Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
13 příspěvků

E-Ten ako mobil NIE.

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Uživatelský avatar
Reddy
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Eten Glofiish X600 / HTC Dream G1 White (Root)
Příspěvky:
5
Registrován:
28. 04. 2007 15:42
Odesláno:
07. 12. 2008 19:21
Re: E-Ten ako mobil NIE.
Takže aby tady toho nebylo málo, přihodím i svůj názor. Mám Eten X600 už půl roku. Pravdou je, že prvních pár hodin s originální rom jsem myslel, že to prohodím oknem a bil jsem se do hlavy co jsem to koupil. Proto první věc, kterou doporučuji je flashnout na nějakou upravenou romku, kterých se na

Kód: Vybrat vše

http://eten-users.eu
dá najít několik. Vyzkoušel jsem asi 3 a momentálně jsem plně spokojen s touhle

Kód: Vybrat vše

http://eten-users.eu/index.php?showtopic=16118
Oproti originální rom samozřejmě postrádá většinu etenovských aplikací, ale ty nejdůležitější zůstaly nebo byly nahrazeny lepšími. Na úvodní obrazovce je plugin od HTC, takže lze bez problémů spouštět aplikace, vytáčet čísla prstem, dále obsahuje plugin pro zobrazení stavu baterie, který zárověň může zobrazovat provolané minuty a počet odeslaných sms. Lepší je i phone manager, který obsahuje větší klávesnici pro vytáčení čísel a obsluhu během hovoru. U některých romek si taky uživatelé často stěžovali na ozvěnu, kterou slyší ten, komu volají. U téhle romky jsem to zatím nezaregistroval. V paměti rom zůstane po upgradu asi 50 mega volného místa, což je si myslím dostačující.
A co se týče složitosti flashování, na windows xp jsem neměl žádný problém a zvládnout by to měl zvládnout i naprostý začátečník, jedná se o zmáčknutí tří tlačítek a otázku asi 5 minut.

Jinak pro pohodlné psaní sms prstem doporučuji vyhledat freeware klávesnici PHONE PAD od High Tech Computer Corp. Vypadá jako klávesnice od klasického mobilu a obsahuje českou T9, takže smsky lze psát rychlostí metelesku blesku.
Never say "Oops" in the operation room...
Mobil Čumil Plus
PedroNET
Mobil Guru
Zařízení:
Prestigio 4300 Duo (16GB SDHC), Eten M700 (240x320), WM6.1, 8GSDHC, Nokia E52 4GSDHC
Příspěvky:
121
Registrován:
26. 06. 2007 21:08
Odesláno:
10. 12. 2008 09:22

Re: E-Ten ako mobil NIE.

Myslím si že to není jenom záležitostí romky. Já mám X700 a aplikace co se rozlejzaj ani neinstaluju, ale jenom rozbalím na kartu. Zaprvé to moc nebere z interní paměti (neříkám že si tam něco neodložej) a zadruhé není problém mít několik aplikací které se nainstalované nesnášej. Pak stačí udělat zástupce a vložit kam člověk potřebuje.

A když už jste tu nakousli ty romky, tak jsem se chtěl zeptat jestli si někdo hrál s image Etenovský Romky?
Jsou dvě verze úprav:

1) Přidání/Odebrání aplikací přičemž se nešahá na jádro Woken. V tomto případě si můžu sám aplikace přidávat/ubírat.
2) Úplné odstranění Aplikací a přidání potřebných přímo do jádra. A v tomto případě se při snaze o přidání aplikace hlásí chyba o nedostatku prostoru. Teoreticky by šla sice přidat přímo do woken, ale skládá se z image a jakési hlavičky, kterou je třeba vytvořit.

Ví o tom někdo něco více ?
Mobil Guru
Lord_zajc
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
BlackBerry BOLD 9000 {480 × 320} + 2GBMicroSD
Příspěvky:
11
Registrován:
10. 02. 2008 10:35
Odesláno:
18. 01. 2009 12:14

Re: E-Ten ako mobil NIE.

Zdarec hosi ja mam M700 s wm6.1cz a mam malo pameti ale zasahy do zaruky budu delat az bude prosla...pak se ozvu o pomoc... :wink:
BlackBerry Bold 9000 {480 × 320} + 2GBmicroSD
Historie:
- T-Mobile G1 black , MDA Compact(2x)
- Nokia N81 8GB , Nokia E51-1 , Nokia N93 , Nokia N72 , Nokia 6230i , Nokia 3110c , Nokia 3250 , Nokia 3310 , Nokia 3510i , Nokia 6020 , Nokia 6060 , Nokia 6210 , Nokia 6310i , Nokia N-Gage
- Siemens A50 , Siemens CX75
- SE Z710i , SE K750i , SE P1i , SE P990i
- Samsung D900i
- Motorola T205
- Eten M700
- Qtek 2020
Mobil Čumil Plus
13 příspěvků