy mas, ale vic dat to rozhodne nebere. Myslim ze je to operou a tim, ze iphone si dela picoviny ktere by nemel v pozadi.

</thread> dokud nedokazete opak?
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
7 příspěvků •Stránka 1 z 1