Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
19 příspěvků

HTC Touch Pro dva uvizl v bot loaderu

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
13. 06. 2011 18:37
HTC Touch Pro dva uvizl v bot loaderu
Ahoj jelikoz sem zde nenasel topik ktery by se stahoval primo k tomuto problemu zakladam novi !

I kdyz si budete myslet ze zde takova diskuze je ujistuji ze neni muj problem s ppc je odlisny od tech topiku co sem zde videl.

Muj problem je s pripojenim k pc uz dlouhodobe se mi nedari ppc pripojit k pc a synchronizovat ho, zkousel sem preinstalovat rom, zkousel sem dokonce pathe, a take wm polici path kterej udajne tuto chybu vyresi, dokonce sem na pc odkragloval fireval vse sem zkousel co sem vydel ruzne na forech procetl spostu diskuzi .
Preinstalace centrum windows mobile sem preinstloval snad stokrat. Windowsi v pc sem preinstaloval , proste vse co sem se docetl nekomu to udajne pomohlo me bouzel bez uzpesne . Zkousel sem i smazat komplet regystry v ppc nainstalovat novou rom proste uz nevim co mam udelat zkousel sem i spousty usb pripojek dokonce sem si obednal nove synchronizacni usb ale akorad vyhozeny prachy tak me jeste napada nemam mobil hodit do kose .

Prosim pokud nekdo vite jak to vyresit me se tak zda ze to je softwerova chyba nikoli hardwerova.

Predtim vse ok nez sem instaloval unlock hspl tim se to celi podelalo. Je to sice fajn funguje flashovani ale usb to pc vubec nevim jak to vratit zpet

Tento prizpevek se nevztahuje k nicemu co sem cetl jedna se o uplne odkraglovany connect zadna reakce na pc vyuzivam windows vista nekde sem cetl ze by to mel udajne vyresit win xp ale nemam k dizpozici nejake jine rady diky.
Naposledy upravil(a) Kenys dne 15. 06. 2011 19:02, celkem upraveno 2 x.
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
13. 06. 2011 20:41

Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc

V nastaveni \ Pripojeni \ vypnes vylepsenou komunikaci pc a USB. Odskrtnes a budes fungovat.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
13. 06. 2011 21:38

Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc

Diky tohle sem zapomel napsat ze vyzkouseno nefunguje nekdo dalsi co mi poradi neco co sem nedelal priklad nakej opravnej rhodimg.nbh path nebyl by na sklade takovi, nebo neco v regystrech upravit piste budu tise naslouchat.
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
13. 06. 2011 23:59

Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc

Zkousel jsi to v obou pripadech - zapnuto - vypnuto. Protoze jsem ted instaloval Visty, a telefon musel byt nastaven na vypnuto. V telefonu jsem nic nemenil. S predchozim systemem winXP fungoval normalne.
Nerikam, ze to je jen mobilem. Nekdy se to chova divne.

Vypnuti pomaha(restart ne)PC, Jiny port USB, A take se podivej jestli nemas v USB zapnute setreni energie. Najdes to v HW.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
14. 06. 2011 00:43

Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc

jo to sem taky zkousel ruzny varianty ted sem nahral officialni rom tu originalni tak sem jeste napisu jak sem dopadl . Co myslis tim setreni baterye v HW nerozumim na me musis jit polopatycky :D

Edit:
Nakonec sem flashnul originalni rom pripojeni stale bez uzpesne fakt uz nevim ale chyba v nastaveni nebude nastavene to mam vse i podle navodu co sem cetl spis se mi zda ze ve windows slozce bude neco chybet jinak to nevidim taky by to mohla byt chyba v regystrech neco spatne nastavene fakt nevim . :(

Edit:

Tak sem ted zjistil cimto je . Mobil sem koupil od jednoho chlapa ktery na nem delal hardspl odemykani k flashovani nove rom verze . A ted sem nasel forum kde je napsany presny postup tohoto odemceni pri odemykani odkliknout pretaktovat takze to asi neodklikl a jel dal v dalsim okne mel samozrejme jeste neco odkliknout a to taky asi neudelal tim padem mam pretaktovany mobil proto to ted dela problemi nezna nekdo postup jak to vratit nazpet k pc to nepripojim a hardspl se dela vyhradne jen z pc tak ze nevim co stim mozna mate nekdo zkusenosti jak to opravit . Myslite ze by ten proces sel pre
bluetoth syncronizaci provist nebo ne .
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
14. 06. 2011 11:36

Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc

Kdyz tam mrsknes original rom, tak ma v sobe original HSPL. Takze se musi vratit do normalu jako pred unlockem. Zalezi jestli je to opravdu oficialni rom co tam nahravas. Jinak Flashovat se da i pomoci SD karty se specialne prejmenovanym souborem.

Kód: Vybrat vše

KAISIMG.nbh
Soubor NBH vykuchas z EXE flashovaciho souboru. On se pred flashovanim vybaluje do tempu windows. Takze si najdi ten adresar a NBH z neho zachran. Prejmenuj, hod na sd kartu formatovanou myslim ze na 16bit. A s baterii nabitou minimalne na 51%


Das tam nejprve WM5 a pak WM6. Uz jsem flashval Kaisera, ale pretaktovani jsem na nem nedelal.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
14. 06. 2011 12:05

Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc

Hele ja tohle vse znam nerikas mi zadne novinky muj soubor se rozbaluje s sd karty z nazvem rhodimg.nbh z exe souboru ho umim taky dostat v Appdata\locale\temp jenze vse co mi radis je zbytecne protoze vim co a jak a muj rom co sem stahl tak je primo ze stranek meho zarizeni a je volne ke stazeni tento rom je dodavan nainstalovan pri koupi Touch pro 2 . Cenim si ze se mi snazis poradit co a jak ale fakt nevim jen vym ze byl pretaktovanej nezkusenym clovekem (ne mnou) je presnej postup jak odemknout mobil ale po mem zjisteni byl udajne odblokovany nespravnym spusobem pricemz se pretaktoval hardware ale tak daleko sem se nedostal k navodu jak vse dat do puvodniho nastaveni speed uz sem stoho docela v nouzi .

Edit:

Mobil odkraglovanej uplne nechci uz ani resit jak to opravit totiz mobil je uz fatalne znehodnocen nacte se mi jen v bot loaderu a zasekne se na loading... tim uz nejde nic udelat vyhodit do kose nebo prodat na nahradni dili za 500kc :'(

Aby bylo jasne co sem odrovnal trozku to rozeberu do detailu tak ze.

viz odkaz

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=550131
Rozhodne to co zde budu psat nikdo nezkousejte !!

Na adrese vyse sem si stahl soubor
Attached Files RhodiumSPLRelocker_079SPL.zip

Ten sem rozbali do pc spustil program stoho sem si zalohoval custom-ru.nbh a prejmenoval sem ho na rhodimg.nbh a spustil bot loader nacetlo se mi tricolors stiskl sem tlacitko power na nacteni pozadovanych soucasti a tim sem to celi podelal ted uz mi asi nikdo nepomuze co.

Tento soubor vyzaduje syncronizaci pc z mobilu pomoci kabelu usb dale tento soubor vyzaduje pripojeni k internetu ktere bouzel nemam aji kdybych ho mel uz mi nic nepomuze.

Nebo snad pomuze ?

Chci jen vedet jestli to jde nejak zrusit .
Abych jeste rekl jednu vec zkousel sem puvodni soubor prepsat rom ale pri restartovani to nacte nejake udaje ale nikoli rom proste nejde jiz nacist tak nevim co stim mam ted delat.


Ve vsi nesikovnosti se mi podarilo zlomit pametovou kartu na dve pulky jiz nefunguje .

Nastesti mam jeste jednu 2gb ale i tak si myslim ze uz sem otalne v prdeli.

Prosim vy nekdo jak to celi tento proces vynulovat abych mohl nacist ciste romku to nelze .
Naposledy upravil(a) Kenys dne 14. 06. 2011 16:36, celkem upraveno 1 x.
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
14. 06. 2011 16:34

Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc

Jsem tipoval o kterem ze 2 mobilu co mas v podpisu mluvis. Taktoval jsem CPU a jenom pomoci programku na todal liste. Po startu systemu. PDA se vzdy bootovalo jako nepretaktovane!

Jedine co ten dotycnej mohl udelat. A to se delalo zridka. Preletovani RAMky na vedsi a nahrani softu pro takhle upraveny mobil. Jelikoz se do diskuze nezapojil nekdo dalsi, tak si myslim ze to taktovani je blabol.

viz :

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=7181179
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
Kenys
Mobil Guru
Zařízení:
774045035
Příspěvky:
120
Registrován:
29. 11. 2009 19:14
Odesláno:
14. 06. 2011 16:41

Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc

byl sem v editaci zrovna nevi nekdo co stim ted uz je konec ze :'( ted uz nejde jen o usb ale uplne zhrouceni :'(
(HTC TiTN II Kaiser Rozlišení QVGA , OS Windows mobile ROM: PDA Corner Ultimate Profesional 6,1) EMO.

(HTC Wildfire S A510e OS Verze systemu Android HTC Sense 2.3.3, 512 MG Ram Displey 3.2 inch HVGA Resolution ,Procesor 600MHZ.
Mobil Guru
Bruca
Mobil Member User
Zařízení:
PNA YC 6" 800x480, HTC Artemis, Wildfire, HTC Sensation, Lenovo Yoga Tablet B8080-F Rootnuty
Příspěvky:
3082
Registrován:
14. 06. 2008 18:18
Odesláno:
14. 06. 2011 17:12

Re: Dlouhodobi problem pripojeni k pc

Vyndej baterku na min 24h zmobilu. A pak to skus znova.
YC 6" PNA 800x480 - Primo 2.4
HTC Wildfire - root - MiniCMod 2.3.7
HTC Sensation - root - CyanogenMod 11
Huawei Ascend G620s-L01
Huawei P8 lite-ALE L21
Mobil Member User
19 příspěvků