Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

igo-tomtom hlavni rozdily

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
22. 06. 2009 01:45
igo-tomtom hlavni rozdily
ahoj lidi,prominte,neukamenujte me a nezabanujte me za stupidni dotaz :D:D
ovsem..navigacka..celkem dost resene tema tady,proto se ptam jako stupid..:)..jake jsou hlavni rozdily mezi temito dvema programy??
vyzdvihnout nedostatky nebo naopak dostatky..verim,ze je tu hodne lidi,co vyzkouseli oboje..co clovek..to nazor..chtel bych si z tech nazoru pak neco vytahnout a podle toho se poradne rozhodnout pro navigaci..
zatim jsem mel cas nahrat jen IGO 8..kazdopadne rad bych zkusil i ten TomTom ale ovsem celkem se toho bojim,jelikoz kdyz jsem tomtom zkousel na symbianu tak jsem s tim mel problemu az az..a co jsem tady tak zbezne procital forum tak mi to prislo jako celkem orisek nainstalovat a rozjet ten tomtom :D (nevim asi jsem moc hloupej na to chapat par jednoduchych veci :D)..ale coby temer jeste novacek zde se mi tu v urcitych temech blbe orientuje a kdyz je tu v jednom tematu 50tisic map tak poradne pak ani nevim jake stahnout atd atd..

kazdopadne podle me je igo vcelku dobre a mozna bych ani nepotreboval menit..az na jednu celkem velkou drobnost :D nechapu vubec JAK kdyz jedu dejme tomu autem,jel jsem z domova a pri ceste treba po 200metrech zapnu IGO a chci jet treba do centra a nastavim tam adresu,dam to jako cil..tak se mi proste zaboha nedari nekde nastavit aby zacatek byla aktualni pozice a aby mi to hned zacalo hledat cestu..sice jsem to zkousel jen dvakrat..jednou se mi to povedlo celkem rychle..podruhe asi 200metru pred cilem :D ale ok..nakonec se to rozjelo,ikdyz teda nevim ani jak :D:D..ale snad na to casem prijdu..

kazdopadne bych chtel vedet i nejak jak je na tom ten tomtom jeste pred tim,nez ho nainstaluju a vyzkousim..

mam HTC Diamond..

dekuji..
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
1 příspěvek •Stránka 1 z 1