Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
5 příspěvků •Stránka 1 z 1

NEJDE MI ZAPNOUT HTC HD2

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
ANELI7
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
3
Registrován:
22. 09. 2011 16:13
Odesláno:
22. 09. 2011 16:26
NEJDE MI ZAPNOUT HTC HD2
Dobrý den, poradí mi prosím někdo? Nejde mi zapnou mobil. Když vložím baterku, tak se jen rozsvítí se zeleným nápisem HTC a nic víc. Ani když ho připojím k počítači, tak se mi neobjeví. Na mačkání tlačítek skoro nereaguje. Jen se rozsvítí 4 barevné pruhy a nějaký nápis. Manžel asi něco důležitého smazal a já se v telefonech moc nevyznám. Zná někdo nějakej fígl, jak do něj zpátky nainstalovat ty programy, nebo jestli s tím také nemá někdo zkušenost a zprovoznil ho? Předem děkuji za rady. Alena
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 22. 09. 2011 17:40, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zla sekcia! PRESUNUTE!
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
22. 09. 2011 17:40

Re: NEJDE MI ZAPNOUT HTC HD2

Jedina sanca dat ho dokopy je Hard reset ktory vsetko vymaze,navod:
1. Vypněte telefon (ne jenom displej) a následně stiskněte a přidržte klávesy Volume Up a Volume Down (hlasitost). Dále k nim stiskněte a následně uvolněte tlačítko Power (klávesa pro ukončení hovoru).
2. Na displeji se objeví informační zpráva "This operation will delete..."
Obrázek

Jakmile se tato zpráva objeví, můžete uvolnit tlačítka Volume Up a Volume Down.
3. Stiskem tlačítka Volume Up na obrazovce se zprávou potvrdíte provedení hardwarového restartu. Stiskem libovolné jiné klávesy proces ukončíte.

Upozorňuji, že prijdete o veškerá svá data v telefonu.
Moderátor
ANELI7
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
3
Registrován:
22. 09. 2011 16:13
Odesláno:
23. 09. 2011 12:54

Re: NEJDE MI ZAPNOUT HTC HD2

Děkuji za radu. Zkoušela jsem to a jen mi to problikne a zase se vypne. Při mačkání všech tlačítek se mi objeví správa: This operation will calibrate touch screen on this device: Press VK_TTALK to active touch Calibrate Notice: if active Calibrate You must not touch the screen! Or the touch may de useless! Pude s tím ještě něco udělat? Nebo nevíte kde by mi s tím pomohli? Myslím, že manžel vymazal něco důležitého. Pořád ho rozebíral, instaloval a mazal..... a to tomu vůbec nerozuměl. Telefon byl nový a šel jen necelé dva měsíce. Předem děkuji za radu Alena
Mobil Čumil Plus
Stevik
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Titan
Příspěvky:
134
Registrován:
24. 03. 2008 10:07
Odesláno:
23. 09. 2011 17:36

Re: NEJDE MI ZAPNOUT HTC HD2

Ty barevne pruhy jsou tyto?

Obrázek

Pokud ano, tak je to Bootloader. Jestli tam nahral nejakou vadnou ROM, tak je mozne, ze to takhle skonci. Pokud se necitis na flashovani po kabelu, tak nejjednodussi zpusob je to tam loupnout z pametove karty. Toto je popsano zde:

Kód: Vybrat vše

http://wmmania.cz/clanky/navody/hd2-jak-obnovit-pristroj-do-puvodniho-zarucniho-stavu/
Data ovsem budou pryc, ale toto asi ted neresis.
Mobil Guru
ANELI7
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
3
Registrován:
22. 09. 2011 16:13
Odesláno:
23. 09. 2011 19:45

Re: NEJDE MI ZAPNOUT HTC HD2

Díky moc za radu, bohužel mi tam ale skáče něco jiného. Teď byl nápis v zeleném poli, nebo ta barevná obrazovka problikne. Když telefon připojím k počítači přes kabel, tak se mi v počítači nezobrazuje. Ale moc děkuji za radu. Dám spát děti a podívám se na ten návod co ji sem dal odkaz. Třeba to pomůže. Moc děkuji.
Mobil Čumil Plus
5 příspěvků •Stránka 1 z 1