Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
14 příspěvků

Diskuze ohledně G1 / Android

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
10. 03. 2009 20:40
Diskuze ohledně G1 / Android
Čaute, jelikož mě tento přístroj zaujal (asi nejsem jediný), tak bych tu chtěl udělat diskuzi o tomto typu mobilu / operačním systému.Tak tady Vy, kdo to máte pište recenze / spokojenosti.Díky všem
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
10. 03. 2009 20:47

Re: Diskuze ohledně G1 / Android

Presne stejny napad jsem mel take :-)
Sice ho nevlastnim (zatim_jeste 2 mesice do konce smlouvi pak bude od 1kc - 1099 takze si ho poridim klidne i jen na sluzby google ktere mooooc rad vyuzivam(
Ale byl bych moc rad kdyby se tu nejaka ta debata rozvinula protoze narozdil od iphonu o kterem hodne lidi tvrdi ze je revoluce trnto G1 mi prijde 10x pouzitelnejsi co se tyka internetovich sluzeb atd....

Vite nekdoi rozliseni diosplaje???
Asi o5 nejake anomalni ze :-(

Jelikoz je to spojeni Google a HTC asi to bude dost povedenej strojek
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
10. 03. 2009 21:06

Re: Diskuze ohledně G1 / Android

Zkus se podívat sem:

Kód: Vybrat vše

http://www.recenze-testy.cz/static/viewer.php?url=http%3A%2F%2Fclanky.katalogmobilu.cz%2Fmobilni-telefony-aktuality%2F3832-htc-dream%2F&title=HTC+Dream
A rozlišení je 480 x 320 pixelů.Tento mobil jsem měl už v ruce, strašně mě zaujalo, to kolečko (perfektní vychytávka!!) ale má to jednu podstatnou chybu - OS :(
Bohužel to má Android, který není tak známý jako WM a také na něj bohužel není tolik aplikací a když nějáké jsou, tak jsou ONLINE takže to stojí $ za internet, které bohužel nemám.A když není aplikace online, tak je za tučný obnos.
Je to obrovská škoda, protože by to byl asi nejlepší mobil !!Ale snad do budoucna bude i takové zázemí jako na WM tak na Android.
PS: Slyšel jsem, že se tam něják kazí ten kloub. (jak se to "vyhoupne")
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
10. 03. 2009 21:12

Re: Diskuze ohledně G1 / Android

No pokud ma clovek pc a internet nemel by v tom byt problem ze hry jsou pouze on line ne?jelikoz ma WIFI
A myslim ze kdyz vysel prvni WM taky nebylo moc aplikaci k sehnani....
A tet jich je na 1000ce...)
Tesi me i GPS modul ale naopak me mrzi to rozliseni jelikoz z QVGA uz rostu nic se tam nevejde a G1 na tom neni o moc pixelu lepe:-(
Ale za ty prachy to vidim na jasnou volbu (teda pro stale zakazniky Tmobile ...)
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
10. 03. 2009 21:16

Re: Diskuze ohledně G1 / Android

to je pravda, ale je to takové "průkopnické" buď to bude úspěch nebo propadák - to ukáže čas, ale asi si ho vemu časem, až budu mít jistotu, že na to opravdu něco je...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
10. 03. 2009 21:29

Re: Diskuze ohledně G1 / Android

Ale to vyuziti sluzeb google tak jako u G1 vam jiny pristroj nenabidne(samo v uvozovkach...)ale pokud nebude podpora i sluzeb jinych bude to propadak ale toho se nebojim (zatim( jiz jsem cetl o vyvoji icq a faceboku a to primo temito spolecnostmi ale bylo to jeste pred uvedenim takze vi buh zda jen nelakovali:-) )
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
kazatell
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC TyTN II (ve verzi MDA Vario III) (QVGA-240x320)... HTC Hera 110 (QVGA-240x320)
Příspěvky:
445
Registrován:
30. 12. 2008 09:13
Odesláno:
11. 03. 2009 09:01

Re: Diskuze ohledně G1 / Android

Myslim si že by se tady na toto téma měla udělat uplně nová kolonka... je to přeci jen jiný OS...
Pomohl sem ti? Obrázek
Když se na něco ptám věřte že Google a HLEDAT sem už zkoušel... ale nepomohlo to
Obrázek
Mobil Profi User
Tjm
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
T-Mobile G1
Příspěvky:
1
Registrován:
12. 03. 2009 21:05
Odesláno:
12. 03. 2009 21:13

Re: Diskuze ohledně G1 / Android

Zdravím, telefon vlastním od pátku a můžu říct, že je celkem fajn, ale v systému jsou celkem nedodělky /které snad budou odstraněny/.

Pár postřehů:

GPS - je parádní, jsou již pro něj i navigace takže 1* /obsahuje i jakýsi elektromagnetický kompas :)/
Foťák - má sice 3,2 Mpix, ale neumí ani nahrávat video :(
Provázání s googlem je dokonalé, není nic lepší než, když mne telefon upozorní na nový mail na gmailu.
Co se týká ICQ, tak to funguje přes Meebo a Facebook má také aplikaci i s podporou nahrávání fotek.
Zatím mi přijde, že je mámo programů na marketu.
Kulička na ovládání je skvělá!
Ovládání je šikovné, prsty naprosto bez problémů.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
15. 03. 2009 13:09

Re: Diskuze ohledně G1 / Android

Mam nini moznost (jelokoz mi konci smlouva ) zakoupit T-mobile G1 (za 1kc)

A tet o co mi jde:

Zakoupim li telefon u T-mobile myslite ze bude mozne ho pouzivat s internetem od VODAFONE?

Pokud by byl nekdo kdo tento pristroj jiz vlastni tak laskav a podival se (a pospal)
Jakym zpusobem se nastaveni pripojeni nastavuje?

Jelikoz u vodafone staci zadat pouze pripojit pres GPRS a pristupovi bod ointernet(internet pro pausal) myslim ze by to nemel byt problem ale jde o to jak ma G ono nastaveni pripojeni udelane...

Mam totiz jiz internet od Vodafone a nechci si porizovat dalsi od T.-mobile (i kdyz mni nabizeji zase akcni cenu 470 KC mesicne...)

Diky za jakekoliv postrehy nazory atd...
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
moneytoo
Mobil Member User
Příspěvky:
1149
Registrován:
10. 01. 2007 11:20
Odesláno:
15. 03. 2009 14:12

Re: Diskuze ohledně G1 / Android

Ani u Vodafone není problém, nastavení APN tam samozřejmě je.
Mobil Member User
14 příspěvků