Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
210 příspěvků

HTC TyTN II

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
X46X
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC One, HTC One X, HTC Sensation, HTC TyTN II
Příspěvky:
787
Registrován:
03. 12. 2007 18:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
16. 06. 2008 15:04
Re: HTC TyTN II
Mam novou ROM od laurenta- fakt pecka maká neuvěřitelně rychle.. Doporučuju, akorát je tam nějaký divný rádio(teda aspoň doufam že je to radiem) prostě kaiser hraje dost potichu-hrál daleko hlasitějct takže to přehraju a uvidim..

Ale mam ještě pár dotazů.. Když mi začne zvonit kaiser dá se nějak ztišit aniž by sem to musel típnout? Protože mi dneska přišla smska o hodině a on si pískal a pískal a já nevěděl co s nim tak sem ho musel nechat dohrát.

A nedá se nějak změnit způsob vibrace? Protože to nepřerušovaný vibrování mi už dost vadí.. Chtěl bych aby to bylo aspoň přerušovaný když už nic jinýho..
Zeptáš-li se na to co nevíš, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Čím více určitou věc potřebujete, tím spíše ji nenajdete.
Nikdo není dokonalý..! I hovno má své mouchy!
Mobil Extra User
htc kaiser
Mobil Beginner
Příspěvky:
25
Registrován:
05. 07. 2008 11:48
Odesláno:
05. 07. 2008 11:52

Re: HTC TyTN II

Ahoj jsem tady nový a mám taky kaisera. koupil jsem ho s anglickou 6.1 romkou a chci se zeptat jestli existuje použitelná romka 6.1 v češtině ale bez sunysoftu popřípadě jestli by ste mi mohli poslat jeji odkaz a navod jak ji tam dostanu nebo jsem z havířova tak jestli by se našel někdo kdo by mi ji tam nahrál díky za odpověď :D
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
Jumbo747
Mobil Extra User
Příspěvky:
714
Registrován:
17. 02. 2008 19:36
Odesláno:
06. 07. 2008 12:26

Re: HTC TyTN II

X46X píše:Mam novou ROM od laurenta- fakt pecka maká neuvěřitelně rychle.. Doporučuju, akorát je tam nějaký divný rádio(teda aspoň doufam že je to radiem) prostě kaiser hraje dost potichu-hrál daleko hlasitějct takže to přehraju a uvidim..

Ale mam ještě pár dotazů.. Když mi začne zvonit kaiser dá se nějak ztišit aniž by sem to musel típnout? Protože mi dneska přišla smska o hodině a on si pískal a pískal a já nevěděl co s nim tak sem ho musel nechat dohrát.

A nedá se nějak změnit způsob vibrace? Protože to nepřerušovaný vibrování mi už dost vadí.. Chtěl bych aby to bylo aspoň přerušovaný když už nic jinýho..

Jako nova L9 je opravdu konecne povedena romka. Funguje v ni IGO s HTC home a Skype a jine veci. Co se tyka tveho dotazu o radiu, tak je problem v jedine veci, zes po nahrani romky neudelal HARD RESET a nenahral 3.56 spl. Jinac to radio je nejnovejsi
HTC TyTN II
8 GB Micro sd
Win Mobile ver. 6.1
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Jumbo747
Mobil Extra User
Příspěvky:
714
Registrován:
17. 02. 2008 19:36
Odesláno:
06. 07. 2008 12:28

Re: HTC TyTN II

htc kaiser píše:Ahoj jsem tady nový a mám taky kaisera. koupil jsem ho s anglickou 6.1 romkou a chci se zeptat jestli existuje použitelná romka 6.1 v češtině ale bez sunysoftu popřípadě jestli by ste mi mohli poslat jeji odkaz a navod jak ji tam dostanu nebo jsem z havířova tak jestli by se našel někdo kdo by mi ji tam nahrál díky za odpověď :D

Existuje ceska romka 6.0 i 6.1 ktera je primo ceska. Jen ma par much, ale to ma kazda. Pokud bys chtel pomoct s nahranim jine pisni me na icq 27545186 a romku ti nekam nahraji ke stazeni jen si rekni server
HTC TyTN II
8 GB Micro sd
Win Mobile ver. 6.1
Mobil Extra User
X46X
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC One, HTC One X, HTC Sensation, HTC TyTN II
Příspěvky:
787
Registrován:
03. 12. 2007 18:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
06. 07. 2008 12:53

Re: HTC TyTN II

večer se tam chystam dát tu v9.. takže ji tam mam dát a udělat hard reset a nahrát tam jinej hard spl? Nebo tam mam nejdřiv dát ten novej hard spl? Jo a kde ho vemu? A když ho budu mít tak normálně přehraju ten starej jako když sm ho tam harával poprvý nebo musim před tim udělat něco zvláštního? :D

EDIT:už ni našel sem perfektní návod:http://smartmania.mobilmania.cz/forum/v ... php?t=8040

Takže večer tam hodim V9 ...
Zeptáš-li se na to co nevíš, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Čím více určitou věc potřebujete, tím spíše ji nenajdete.
Nikdo není dokonalý..! I hovno má své mouchy!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Jumbo747
Mobil Extra User
Příspěvky:
714
Registrován:
17. 02. 2008 19:36
Odesláno:
06. 07. 2008 13:27

Re: HTC TyTN II

X46X píše:večer se tam chystam dát tu v9.. takže ji tam mam dát a udělat hard reset a nahrát tam jinej hard spl? Nebo tam mam nejdřiv dát ten novej hard spl? Jo a kde ho vemu? A když ho budu mít tak normálně přehraju ten starej jako když sm ho tam harával poprvý nebo musim před tim udělat něco zvláštního? :D

EDIT:už ni našel sem perfektní návod:http://smartmania.mobilmania.cz/forum/v ... php?t=8040

Takže večer tam hodim V9 ...

nahraj tam tu romku L9. Jak se ti restne po instalaci tel a dojdes k mistu kalibrace displeje tak udelej hard reset. pak normalne nech telefon nabehnout a pote na cistou romku nahraj ten slp 3.56 najdes ho tady

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=396922
HTC TyTN II
8 GB Micro sd
Win Mobile ver. 6.1
Mobil Extra User
X46X
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC One, HTC One X, HTC Sensation, HTC TyTN II
Příspěvky:
787
Registrován:
03. 12. 2007 18:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
06. 07. 2008 13:53

Re: HTC TyTN II

Já už tam tu 3.56 nahrál teď a tu rom tam chci dát až večer.. Takže až ji tam dam tak tam mam nahrát znova 3.56? Nebo to downgadnout třeba na 3.29 a pak tam dát 3.56? Nebo je to jedno?
Zeptáš-li se na to co nevíš, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Čím více určitou věc potřebujete, tím spíše ji nenajdete.
Nikdo není dokonalý..! I hovno má své mouchy!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Jumbo747
Mobil Extra User
Příspěvky:
714
Registrován:
17. 02. 2008 19:36
Odesláno:
06. 07. 2008 14:16

Re: HTC TyTN II

no sice si 3.56 nahral ale ve skutecnosti ti ji to nepobralo. musis ji nahrat az po te romce. jen romky s novejma radiama 1.58.25.17 a radia 1.65 dokazi pouzit spl 3.56
HTC TyTN II
8 GB Micro sd
Win Mobile ver. 6.1
Mobil Extra User
jirkab
Mobil Guru
Zařízení:
HTC One M8
Příspěvky:
163
Registrován:
18. 02. 2007 12:58
Odesláno:
06. 07. 2008 19:39

Re: HTC TyTN II

Tady se člověk dozví věci!
Pokud ti to pobralo určité (Hard)SPL anebo ne si velice lehce ověříš, když zároveň stiskneš zapínací tlačítko a tlačítko fotoaparátu a pomocí stylusu uděláš soft reset ( zařízení se tím uvede do BL). Na druhé řádce se objeví text a z toho je vše patrné :wink: . S verzí radioROm to nemá nic společného!
Mobil Guru
X46X
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC One, HTC One X, HTC Sensation, HTC TyTN II
Příspěvky:
787
Registrován:
03. 12. 2007 18:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
08. 07. 2008 08:22

Re: HTC TyTN II

Tak tu romku sem nahrál.. Je dobrá ale chybí mi tam možnost odpojit se z netu přímo z horní lišty-dřív stačilo kliknou na ukazatel signálu kde se ukázali všechny možný připojení a byla tam možnost odpojit se což v téhle rom chybí a do conection mageru se nedostanu ani dlouhym stiskem zelenýho tlačítka.. Takže odpojování se z netu je poměrně zdlouhavý..
Zeptáš-li se na to co nevíš, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Čím více určitou věc potřebujete, tím spíše ji nenajdete.
Nikdo není dokonalý..! I hovno má své mouchy!
Mobil Extra User
210 příspěvků