Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
36 příspěvků

Nejlepsi PDA

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
23. 06. 2009 20:38
Re: Nejlepsi PDA
tady mas mensi recenzy:

Kód: Vybrat vše

http://www.mobilmania.cz/Windows-Mobile/O2-XDA-Flame-nova-hvezda-mezi-komunikatory/sc-59-sr-1-a-1114083/default.aspx
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Mike.Sky
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Touch PRO 2, HP 914c
Příspěvky:
166
Registrován:
19. 09. 2009 18:39
Odesláno:
15. 10. 2009 12:07

Re: Nejlepsi PDA

Podle mě je nejlepší PDA věcička, která se k nám teprve dostane a už na ni spořím :) . Nese název HTC HD2 (LEO).

Parametry i ukázkové video je tady:

Kód: Vybrat vše

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/041ZHT-134/htc-hd2-leo-en.html
Konkrétně u mě ten přechod z Wizarda na tohle bude něco neuvěřitelného a otevře se mi spousta nových možností ve využívání (výkon, rozlišení, G-senzor, senzor okolního světla, wifi router, 5mpix fotoaparát s dvojtým led bleskem, atd...). Jen se bojím, že mi bude vadit absence tlačítek :( . Přeci jen to je něco, co Wizard splňuje, protože má tlačítek dost + HW klávesnici
Qtek 9100 (G3) --> HTC Diamond --> Qtek 9100 (G4) --> HTC Touch PRO --> Nokia E71 --> LG Optimus One --> HP 914c --> HTC Touch PRO 2 (US Cellular)
Mobil Guru
luda
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Omnia pro
Příspěvky:
138
Registrován:
23. 12. 2006 22:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
15. 10. 2009 22:35

Re: Nejlepsi PDA

jo no s tema tlacitkama to bude na prd. hardwarove na tom asi bude dobre uz podle videi predprodukcni verze,ale bidne to vidim s baterii
jinak je to konecne neco po nekolika letech co se snad dokaze virovnat Flejmovi.
Omnia pro+ Motorola MPX200
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Mike.Sky
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Touch PRO 2, HP 914c
Příspěvky:
166
Registrován:
19. 09. 2009 18:39
Odesláno:
16. 10. 2009 02:37

Re: Nejlepsi PDA

Tjn... XDA Flame se hodně předběhnul v době :) . Co jsem viděl, tak je ale výkonější HTC Shift... Jenže ten bys do kapsy nestrčil :D . Každopádně LEO položí i XDA Flame na lopatky jak nic, ale tak popravdě už bylo na čase, aby se objevila nějaká mašina co všemu ukáže, že HTC je vynikající značka. Udávaná výdrž baterie je velká... 490 hodin (cca 20 dnů) je podle mě dost... Takže při častém používání by to mohlo vydržet tak ty dva, tři dny a možná i déle... Ostatně to ukáže až realita...
Qtek 9100 (G3) --> HTC Diamond --> Qtek 9100 (G4) --> HTC Touch PRO --> Nokia E71 --> LG Optimus One --> HP 914c --> HTC Touch PRO 2 (US Cellular)
Mobil Guru
luda
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Omnia pro
Příspěvky:
138
Registrován:
23. 12. 2006 22:54
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
16. 10. 2009 07:50

Re: Nejlepsi PDA

Jestli je HTC vynikající značka nevim před par lety (před érou touch) byli super ale jak se osamostatnili kazdy vyrobek stal za prd,hlavne hardwarove.pairove byli vykonne jak svina ale v praxi treba neprehrali ani 350Mb serial.a o sekani v systemu ani nemluve.jinak jo Leo bude dost dobrej konecne pridali stavovou diodu a 3.5 Jack.jinak nevim co vsichni vidi na kapacitnim displeji spis mi prijde zbytecny.nepresny a neda se na nem pouzit normalni stylus a vlastne ani zadny stylus nema,dalsi vada.
jo a ta baterka ja nevim.jeden co to testoval psal ze pri normalnim pouzivani mu leo vydrzel maximalne dva dny.to ze pisou nakych 490 hodin to je klidovy rezim tudis ve spanku,ale ja potrebuju pda pouzivat a ne ho polozit na stul at vydrzi nabyty co nejdyl.v kazdem pripade uz mohli vymyslet nakou lepsi baterii. :D
Wizarda sem mel taky dost dobrej stroj :) skoda ze tam tehdy nenacpali silnejsi procesor
Omnia pro+ Motorola MPX200
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Mike.Sky
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Touch PRO 2, HP 914c
Příspěvky:
166
Registrován:
19. 09. 2009 18:39
Odesláno:
16. 10. 2009 10:34

Re: Nejlepsi PDA

No to je pravda... Ten procesor je tam fakt bidnej... Bohužel nemohu než souhlasit se zasekaným prostředím. Kolikrát je to děs a uživatel si musí přeflashovat ROM na tu úplně nejčistší a nahrát si tam jen pár věcí co používá :( . Teď mi jede Wizard vcelku svižně, protože používám vyčištěnou ROM, která po HR má něco málo přes 30MB volné RAM, což je u Wizarda něco neuvěřitelného. Používám na něm Manilu 2D a nějakých ještě pár programů a v provozu mám ještě 25MB RAM volné. A Manila jede v pohodě i bez přetaktování procesoru, které když si všimneš se na fóru řeší pořád :D . Je to fakt na nic, když si koupíš takový přístroj a dostat se do zpráv trvá s originální ROM i 5 vteřin... To pak nevím... Když chceš někomu potom svůj přístroj předvést, tak to aby ses připravil na ostudu :( . Proto hned jak našetřím bokem, půjdu do LEA a budu jen doufat, že už takový procesor a RAM nebudou mít problém s utáhnutím přístroje, který by měl šlapat jako hodinky... Ony totiž videa jsou pěkny, ale jak na tom ta mašina doopravdy je, se dozvíš stejně až když ji chytneš do ruky :( .
Qtek 9100 (G3) --> HTC Diamond --> Qtek 9100 (G4) --> HTC Touch PRO --> Nokia E71 --> LG Optimus One --> HP 914c --> HTC Touch PRO 2 (US Cellular)
Mobil Guru
36 příspěvků