Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
36 příspěvků

Nejlepsi PDA

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
22. 06. 2009 17:40
Re: Nejlepsi PDA
nejlepsi PDA podle me bude HTC Touch HD..ale ne na dlouho..vsak oni zase vydaji neco jeste lepsiho za par mesicu..:)

ja jinak mam ted HTC Diamond a nestezuju si,chtel jsem HTC Kaiser,nakonec jsem sehnal jen toho diamonda ale v pohode..casem bych chtel to HTC Touch HD odzkouset..uvidime..co mi u toho Diamonda chybi je nejaka ta klaveska..sice ne nejak extra moc,da se bez toho obejit ale zkratka klasicka qwerty tak na te se pise podstatne rychleji nez na displey..
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
luda
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Omnia pro
Příspěvky:
138
Registrován:
23. 12. 2006 22:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
22. 06. 2009 23:20

Re: Nejlepsi PDA

nevim proc sou vsichni z HDcka tak posrani.mel sem tu moznost ho trochu otestovat a po prakticke strance je nepouzitelny.jedine co ma opravdu pekne je ten display.je to jen dalsi snaha napodobit IPhone
Omnia pro+ Motorola MPX200
Mobil Guru
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
23. 06. 2009 01:14

Re: Nejlepsi PDA

no tak rekl bych,ze nejlepsi je ze stranky hardwarove,nebo aspon jeden z nejlepsich,displeyove taktez..a po strance prakticke jak pises ze je nepouzitelny :D nevim je tam Windows mobile jako v dalsich PDA tak v tom pripade jsou nepouzitelna vsechny PDA :D:D promin ale snahu napodobit Iphone jsem tam fakt nezahledl :D je to klasicke HTC,ktere cerpa prvky samo od sebe a ne jako ostatni vyrobci ze se snazi napodobit Iphonu :D..

jako snahu napodobit Iphone vidim u nokie s jeji 5800..ale to je trosku neco jinaciho nez touch HD :D

Necituj !!
Majky
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
luda
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Omnia pro
Příspěvky:
138
Registrován:
23. 12. 2006 22:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
23. 06. 2009 05:24

Re: Nejlepsi PDA

jestli je tak dobre jak rikas proc se mi tam nepodarilo plinule prehrat nekonvertovany film, (bez sekani). navic mu chyby tlacitka,nema diodu u fotaku,nema stavove diody,nema ani tlacitko na fotak vsechno musis tapat prez display.a kdyz je to teda nejlepsi PDA jak je mozne ze i po graficke strance ho mnohem starsi PDA prekonavaji.a nerikej ze se HTC s designem neopici po IPhone.podivej se jake PDA vyrabeli pred IPhone erou a jake ted.vsechny takzvane TOUCHE vychyzi z IPhonu. :wink:
Omnia pro+ Motorola MPX200
Mobil Guru
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
23. 06. 2009 14:56

Re: Nejlepsi PDA

pokud vim,tak VZHLED (tvar HTC uz je velmi podobny HODNE dlouho) a to ze ted zacali vyrabet PDA bez klavesnice neni ZADNA novinka..to uz bylo napriklad pred dvouma rokama HTC P6300 :D:D tak nevim co tu rikas,ze se opici vzhledove o Iphone..ano je to vic do takovyho zaoblenyho obdelniku ten tvar..ale to si myslim ze jen proste zjsitili ze je to lepsi tvar na drzeni a tak nez ruzna vajicka atp..
prijde mi to spis jako ze si nekdo tady precetl mobilmanii a ted z toho dela to same..
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
luda
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Omnia pro
Příspěvky:
138
Registrován:
23. 12. 2006 22:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
23. 06. 2009 15:24

Re: Nejlepsi PDA

jde videt ze nevis o cem je rec.o klavesnici nepadla ani zminka.HTC P6300 ma narozdil od HD tlacitka,na ktere si muzes nakonfigurovat ruzne prikazi.kdezto na HD to nejde.to mi na nem dost vadi.navic je tam stale ta graficka akcelerace.TOUCHFLO mozna jede hezky ale to je tak vse pri praktickem pouziti upada.kdyz porovnas treba ten tvuj zminovany HTC P6300 s IPHONE jde videt ze jsou rozdilne.kdezto kdyz porovnas HD S IPHONEM obecnym designem jsou jako dvojcata.(neberu drobnosti jako rozliseni displaye,gps,G senzort a tak).Jde proste videt ze jde jen o bisnis,jeden vyrobce vydal neco co se chytlo tak ze to nema obdoby a druzi aby nebyli pozadu zacali vyrabet kopie s mensima odlisnostma.podle dnesniho trhu nas co chceme poradny stroj s praktyckym vyuzitim neni dost aby ho zacali vyrabet.misto toho vyraby designove beztlacitkove placky.
Omnia pro+ Motorola MPX200
Mobil Guru
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
23. 06. 2009 15:49

Re: Nejlepsi PDA

vidim ze to s tebou nema cenu o tom diskutovat :D proste podle me neni HTC touch HD zadna napodobenina ipodu..podivej se na pravou napodobeninu a to treba tu nokii 5800 a pak rikej ze je to jen opiceni..nema to cenu to dal rozebirat ty mas svuj nazor ja mam svuj nazor..pokud vim tak HD ma tlacitka (sice jen prijem hovoru,tipnuti,domu a jeste zpet (sice to nejsou tlacitka jako prave tlacitka ale jen takove ty dotykove) ale i tak..tlacitka tam jsou..technika jde dopredu..myslim si,ze tohle fakt neni kvuli nejakymu prihlouplymu ipodu:)..

ze stranky hardwaru toto PDA taktez patri k jednem z nejlepsich..proto ho zde asi kazdy uvadi..;) co ty bys tedy navrhl za nejlepsi PDA??
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
luda
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Omnia pro
Příspěvky:
138
Registrován:
23. 12. 2006 22:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
23. 06. 2009 16:15

Re: Nejlepsi PDA

ja to beru, vyrobci vyrabeji zarizeni podle toho jak se liby lidem vzhledove.protoze jich je vic nez nas.a mas pravdu ze je to nazor kazdeho,kazdy ma jine pozadavky na svuj stroj,ja proste vyzaduju poradny vykon a pouzitelnost.jinak uz tu mam prispevek.podle me je nejlepsi XDA Flema ktery sem si taky poridil.mrkni se na hardware treba zmenis nazor vzhledem k tomu o kolik je starsi.
nebo jeste dell Axim x51v ale to uz neni s GSM casti. :)
Omnia pro+ Motorola MPX200
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
23. 06. 2009 16:29

Re: Nejlepsi PDA

No, tak jsem se snažil vyGooglovat něco o parametrech XDA Flame, ale nic...nemohl bys mi třeba přes PM poslat parametry ?? :)
Díky, už jen, že u tak starého stroje je VGA mě zarazilo...díky
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
luda
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Omnia pro
Příspěvky:
138
Registrován:
23. 12. 2006 22:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
23. 06. 2009 16:48

Re: Nejlepsi PDA

to je divne pise se o nem vsude.ale hodne do podrobna je to na wikipedii.do googlu je napis XDA Flame wiki.a melo by ti to vyjet.
Omnia pro+ Motorola MPX200
Mobil Guru
36 příspěvků