Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
21 příspěvků

HTC HD2 - po připojení hovoru se hovor přeruší - Desire

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
cputakt
Mobil Plus User
Příspěvky:
68
Registrován:
07. 01. 2008 16:20
Odesláno:
25. 12. 2011 12:25
Re: HTC HD2 - po připojení hovoru se hovor přeruší - Desire
Taky se připojuji se stejným problémem.Nedávno mi končil paušál a dostal jsem za 1 korunu nový telefon od T-mobile.Vždy jsem měl telefon z WM tak jsem si řekl že vyzkouším android jak to všichni chválí.Vzal jsem si telefon T-mobile Move (alcatel) a od té doby začal tento problém,začali mi padat příchozí hovory ale odchozí byly v pořádku.Našel jsem na stránkách T-mobilu u tohoto telefonu stejnou stížnost a chtěl jsem po t-mobile aby pustili novou verzi ROM.Nakonec jsem se na blbý android vysral a koupil použité HD2 s tím že bude klid.
Ale ouvej hned první den stejný problém a možná i častější padání.
Pokud hovor spadne tak je dokonce slyšet u mě nebo na druhé straně těsně před spadnutím jak se rosipe zvuk nevím k čemu bych to přirovnal snad ke zvuku když je hodně poškrábané audio CD a dělá to takové zvuky.
SIMku mám asi před půl rokem měněnou za novou se stejným číslem,na telefonu jsem dělal hard ale pořád je to stejné,dokonce jsem se bavil z bývalým majitelem tohoto telefonu jestli neměl podobný problém ale říkal že určitě né takže problém je u operátora nebo na SIM kartě takže nějaký soft do telefonu asi nepomůže.
Pokud někdo najde řešení nebo ví co by měl udělat technik od operátora aby byl klid budu vděčný za radu.
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 25. 12. 2011 12:33, celkem upraveno 1 x.
HTC Touch HD 8GB SDcard
Mobil Plus User
21 příspěvků