Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
5 příspěvků •Stránka 1 z 1

opět baterie - prosím pomozte!!!

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
saramilo
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
MDA Compact II
Příspěvky:
5
Registrován:
05. 03. 2011 16:39
Odesláno:
11. 08. 2011 06:55
opět baterie - prosím pomozte!!!
Zdravím všechny,
mám MDA Compact II a koupil jsem si novou baterku.V návodu u baterie bylo napsáno,že jí mám nabít na maximum a pak jí nechat úplně vybít do samočinného vypnutí pro dosažení maximální možné kapacity,pak znovu nabít.Baterku jsem nabil,pak jí nechal úplně vybít,jenže teď už jí zkouším dva dny nabíjet a telefon ani neblikne.Zkoušel jsem jí i vyndat třeba na hoďku a pak nabít znovu,ale vůbec nic,mobil se vůbec nerozběhne.Prosím nevíte někdo co s tím???
Ještě jedna věc.Nemám normální nabíječku na 230V,takže můžu nabíjet jen přez pc.Nemůže to mít na to vliv?

Děkuju za jakou koliv radu...
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
11. 08. 2011 12:54

Re: opět baterie - prosím pomozte!!!

Ono USB ma myslim napetie 5V a 500 mA,co je menej ako klasicka nabijacka.Kazdopadne adapter na nabijanie do siete stoji naozaj par korun a stoji za to si ho kupit.Niektore mobily sa zo stavu uplneho vybitia cez USB nedokazu Dobit.
Moderátor
saramilo
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
MDA Compact II
Příspěvky:
5
Registrován:
05. 03. 2011 16:39
Odesláno:
13. 08. 2011 10:12

Re: opět baterie - prosím pomozte!!!

Tak jsem si koupil síťovou nabíječku,která dobíjí 5V a 1A.Při zapojení mobil i po cca hodině ani neproblikne,asi ta baterka bude hodně vytřískaná.Jak myslíte,že to může dlouho trvat než se vzpamatuje?
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
13. 08. 2011 10:58

Re: opět baterie - prosím pomozte!!!

Skus ju ozivit tak ze na nu prilozis na 2-3 sekundy kable s max. 5V. samozrejme na + a -.Ja som tak ozivoval baterie nepouzivane niekolko rokov.
Moderátor
saramilo
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
MDA Compact II
Příspěvky:
5
Registrován:
05. 03. 2011 16:39
Odesláno:
14. 08. 2011 11:15

Re: opět baterie - prosím pomozte!!!

Problém konečně vyřešen! :) Ta nabíječka co jsem si koupil,tak byla zmetek.Byl jsem jí reklamovat a koupil novou.Na tu mi mobil naběhnul cca do půl minuty. :? Opravdu to bylo tím,že PC nenabíjí dostatečně velkým proudem,aby znovu oživila podnabitou baterii.Musí se nabíjet proudem aspoň 1A.Tím bych chtěl poděkuvat za radu.
Mobil Čumil Plus
5 příspěvků •Stránka 1 z 1