Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

HTC Touch Pro Ati imageon

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
08. 12. 2008 19:57
HTC Touch Pro Ati imageon
Ma niekto poznatky na tuto temu??? NAsiel som vela veci o tom ale uz neviem co si mam mysliet.Jedny tvrdia ze Graf. Akcelerator ma a druhy tvrdia ze nema. Proste fon samotny sa mi zda dost pomaly na to ze ma dost silny procesor a velku ram. Zda sa mi ze tam je ten isty problem ako bol z HTC TYTN II. Pozrite toto,ja uz tomu nerozumiem

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=449391
Moderátor
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
13. 12. 2008 13:23

Re: HTC Touch Pro Ati imageon

Jsem hrdym vlastnikem HTC Touch Pro. Jeho vykon ve statistikach tak nejak neni nejlepsi. Ale v realu sem s nicim nikdy nemel problem. Nic se neseka, Vsechno je plynule. Hlavne po naflashovani nove ROM. Ten problem se spatnym vykreslovanim v opere nemam. Muj nazor je ze Diamond a Pro uz maji drivery spravne. Pokud mas nejake dalsi otazky, klidne se zeptej.

Edit: Ok, tak ten problem s operou mam. Nikdy predtim sem si ho ale nevsiml. Neni to nic kvuli cemu bych ho vyhodil z okna, ale problem to je.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
14. 12. 2008 11:28

Re: HTC Touch Pro Ati imageon

Ja si skor myslim ze ma ten isty proble ako TYTN II ze proste nema hardwerovu akceleraciu ale iba softwerovu. S tym co vsetko v sebe ma by musel slapat inak.Mam aplikaciu Diamond hologram v ktorej skusam FPS,mal som tam tak v priemere tych 25 FPS co je na taky stroj dost malo.Ked som nainstaloval d3d ovladace s Diamondu tak mi FPS vybehlo az na 50. Tak ako je to teda mozne??? Ale vo VSbenchmarku som mal vsetky bodovania priblizne rovnake,tak neviem. Cakam este na ovladace s Touch HD tie by maly byt lepsie.
Moderátor
3 příspěvky •Stránka 1 z 1