Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
16 příspěvků

Recenze kontakt manažerů + co používáte ?

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
Uživatelský avatar
Alesek
Mobil Profi User
Zařízení:
SE ARC S
Příspěvky:
482
Registrován:
21. 09. 2007 13:50
Odesláno:
26. 03. 2009 11:48
Recenze kontakt manažerů + co používáte ?
Tak jsem dlouho váhal ale založil jsem toto téma protože já osobně testuju vše co vyjde a stále si nemůžu vybrat toho pravého zatím mám mezi největší favority Resco Contact Manager a InesoftPhone ty oba jsou kvalitní a u obou mě něco chybí nebo vadí tak jsem se rozhodl že sem hodím hlasování a recenze kontakt manažerů které znám a vy mě pomozte kdybych na některé zapoměl
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Inesoft Phone 4

Inesoft Phone 4 je speciálně navržená aplikace, která vám rozšiřuje a upravuje některé základní telefonní aplikace. Program kombinuje šest hlavních aplikací a sdružuje je do jedné. Jedná se o Dialer, Caller ID, SMS a Calls History, Favorite numbers, Profiler and Contacts. Takže všechny základní aplikace včetně profilů a kontaktů.

Ovládání je moderní a po vzoru současných trendů - tedy velké ikony vhodné pro ovládání prstem bez nutnosti vytahovat stylus. Pěkné grafické zpracování, dobrá ergonomie a ovládání dělá z tohoto programu opravdu použitelného pomocníka pro vaše Pocket PC. Bohužel k tomuto perfektnímu softu není čeština což je pro někoho rozhodující posuďte sami.

ObrázekObrázekObrázek


Download
viewtopic.php?f=15&t=12351&start=0

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Resco Contact Manager

Obrázek Slovenská společnost Resco s.r.o. před několika dny zveřejnila ke stažení první beta verzi nového správce kontaktů, který je určený pro platformu Pocket PC. Co se týče funkčnosti, Contact Manager nabízí téměř stejné možnosti jako konkurenční programy, nicméně několika zajímavými vlastnostmi se přece jenom odlišuje. Prostředí programu vypadá díky použitému skinu velmi atraktivně a potěšila mě i celková svižnost aplikace. Vše završuje kompletní optimalizace pro ovládání pomocí prstů a podpora skrolovacích gest. Základní okno správce je rozděleno do 5 záložek, ve kterých kromě klasického adresáře naleznete nabídku oblíbených kontaktů, do které si můžete přidávat čísla, na která nejčastěji voláte.

Dále můžete přistupovat do pěkně zpracované historie, ve které rovněž naleznete počítadlo hovorů (celkový počet, délka, počet příchozích, počet odchozích...). Pod předposlední záložkou si můžete nechat zobrazit textové zprávy v chatovacím režimu. Zde jsem narazil na jednu zajímavou funkci pro řazení zpráv. Když například na Vodafone pošlete z internetu 3 SMS zprávy, přijdou vám v různém pořadí; jako první třeba zpráva 2/3, druhá 3/3 a poslední 1/3. V takovém pořadí se pak uloží i do Inboxu, takže při několika stovkách SMS nastává docela chaos. Když si ale zprávy zobrazím v Resco Contact Manageru, tak mi je řadí pěkně za sebou. SMS zprávy si rovněž můžete exportovat do formátu xls nebo csv. Poslední pátá záložka s prostornou klávesnicí na displeji pak poslouží k rychlému vyhledávání kontaktů.

Obrázek

nastavení programu si pak můžete upravit, zda chcete zobrazovat i kontakty ze SIM karty a ve finální verzi přibude také podpora skinování. Součástí programu je ještě jeden malý bonus, kterým je pěkně zpracovaný plugin na obrazovku Dnes. U něj je patrná částečná inspirace z Windows Mobile 6.5, což ale vůbec není na škodu. Plugin dokáže velmi snadno nahradit několik klasických systémových lišt a informace navíc zobrazuje mnohem přehledněji.

Obrázek

A navíc což je velká výhoda díky Bomberovi tu máme i češtinu což tento produkt řadí zase o stupínek nahoru.

Download:
viewtopic.php?f=15&t=14710&start=0

------------------------------------------------------------------------------------------------

VITO Technology FunContact v2.16


Samozřejmě nejde jen o to aby kontakty byly za každou cenu "hezčí", ale hlavně aby byl přístup k informacím pohodlný a rychlý. Totéž by se mělo týkat i další práce s kontaktními údaji. Společnosti ViTO Technology se podařila propracovaná aplikace s vysokou užitnou hodnotou, která nabízí mnohem více než standardní Kontakty ve Windows Mobile 5.0 a 6.

O tomto programu vás informujeme již od jeho prvotního uvedení v říjnu minulého roku. Naposledy jsme vás seznámili s předchozí verzí FunContact 2.0 a nyní přichází verze 2.16. Ta by měla nabídnout odstranění některých drobných potíží předchozí verze a hlavně další zrychlení.

Pro ty, kteří program neznají, připomeňme hlavní výhody. Aplikace plně nahrazuje původní kontakty WM, nabízí podporu T9, pohodlný editor kontaktů, "bezstylusové" ovládání podle vzoru iPhone, výběr oblíbených kontaktů, přehledný design a mnoho dalšího...

Obrázek

Video info zde

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=s8mKdz-icnc&eurl=http%3A%2F%2F

Download:
viewtopic.php?f=15&t=5991&p=85034#p85034

------------------------------------------------------------------------------------------

zde budu pokračovat takže čekejte a pište co používáte vy
Obrázek
Mobil Profi User
Matezzz
Mobil Extra User
Zařízení:
[Htc Diamond] [Samsung S5660 Galaxi Gio]
Příspěvky:
817
Registrován:
18. 03. 2007 12:16
Odesláno:
26. 03. 2009 12:03
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
26. 03. 2009 12:03

Re: Recenze kontakt manažerů + co používáte ?

Ja jsem moc spokojen s Inesoft Phone 4
Opravdu super program...
A asi to co se mi na nem nejvice libi je Outlook plug in kde je mozne pouhym klikem
prikladne vyhledat kontakt na google mapach nebo se nechat rovnou navigovat na danou adresu navigaci IGO
to me opravdu uchvatilo a jinde jsem se s tim nesetkal..
Dalsi super vec je ten Today plug-in je to moc prakticky a i ten sound profiler
je bezva pro rychlou volbu profilovaneho zvukoveho schematu...

Navic podpora skinu :-)

Neni sice v cz ale uz jsem si za ty roky zvykl a tet mi to jiz ani neprijde a to ja a en nejsme mooc kamosi .-)
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
Alesek
Mobil Profi User
Zařízení:
SE ARC S
Příspěvky:
482
Registrován:
21. 09. 2007 13:50
Odesláno:
26. 03. 2009 12:12

Re: Recenze kontakt manažerů + co používáte ?

skooopa - jo inesoft je super, ale pro mě je moc zmatenej a to vyhledávání kontaktů na to jsem si nezvykl jinak super jen kdyby k tomu byla čeština tak už by nebylo co dodat
Obrázek
Mobil Profi User
Jackal
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC HD2, HTC Desire HD
Příspěvky:
676
Registrován:
28. 06. 2008 08:31
Odesláno:
26. 03. 2009 13:19

Re: Recenze kontakt manažerů + co používáte ?

Já zkusil pomalu vše co šlo vyzkoušet a nakonec jsem zakotvil u aplikace Inesoft Phone 4. Nepřeberné množství nastavení pro ulehčení manipulace s programem atd .....
HTC HD2 16GB - HTC Desire HD 8GB
Mobil Extra User
P4d0uch
exMód
Zařízení:
HTC Touch PRO 640x480, Nokia N900 800x480 , HTC Shift 1024x640, Nokia n9, Dell Venue Pro
Příspěvky:
405
Registrován:
18. 08. 2008 21:19
Odesláno:
26. 03. 2009 18:10

Re: Recenze kontakt manažerů + co používáte ?

ja jsem neskousel pomalu zadny vlastne zadny ale klasika mi vyhovuje ze vsech co jsem testoval nejvic no proste minimum nastavovani maximum problemu:-D ne mne to na tech mych par kontaktu staci
Obrázek

kontakt na mne icq: 303293782
Jabber: p4douch@jabber.cz
exMód
radospol
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy SII
Příspěvky:
196
Registrován:
17. 03. 2008 16:27
Odesláno:
26. 03. 2009 20:00

Re: Recenze kontakt manažerů + co používáte ?

V touch Flo 3generacie je kontakt manager paradny,takze nepotrebujem ziadne doinstalovavanie tretej strany. Inak by som pouzival asi Resco.
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
30. 03. 2009 07:25

Re: Recenze kontakt manažerů + co používáte ?

Zatim pouzivam Rasco Contact Manager ale diky tomu ze jsem se rozhodl udelat CZ i do Inesoftu tak jsem ho mnel v telefonu a sam sem se nestacil divit jak moc moznosti a nastaveni tento program ma takze jsem take trochu v rozpacich Resco je aspon pro mne o neco hezci co se tyce provedeni ale inesoft ma zase spoustu nastaveni nejlepsi by bylo aby Inesoft vypadal jako resco no a nebylo by co resit.A jeste k CZ do Inesoftu zatim stale zadna odpoved od autoru programu takze jsem uvizl na mrtvem bode zkusim je jeste trochu uhnat no.Ale je zvlastni ze evidentne nehcou aby aplikace bez jejich vedomi byla prelozena do jineho jazyka, coz je skoda protoze jazyk muze byt pro nekoho problem a tim padem ho odradi od pouzivani
Mobil Extra User
_darebak_
Mobil Extra User
Zařízení:
SE Xperia Arc S
Příspěvky:
560
Registrován:
21. 03. 2008 13:34
Odesláno:
30. 03. 2009 08:38

Re: Recenze kontakt manažerů + co používáte ?

ja som dlho verny iContact ;)
Sony Ericsson Xperia Arc S
Unlocked Bootloader » DooMKernel v15 » Arconium 3.0a - Experimental Tweaks [4.0.2.A.0.58]

Sony Ericsson Xperia X10mini ● Gingerbread 2.3.7_MiniCM7-2.1.4
Asus P535_128MB RAM ● WM6.1_PDAVIET_Build 21028.1.6.0
Mobil Extra User
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
30. 03. 2009 08:50

Re: Recenze kontakt manažerů + co používáte ?

ja sem pred tak tejdnem -14 dnama presel na Inesoft Phone 4 a sem plne spokojeny... ;-)
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
16 příspěvků