Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
19 příspěvků

HTC Touch Pro dva uvizl v bot loaderu

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
14. 06. 2011 17:43
Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc
Ok dobre jelikoz nevim co dal udelam to co rikas 24 hod bez proudu .

Jakej to ma vliv na to jestli se mohu zeptat pomuze to vynulovat bot loader nebo to jen navrhujes jako moznost byl bych jako moc rad kdyby tam slo normalne flashnout rom ale moznost bez proudu min
24 necham bez proudu raci delsi dobu doufam ze to pomuze :'(



Edit:

Psal sem na xda-developers ale zatim nikdo neodepsal.

Psal sem tohle v eng.

Zdravim stahnul sem si zde soubor RhodiumSPLRelocker_079SPL.zip rozbalil sem ho do pc a spustil ve slozce vni se mi nacetli soubory a jeden soubor s nazvem


RUU_Signed.nbh prejmenoval sem ho na

rhodimg.nbh a vlozil na pametovou kartu sveho zarizeni zapl sem botloader a zobrazila se mi trycolors v ktere me vyzve abych potvrdil tlacitkem power po potvrzeni se mi nacitalo do mobilu a nasledne se mi zobrazila znovu tricolors vtom se na displey ukazalo loading... a potom to vzdy zatuhlo cekal sem pul hodiny a nic. Potom sem v me nesikovnosti poskodila pametova karta, od poskozeni sd karty se mi jiz nechce zobrazit loading .

Chtel sem udelat relock k zarucnim ucelum ale predtim sem delal hard-SPL uspesne ale od te doby sem mel problem s usb pripojenim k pc .

Me zarizeni je HTC Touch pro 2 RHOD100 3G .

Na PC mam operacni system windows vista home premium 32 bit .

Muj problem je vtom ze flash nemohu udelat ukaze se mi vzdy toto a ad delam cokoli hard reset funguje ale po reset se mi zase zobrazi tato tricolors

obrazek

omlouvam se za spatnou kvalitu
Obrázek

A kdyz na pametovou kartu vlozim rom a spustim ji vzdy se nacte tricolors v obrazku nevi nekdo co delat s timto.
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
15. 06. 2011 18:00

Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc

Po tom prvnim flashi jsi Kartu vytahl. Jen se ujistuju.

Kdyz to najde nbh balicek na karte, objevi se na spodni strane SD flashing. Nebo neco podobneho. Kdyz ne, neidentifikovalo to soubor, nebo karta musi byt naformatovana na FAT16. Vic ti poradit nemuzem.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
15. 06. 2011 18:57

Re: Dlouhodobe problemi s pripojenim k pc

Dik jelikoz nerozumim co je FAT16 tak je to asi k nicemu . Nasel sem na xda-developers stranku ktera rika ze stav do ktereho sem se dostal je neobnovitelny budto vymenit hardware nebo vyuzit na nahradni dili taky sem zjistil ze to doslo do stavu brickyng cihla nebo briket pro stavebni uceli no des jeste si stoho delaj prdel taky sem zjistil ze se to da opravit ale neni to jednoducha zalezitost kdyz je nepripojen k pocitaci pres usb neni reseni jen jestli by bil nekdo na xda ochotny neco vymyslet ale fakt nevim a tobe dekuji ze ses aspon ozval a mel snahu poradit omluv me za moji cestinu a nazev zmenim na briketa :D nebo neco jineho.
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
15. 06. 2011 19:27

Re: HTC Touch Pro dva uvizl v bot loaderu

NAFORMATUJ SD karu na FAT 16.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
15. 06. 2011 19:31

Re: HTC Touch Pro dva uvizl v bot loaderu

Ted sem si bil pro ctecku micro sd tak ji naformatuji tedy a uvidim co to udela co pak mam delat, po naformatovani sd
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
15. 06. 2011 19:46

Re: HTC Touch Pro dva uvizl v bot loaderu

Nahrajes tam ten NBH co mas prejmenovany na Rhodimg.nbh a po zapnuti se to objevi v tom bilem prouzku misto serial tam bude neco o SD karte. Vsechny zmeny a nutnst reagovani bude na bilem prouzku.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
16. 06. 2011 00:20

Re: HTC Touch Pro dva uvizl v bot loaderu

Tak sem naformatoval sd na FAT32 nahral RHODIMG.nbh stiskl volume up pak reset a stale nic na pul sekundy se ukaze loading a hned podtim no image file .

Zeptam se te jinak jak dostat ty soubory na sd kartu s toho souboru nbh nejedna se totiz o rom co sem flashoval ale o hard sspl vis co sem udelal nebo ne flashoval sem s sd karty vse v poradku ukazovalo loading muze trvat 10 minut ale co se mi stalo s sd kartou byla fakt haluz pri vytahovani te sd se mi ulomil kousek rozku a pametovka je v pr**li tim i data co nani byli a proces se neda obnovit s sd kde zadny data nejsou co mam udelat mam program msigner na rozbalovani souboru nbh a po rozbaleni customru_ruu.nbh vnem je spl.nb rozbalim na plochu dam na pametovku a stale nic porad pise no image file .
Stahl sem si program MMTV verze 1.42 co mi poradili na xda a v navodu je napsane co delat zrusit synchronizaci jit do spravce zarizeni tam ukoncit nejake spustene exe to udelam spustim program MMTV parametry nijak nemenit spustim mobil az najede do trech barev stisknu enter na pc zadam prikaz set 16 0 a stisknu nahore dva buttony prvne jeden pak druhej a to by melo udajne smazat na pda v device RUUNBH ale i kdyz to udelam pda porad na tom zasekava . Ty jo to je hruza uz nevim co dal mam udelat chybi mi proste ty data co byli na pametovce :'(
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
16. 06. 2011 13:37

Re: HTC Touch Pro dva uvizl v bot loaderu

Flash SD kartou provadej pouze original ROM ty trdlo. Nemas totiz odblokovaci program, ktery se nabourava downitr. Maximalne muzes updatovat RADIOvou cast. Ale to az ti to pujde.

Navic ja ti doporucoval formatovat na fat16 a ty stejne provedes co sam chces. A motas to dohromady. Neplet si Nabouravani systemu od Flash ROM. Musis uvest mobil do prvotniho spusteni a to je WM 6,1 nebo WM5. Z oficialnich stranek WWE. Zadnou ceskou patlaninu. Tu si testuj az naposled!
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
16. 06. 2011 13:50

Re: HTC Touch Pro dva uvizl v bot loaderu

Cau vim ze tohle je off topic zkousel sem znovu to cos psal a radil :) a hadej, jel sem znovu dle postupu cos rozebral. Musel sem si pujcit funkcni ctecku karet moje nejak blbne formatoval sem ji na FAT 32 16kb vlozil na ni officialni verzi rom 6,5 neni to sice to cos mi psal, ale 6,1 rom nemam k dizpozici ani rychle pripojeni na to aby ji stahl. Pouzil sem teda ofiko 6,5 spustil flash a ejhle bila obrazovka z napisem loading... pak zpet na tricolor a pak se nacetla ta ofiko rom akorad jeste problem musim nabit na 60% ale uz je to super. Uz to pujde diky moc chlape :) sem rad ze si mi pomohl, a omlouvam se za ty blbosti co sem psal! Tu baterku necham opravit ale ted vim ze tim to nebylo az nabiju na 60% flashnu offiko a potom budu muset sehnat hard spl na pouziti energy rom totiz predtim sem na nem udelal relock a zamcel flashovani :D
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
19 příspěvků