Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
40 příspěvků

PRÁSK

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
janicko
Mobil Beginner
Zařízení:
O2 XDA Atom Exec + HTC Diamond
Příspěvky:
45
Registrován:
04. 01. 2007 15:09
Odesláno:
17. 06. 2008 23:59
Re: PRÁSK
2 bufik
dakujem... :D :D :D
Mobil Beginner
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
22. 06. 2008 16:07

Re: PRÁSK

Fotrik testoval Archimeduv zakon u HTC Artemise v kozenem pouzderku.
Vysledek v rohu nastipnuty display takze oprava do 4k.
Ponauceni .... kaslat na pouzdra.
Beztak je vic odrenej po miliontem zasunuti do kolebky v aute.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Matezzz
Mobil Extra User
Zařízení:
[Htc Diamond] [Samsung S5660 Galaxi Gio]
Příspěvky:
817
Registrován:
18. 03. 2007 12:16
Odesláno:
29. 06. 2008 14:39

Re: PRÁSK

Po dvou letech mi z varia upadnul vstup na USB. Ale díky skvělím přátelům jsem to dal během čtyř hodin do kupy a zase všechno valí jak má! :wink: Otázka na jak dlouho? :D

Obrázek
Mobil Extra User
vladaman
Mobil Beginner
Příspěvky:
44
Registrován:
29. 03. 2008 18:24
Odesláno:
21. 08. 2008 18:30

Re: PRÁSK

No jak to tady pročítám, tak mi z toho běhá mráz po zádech. Mě cruise spadl v autě ze sedačky na podlahu(gumu) a byl z toho málem out.
Alcatel POP 4S
Mobil Beginner
Zindy
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
13
Registrován:
02. 09. 2008 09:16
Odesláno:
02. 09. 2008 18:40

Re: PRÁSK

Mě můj Elf utpěl docela pořádnou újmu, když jsem ho měl v kapse a nevhodným silovým působením cvočku od té kapsy lupnul display, hezky na prostředku ve spodní části, digitizer naštěstí fungoval dál, ale ty tekutý krystaly vytékaly tak dlouho, až ve spodní třetině nebylo vidět vůbec nic... Na eBay jsem našel jednoho maníka z Hong Kongu, kterej prodává náhradní díly na spoustu mobilů, PPC a dalších věcí. Poštovné za hubičku a ceny dílů taky super, nevim jak se to dá pořídit tady u nás, ale mě display na Touch vyšel na cca 700 i s poštovným, což je pro mě super cena. Doufám, že to moderátoři nesmáznou jako reklamu, ale myslím, že tahle strránka pomůže prodloužit život nejednoho mazlika:

Kód: Vybrat vše

http://www.gsm4world.us/shop/
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
04. 10. 2008 19:54

Re: PRÁSK

podle fotek co sem posilate nic moc me moje MDA compact spadlo mockrat a jednou me spadlo sikovne za chuze ze sem na nej jeste slapl ale furt ok jeste sem hodim foto protoze na nem mam tak krasne skrabance az je z toho abstraktni umeni :D
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
Bifin
Mobil Plus User
Zařízení:
LG O2x Android 2.2.2
Příspěvky:
54
Registrován:
14. 09. 2008 13:23
Odesláno:
04. 10. 2008 21:26

Re: PRÁSK

Čauky. Mám HTC Touch P3450. Mám asi tak 3 měsíce a už mi spadlo 3x. Každý měsíc jednou a musím říct, že je to snad nerozbitnej telefon. Pokaždý z ruky na beton, takže počítám tak z metru a něco. Ulítnul mi kryt, vypadla baterka. Všechno jsem dal dohormady, projel a vůbec nic. Jen malinkej škrábanec na rohu, ale to není skoro vidět. Čekal jsem, že nic nevydrží a je to lepší jak mobil.
Mobil Plus User
Haluska
Mobil Guru
Příspěvky:
238
Registrován:
21. 03. 2007 12:22
Odesláno:
08. 10. 2008 21:43

Re: PRÁSK

Tak hosi... Neverim, ze ma nekdo tak obouchany PDA/MDA jak moje Vario... Mi spadlo tolikrat, ze ani maly dite kdyz se uci chodit tolikrat nespadne. Ne ze bych byl lempl, ale oni takovy ruzny kalby a tak pusobej ruzny stavy, potom se clovek snazi vytahnout tel kolik je hodin a je to.
Jinak mam totalne rozdrapanej ramecek kolem displeje, pod displejem v krytu probouchlej dolik, hodne sedrenej lak, ztracenej stylus a krytku fotaku, no je toho dost. To nafotim a hodim to sem, jak vypada mobil, kterej se da prodat tk max za polovinu toho co se jinak prodava :D
Asi nejvetsi vejska, z ktery mi Vario spadlo, byla, kdyz jsem byl u kamose ved ruhym patre panelaku na balkone na retku. Mel sem ho vedle sebe polozeny, pribehnul pes, krasne se sklouznul po dlazdickach, sejmul Vario, a to si krasne plachtilo vzduchem az dolu. Nastesti na travu. Vylitla jenom baterka a zlomil se mi jeden ten cvocek bo co to, jak je na tom krytu co drzi baterku.
Potom jsem ho jeste polil pivkem :D

Jako fakt bych neveril co vsechno kouzelnik muj :D
Asus EEE Pad Transformer - Stock rom + root (Android 3.2.1, Tegra 2)
HTC Desire - Oxygen 2.3.1 (Android 2.3.7, 1113MHz)
HTC Dream (T-Mobile G1) - Froyo by Laszlo 5.2 (Android 2.2.1, 614Mhz)
A nebojte - za THX se zlobit nebudu :D
Mobil Guru
Uživatelský avatar
MITA
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Touch HD
Příspěvky:
147
Registrován:
26. 12. 2006 22:04
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
01. 11. 2008 00:10

Re: PRÁSK

Před týdnem mě spadnul Artemis na zem a odnesla to dotyková plocha na displeji ( 202 Kč i s poštovným ) Vrhnul jsem se na opravu sám ale byla to chyba jako prase :? Displej sice jede ale dotyková plocha ne.Při skládání se mě podařilo zničit rolovací kolečko takže ovládání telefonu je docela na prd :evil:
Chci koupit něco lepšího ale nemůžu se rozhodnout co. Máte někdo radu ?
HTC Touch HD - Origo ROM 8 GB MicroSD
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Warrier
Mobil Extra User
Zařízení:
Xperia X10 mini
Příspěvky:
512
Registrován:
09. 10. 2008 14:44
Odesláno:
28. 01. 2009 18:28

Re: PRÁSK

Zdravim,
popisu vam, jak jsem poprve nezamerne pustil Asus P320 z ruky. Zaclo to tim, ze jsem sedel na zidlicce, pode mnou krasna, tvrda podlaha. Ja si vesele tukam na displaj, PDA je nove, takze jsem cely vyplacany, ze to malovani je stejne jako na PC a pak se to stalo. V recenzi pisou, ze zadni strana je mirne pogumovana... No, mozna kdyby nebyla, nespadlo by mi poprve.
Zpet k dane situaci. Pda vyklouzlo a stala se necekana vec. Pocitil jsem mirny tlak na prave ruce. Rekl jsem si, podivam se. Tak jsem sklonil hlavu a az ted jsem to spatril. Na Asusu bylo poutko, zavesene na me ruce. Takze, milackovi se nic nestalo a ja jsem se ponaucil, ze lepsi nez kozene pouzdro je poutko na PPC.
Samozrejme se muze stat, ze vam PPC spadne zrovna v momentu, kdy ho nasazujete na ruku. To uz je ale jiny pribeh...
Mobil Extra User
40 příspěvků